Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Canim simdide kabizlik sorunu cikti basima bebegim dunden beri kaka yapmiyo
O kabizlik diil canim. Anne sutu alan bebekler 10 gune kadar mamayla beslenen bebeklerde 1 haftaya kadar kaka yapmamasi cok normal. 3uncu aydan sonra geceleri kaka yapmicak mesela. Sonra gunde bir ya da 2 gunde 1 yapcak korkma

Kuzum hastaneden ciktigindan beri yapiyodu gunde 2-3 kere simdi yapmayinca endiselendim doktoruyla konustum karnina bak sertse doymustur yumusaksa doymuyodur dedi
O kabizlik diil canim. Anne sutu alan bebekler 10 gune kadar mamayla beslenen bebeklerde 1 haftaya kadar kaka yapmamasi cok normal. 3uncu aydan sonra geceleri kaka yapmicak mesela. Sonra gunde bir ya da 2 gunde 1 yapcak korkma

Canim meme emmeyi red edyor mecburen sagip veriyorum 40ml e sutum geliyo aptamil degil benim kullandigim mama frisolac gold denen bir marka onuda 60ml veriyorum o kadar problem varki

Canim meme emmeyi red edyor mecburen sagip veriyorum 40ml e sutum geliyo aptamil degil benim kullandigim mama frisolac gold denen bir marka onuda 60ml veriyorum o kadar problem varki
Iyi veriyomuşsun anne sütunü mama kabızlik yapiyor canım bebişe zaten karnında sertlik olur ayaklarini bacaklarini karnina dogru cekerler cocuk drnuz varmi canım belki mama degisikligi yaparlar anne sutü artirici caylar ve damlalar var canım cok faydasini gordum ben insallah sende görursun

Meme reddine izin verme zorla ver illaki unutmasin, aranizdaki bag o. Biberonla da beslesen sen besle ki sana alissin iyice. 60 ml biraz fazla gibi geldi bana ama sanki.

Meme reddine izin verme zorla ver illaki unutmasin, aranizdaki bag o. Biberonla da beslesen sen besle ki sana alissin iyice. 60 ml biraz fazla gibi geldi bana ama sanki.
Bende 60 ml sadece gece veriyorum en az olcek o hipp te ama zaten hepsink bitiremiyor 20 de kaliyor genelde

Canim doktorumuz var evet gogsun yara ver sert oldugu icin ememiyir dedi karnina bak yumusak olursa doymaz dedi mamayi degstrmeyi ozellikle sordum israrla onu soyledi

Canim 10 gunluk bebekle kavqa edyorum sanki zorla sokuyorum agzina bas bas bagriyor sagip veriyorum onuda sevmiyo mamayi ama seve seve icyo nedenki canim uzerinde 60 ml yazyo hafta dolaysiyla

Benimde 21 haftalıkken rahim ağzı açılmıştı suyum gitmişti bebeğim karnimda oldu doğum yaptığım sırada çocuğumu gördüm tam gelişmiş herşeyi tam hala içim acıyor ama çok şükür ondan sonra tekrar hamile kaldım ama dikiş vs doktor söyledi ama ben yapamadım diğer bebeğim de erken doğdu ama 36 haftalık gene suyum boşaldı ama bebeğim yaşıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…