Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Canım hsg den hiç korkma ben anestezisiz yaptırdım gebelik öncesi 10-15 dk sürüyor çok minimal bi ağrı yapıyor doktorunu iyi seçtiysen doktoruna güven tüm dediklerini yap herşey güzel olacak

İnşallah canım benimde 2 çocuğum erken doğumla vefat etti sürekli yatarak dinlenerek bu haftayı buldu şükürler olsun allah hayırlı evlathnasip etsin hepimize inşallah
Dikiş varmıydı diğer gebeliklerinde. Başın sağolsun seninde canım. İşte hepimizin kaderi allah biliyor keşke hiç birimiz böyle acı tecrübeleri yaşamasaydık. Rabbim inş sağ sağlim kavuşturur harika bir doğum harika bir Sağlıklı bebeğin olur dualarım sizlerle.

BirincideB yoktu ikincide 19.haftada acil atıldı 3 cm açıklık vardı enfeksiyon yüzünden 24 de doğdu 3 gün yaşadı yavrumyşimdi iyi bir doktor buldum annem baktı yattım hep 13 de dikiş atıldıa18 de açılma olduo2 cm e yakın ve enfeksiyonum da 18 civarında idi hep doktorun ümidiüyoktu ama Rabbim bubhaftayı nasip etti şükürler olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…