Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Merhabalar herkese iyi geceler. Arkadaşlar sabah serklaj operasyonuna giricem. Çok endişeliyim. Sizlerden dua istiyorum. Birde serklaj olan arkadaşlara sormak istediğim şey sizlerinde doktorunuz bu operasyonun risklerinden bahsettimi sizlere? Kanama olabilir kese patlayabilir gibi! Böyle ihtimallerde var düşük ihtimal olsa bile dedi... Umarım herşey güzel olur

İnşallah sorunsuz geçecek inanıyorum. Hiç bir aksilik olmasın dua edicem zaten her an dua ediyorum özellikle bizler gibi olanlara

Evet bahsetmişti ama içini rahat tut Allahın izniyle bı şey olmicak. Güzel düşün güzel olsun inşallah hayirlsiyla atlatirsin

Herkeze iyi akşamlar. Sanırım artık buralara kimseler uğramıyor?
Ğeçöiş olsun canım oldun mu serklaj? ben de risklerini foktora sorduğumda serklaj olmadığında yaşayacağım risk daha Fazla demişti. Çok şükür ben kendimi normal gebelerden çok da farklı hissetmedim kendimi. Haftalık proluton ve günlük progesteron ve kaygı hariç tabiş

Canım oldum herşey yolunda. Hastanedeyim cumartesi taburcu olucam Allah nasip ederse. Ben pruloton kullanmıyorum ama progeston kullanıyorum. İnşallah hepimiz evlatlarımızı kucağımıza alırız...

Rahim ağzında kanser li hücre vardı rahim ağzini biraz kazittim şimdi buyuzden rahîm agzi kısalığım var

Yok canm yatmiyorsun. Dün alındı yarin yürüyüşe başla artık dedi. Bugün yürüdüm dışarıda
Merhaba benim ilk gebeliğim servikal yetmezlik tanısıyla 13. Haftada serklaj yapıldı şuan 20 haftalık gebeğim şimdiye kadar hep karından ultrason bakıyordu Doktorum ancak son muayenede artık vajinal bakacağız dedi Sizde de böyle mi oldu biraz tedirgin oldum

Ay canim senden çok bilgi almam lazım ama neyazik ben sana yardimci olamiyacm

servikal yetmezliği nasil teşhis edildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…