rahat bir yaşam mı deli gibi seven bir eş mi?

çok sağolun kızlar yorumlarınız için aşka kendimi kapattım bir kere bitti benim geçmişte olanlar yüzünden.ne yalan söyleyeyim benim için maddiyat artık önemli.etrafımdakiler çok güzelsin aklını kullan kendini heba etme diyorlar.haklısınız insanın sevmedği biriyle evlenmesi zor bende hiç bişey hissetmeden evlenmem ama aşık olamam.

e peki hangisine karşı bişeyler hissediyosun

ikisini de sevmiyorsan yazı tura at

aile yapılarına,davranıslarına bak......

ben olsam benı cok sevenı ve yakışıklı olanı seçerdim

Madem sizin için önemli olan sadece maddiyat daha bize ne soruyorsunuz? Daha zengin olanı seçin işte sizin mantığınıza göre böyle.

ben olsam hem yakışıklı,hem deli gibi aşık,hemde çokkk zengin bir koca bulurdum

ha bulduğumda bu özelliklerin hepsi varmı yok

E yani siz aynı anda iki adamı birden mi idare ediyorsunuz?

hayır hiçbiriyle flört etmiyorum ki.üniversiteden arkadaşım teki zaten.hayır babamın bana aldığı ev ben almadım canım.insanız sonuçta tabi ki daha da tanıdıkça birşeyler hissetmek gerekiyor ama aşık olamam diye belirttim

Zaten söylemişsin AŞK sana göre değil miş. '

2.seçeneği seçeceksin o zaman. Bari aşık adamı harcama.

Daha ne ister ki bir kadın Para ,Araba Hemde b... Lüx daire hayatta sırtın yere gelmez. Ama kalbin için aynı şeyi söyleyemeyeceğim..

Sizin için maddiyat önemliymiş peki birşey sormak istiyorum.Diyelim ki maddi durumu iyi olan zengin beyle evlendin daha sonra eşinin durumu bozuldu ve iflas etti,bir sürü yere borçlandı ve borçlarını ödeyemiyor bu durumda ne yaparsın.Eşine destek olurmusun yoksa ondan boşanırmısın.Benim için maddiyat önemli demişsin ya ondan sordum.Sırf maddi durumu iyi diye birisiyle evlenilmez bu sefanın birde cefası olur bunlarıda düşün arkadaşım.

geçmişi çok okumamıştım ama ben tokat attığım da karşım da ezik gibi ağlayan bir erkek de istemem......
polislerin tayınlerı çok oluyor ve genelde % 50 si kıro oluyor.....
mesleklerı davranışlarına ve kişiliklerine yansıyor.....
ama bazı tipler bu tarz davranışlardan hoşlanır...
bu arada yanlış anlama olmasın polisleri çok severım kendım de yıllarca polis olmak için ugrastım

yaşın kaç bilmiyorum ama benım görüşüm mantık evliliği denen şey ancak 35 ten sonra yapılır,karar senin tabi paraya önem veriyorsan zengini seç sadece sevgi olsun cok şeyde gözüm yok diyorsan polisi seç

olursun be canım niye olamayasın herkesin kalbi kırılıyo sen sanıyomusun ki burdaki kadınlar dört başı mahmur tzu kuru tipler,yok öyle bişey, lütfen böyle bi duruma indirgeme hayatını,etrafın ne dediğine bakma, parayla saadet olmaz, tabiki züğürt biriylede evlenme ama neticede sende çalışacaksın geçinirsin sevdiğinle yaşın kaç ki

herkes aşk evliliği yapmıyor tamam ama azıcıkta bi heyecan bi kıpırtı falan olmasıda gerekmez mi.sırf mantıkla nasıl olur bilmem

canım maddi olarak çok da rahat sayılmayız ama hastayım dedigim zaman hemen eve koşup kahvaltımı hazırlayacak ilacımı içirip işine tekrar dönecek kadar çok seven bi eşim var ve binlerce şükür çok mutluyum 3 yıllık evliyim gece sarılmasın özler uyanır sarılıp tekrar yatarım aşk paradan çok daha üstün bence

Bence de.. 35 yaşından sonra kadın artık biraz huzur iyi birini sağlık sakin bir aile ister. O yüzden aşkı terk edip daha iyi imkanlı bir beyle evlenir. .. Bilemedim bende açıkcası..

aşık olmadan sevmeden evlenmek aklım almıyo benim önünde sadece 2 seçenek var ve evliliği düşünüyorsan eğer isimlerini bi kağıda yaz torbaya koy ve birini çek hangisi gelirse onunla evlen :)

haaa bide şu var biri memur biri esnaf mı diyim kendi işi var, adam işini batırsa nolucak, ama polis adam her ayın 15inde maaşı garanti

haaa bide şu var biri memur biri esnaf mı diyim kendi işi var, adam işini batırsa nolucak, ama polis adam her ayın 15inde maaşı garanti
Sevmediğim birinin gözzlerine bakkala nasıl bakarsam onada öyle bakarım ben ya.. Kendi bilir ama mantık evliliği peh.. ya da hiç evlenme.

Sevgi yoksa evlilik zor yürür. Her hatası seni sinir edebilir. İllede biri seçeceksen , bir ailenin sorumluğunu hangisi iyi taşır ,çocuğun olduğunda hangisi iyi baba olur , hangisinin ailesi ile aran daha iyi , hangisi daha hoş görülü-insancıl-merhametli , hangisi ile kafa yapın daha uygun... onu seç

Ama evlenmek zorunda değilsin ...

Mutsuz evliliktense bekarlık daha iyi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…