Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

ah canım arkadaşım inşallah bu çektiğimizin mükafatını alacağız,bizim de yüzümüz gülecek birgün.bugün okulda bi arkadaşımın daha hamile olduğunu öğrendim.oh keyfi yerindeydi ama şuna eminim bizim bebeğimizi kucağımıza aldığımızda yaşayacağımız duyguyla onlarınki asla aynı olmayacak,biz zoru başardığımız için ömrümüz boyunca daha mutlu olacağız çünkü çok çok değerli olacak bebeklerimiz,her an kaybetme duygusuyla aylarca ince bi çizginin üzerinde kilometrelerce yüksekte yürür gibi yaşamak ve mutlu sona ulaşmak; elde ettiğimiz şeyin kıymetini katlayarak arttıracak.allahım hepimizin yüzünü güldürsün.rahim uzunluğunun artması için dua edicem tatlım,her şey çok güzel olacak buna inan, dr.ların ne diyor bu duruma mrk ediyorum.şimdi öğle arasındayım çıkmam lazım.sana dua edicem aklımdasın.

niffan inşallah sıkı sıkı tutunır bebeklerin hayata...
Allah yar ve yardımcın olsun...

sana umut olsun diye yazıyorum bi arkadaşım 25+ kaç bilmiyorum 26.haftasında daçılma nedeniyle doğum yaptı..oğlu 750 gr doğdu sonra 500 düştü..2 ay falan hastanede küvezde kaldı..bir sürü operasyon geçirdi..maşallahh şimdi 8 yaşında okula gidiyor kocaman oldu...

senin bebeklerinin kiloları nasıl?

gurbetçiii başınız sağolsun..allah rahmet eylesin inşallah

arkadaşlar uzun süredir giremiyorum eşim göreve gitmişti bende annemdeydim oradada net yok...
geçmişi okuyamadım,
bade canım çok ama çok sevindim canım hayırlı olsun geçmişte yaşadıklarını hiçbir zaman yaşama inşallah...
burçim canım sanada hayırlı olsun
gurbetçi canım kardeşim konuştuk zaten tekrar başın sağolsun çok zor bir durum allah eşine sabır versin...senin içinde en önemlisi karnındaki bebeğin lütfen rahat olmaya çalış...
çok öpüyorum arkadaşlar çok sık giremesemde hep aklımdasınız...

gurbetçi basın saolsun kendini rahatlatmaya calış bebişin için sen önemlisin

Niffan canim benim kuzenimin esi 27 haftalik dogum yapmisti ama bebek bir ay hic gelismemis 24 haftalik falan kalmis annedeki yuksek tansiyondan sonra acil bebegi aldilar 750 gr gibiydi bir ay oldu kuvezden cikali gayet iyi simdi allah buyuk umudunu yitirme allah evlatlarini sana bagislasin

çok güzel bi haber bu rabbim tamamına erdirsin hayırlı olsunnnnnnnnn

basiniz sagollsun rabbim geride kalanlara sabir versin mekani cennet olsun

burçim hayırlı olsun allah tamamına erdirsin inşallah çok güzel bi haber bu

canım şimdi okudum allah bebeklerine güç ve sağlık versin,allahım onları korusun,bebeklerin için dua edicem,ne dicemi bilemiyorum ama 26 hafta sayılır,26 haftalık bebekler yaşıyor artık,mücadeleyi bırakmazlar inşallah.benim sınıfımdaki en zeki,en güzel öğrencim 27 haftalık doğmuş.niffancım bizleri hbrsiz bırakma canım güçlü ol nolur

başınız sağolsun canım çok üzüldüm

ohhh hava da güzel,gez bakalım arkadaşııımm

chnb arkadaşım:)öğretmenliğe başlayınca artık daha az yazacağını düşünmüştüm.özletme kendini,bizim sana ihtiyacımız var,sen bizim umut ışığımızsın.

başınız sağolsun canım mekanı cennet olsun

niffan bırakma kendini, dualarımız seninle. Umarım bebişlerine bir an önce kavuşursun.

gurbetciii kasılmaların olduğunu yazmışsın. Lütfen kendini rahatlatmaya çalış. Bebeğin de senden etkileniyor unutma. Başın sağolsun

Canım başınız sağolsun. Rabbim mekanını cennet eylesin.
Kendine dikkat etmeye çalış canım. Unutma öncelik kuzun.
Bak maşallah takvimin 30 lü haftaları gösteriyor.

haahahaha ay ömürsün canım...

evet farkettim ağır oldu ama birden aklıma geldi:26: sonra pişman oldum:26:
eee sen bişe demedin yumişlerim için...

Maşallah canım içimden bir ses bu ayı pas geçmeyeceğini söylüyor:))

Senin icin sevindim cnm . Dua bekliyorum herzaman unutma . Aman hastanede yatmıştım Öncekilerde inan hic bir ise yaramaz inan Rabbim merhamet etsin su rahim ağzım biraz uzasa birazcık icim rahatlicak !

Canım çok ediyorum hem de inşallah tutar...

Allah rahmet etsin canım zor...

biz de bugün öğrencimin 8 e giden kardeşine baş sağlığına gittik. hatay meb gezi düzenlemiş trafik kazası olmuş biri 6 biri 8 e giden öğrenci vefat etmiş çok üzüldük(

Saftunç canım güzel haberle gelesin inşallah...

mrk etmez olur muyuz?özellikle ben:)bana uzun uzun yazacağın günü bekliyorum,umarım beni unutmamışsındır arkadaşım:)işlerinin yolunda gitmesi dileğiyle...
canıms en soruları teker teker sor ben cevaplıyım şıklarla olurmu birşey atlamıyım annem halem bizde bugün hastane işleri vardı canım çıktı allahıma şükür bir sorn yok
allah nasip ederse eşim antalyay gidicek iş için olrda aranızda antalyalı varsa söylesin geleyim 20 gün kalıcak işleri bitince ver elini sabahlar olmasınabakaılım hemen bebelerim olucakmı
vallahi ben eşinin yerinde olsaydım yerdin şaplagı bunu şakası bilem olmazyazık adamın hevesi kursagından kalmıştır yaw
inan yazını okuynca sesim evi inletti okadar olur

Saftunc inşallah güzel haberlerle gelirsin bize ,
gurbetçi başınız sağolsun lütfen dikkat et kendine,
Niffan kaç kg doğdu bebişler?
Allah yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…