rahat bir yaşam mı deli gibi seven bir eş mi?

c seçeneği hiçbiri.............

ikiside değil sen baya koyun seçer gibi adam seçiyosun hoşlanmadım durumdan maddiyatda aşkta kalıcı değil her an herşey değişabiliyo baki olan karakter hangizi adam gibi adamsa o yani seçilcek kişi.

bide senin gibi bunumu bunumu yapan hatunlar çok şanslı oluyo demekki böyle olmak gerekiyo

canım senin yaşın kaç adayların yaşı kaç acaba? evleneceğin kişide arayacağın en önemli kriter karakter ve bakış açılarınızın aynı olmasıdır.

kızlar beni yanlış anladınız sanırım ben SADECE paraya değer verseydim tanınmış bir iş adamının yeğeni peşimdeydi ama bazı şeyler yüzünden kabul etmemiştim.şimdi sizden fikir almak istedim sadece yorumlarınız için de çok teşekkür ederim hemcinslerimn ne düşündkleri benim için önemli.kişilik olarak kötü huyları yok kesinlikle ben çok sinirli olmama rağmen beni çekeceklerini söylüyorlar çekiyorlar da zaten kovmaktan beter ettim kaç kez.ve birbirlerinden haberleri de var kimse yanlış anlamasın çıkmıyorum ikisiyle de

Kendini mantık evliliğine hazır hissediyorsan , kararını vermen için sana aşk karın doyurmuyor diyip çekiliyorum ..

Aslında sen kararını vermişsin ailene sorsan ailende senin karar verdiğini onaylar bence sormayada gerek yok alıştığın hayat standardının dışında yaşayacağın bir hayat sevgide olsa bir yere kadar.Varlıkla sevgi yürümeyebilir, ama yokluktada hiç yürümez.

Aslında sen kararını vermişsin ailene sorsan ailende senin karar verdiğini onaylar bence sormayada gerek yok alıştığın hayat standardının dışında yaşayacağın bir hayat sevgide olsa bir yere kadar.Varlıkla sevgi yürümeyebilir, ama yokluktada hiç yürümez.

Herşey ve herkes güçlüden yana malesef ama böyle, hayat böyle.

telefonlarını açmıyorum ikisininde şuan telefonda onlarca msj ve arama var tel susmuyor kızlar ne yapayım ya evin önünde bekliyor teki gitmiycem sen konuşana kadar diyor

24 yaş mantık evliliği için çok erken bir yaş. bence sevmeden bir şeyler hissetmeden sakın evlillik düşünme. Polis olan ve diğer adayın yaşları kaç. aradaki yaş farkı ailelerin uyumuda çok önemli.

polis 25 diğeri 30 yaşında ve şuan kapının önünde kaldım böyle

yapacağın şu,ikisnden birini seçeceksen artık seçip birinin umudu kesmesini sağlamak.kapının önünde falan beklemesinler artık bence.seçerken ailelere de dikkat etmeye çalış.aile evlilikte önemli oluyor.hangisinin aile yapısı düzgünse ve sorun yaşamayacağına inanırsan onu seç.bir de durumu iyi olan senin için daha uygun gibi.inşallah ailesinde de bir sorun yoktur.

e şıkkı diyorum.. Çok yardımcı olamayacağım illaki birisine gönlün kaymıştır onu seç ama sanki ikisi de yok sana uymaz gibi neden dersen birini seçersin ömür boyu acaba diğerini seçseydim nasıl olurdu o şu durumda ne yapardı bu durumda yapardı diye düşünüp kendine de diğerine de eziyet edersin gibi geliyor bana.

kimin daha çok sevdiğine ve kiminle daha mutlu olacağına sen karar verirsin mantık evliliği diyosun ya hani Allah korusun evlilik bu olmaz demeyelim yatalak olsa bakabilirmisin buna katlanabilirmisin evet belki zengin olana bakıcı tutrsın olur biter ama evlilik bu değildir bence kadınlar kolay kolay sevemez zaten sevilmekister bi kadın onu gerçekten seven kırmayacak birini ister ama her erkek odundur ne kadar severse sevsin odunlukları belli bi yerden sonra ortaya çıkar karar senin polis eşi olmak zordur mesleki deformasyon yaşarlar ama seni deli gibi seviyorsa ben polis derdim

Bişey diycem neden iki kisi arasında secim yapmak zorundasınız yani evlenmek zorundamisin ve evlenende illa da bu ikisinden birimi ikiside yanlış insanı karar vermeye çalışıyorsun

kapinin onundeki kim

herkes ayni fikirde illa biri olacak diyorsan zengin olan denildi oy birligiyle
cevap ayzarsan oteki yorumlarida takip etmeye çali$ :)

Sizi tanımıyorum etmiyorum karışmak haddime değil ama
2 sinide sevmiyorsunuz aşık değilsiniz neden bu kadar kimi
seçsem diye düşünüp duruyosunuz anlamadım cidden
bırakın 2 sinide seçmeyin hayatınızı mafetmeyin benim fikrimce
aşksız sevgisiz bir evlilik ne kadar saçma farkında değilmisiniz
böyle bir evliliktense bekar yaşayın daha iyi, tabi son karar
yine sizin..

sen zaten seçimini yapmışsın bana göre.2.yi seçeceksin

mantık evliliği nedir aşk yoktur para vardır.

ben olsam o zaman paralı adamı seçerdim madem aşk yok

ama paralı maralı akşam onunla aynı yatağa nasıl girerdim bilemiyorum azap ızdırap olmalı...

ne demiş teoman her zaman kolay değil sevmeden sevişmek demiş

bunu başarabileceğini düşünüyorsan zenginle evlen yok yapamam dersen ikisini de bırak git aşık ol.

Son düzenleme:
Şaka mısın arkadaşım?
Bence sen şımarmışsın.
Bütün zenginler, seni mi buluyor breh hatun!
Hatta tüm bu zenginler bir de seni ölesiye seviyorlar öyle mi...
Açıkçası öyle ballandıra ballandıra anlatmışsın ki; görgüsüz olmandan şüphe etmedim değil.
Ve daha bir sürü kötü düşünce barındırdın bende ama durduk yere banlanmak istemiyorum o yüzden susuyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…