rahat bir yaşam mı deli gibi seven bir eş mi?

sevmeyen adamla sevişemem
altanda alamam o yuzden ıkısınıde secmezdım

kız cute sana bayılıyorum anacımmm
süpersin yaaa:KK9::KK9:

polis 25 diğeri 30 yaşında ve şuan kapının önünde kaldım böyle

birşey sorucam zengin 30 yaşındaki aday ne iş yapiyorda bu kadar parayı bulmuş
ailesinden olmasın zenginliği ilerde pat diye karşına çıkmasın... Ne biliyim bu yaşta bu kadar para... Bana tuhaf geldide
haaa ailesi çok zengindir ondan destek vardır tamam...

öncelikle istihareye yat derim
içinden çıkamassın yoksa...

şunu söyliyim
1)çok paralı adamın çevresinde çook hatun olur
2)genelde parayı erken bulan erkekler paranın hükmünü sever yani herşeyi para ile alacaklarını sanarlar
3)benim 2 tane patronum var ikiside gani yani ama secgilililerin haddi hesabı yok hee hepsi öyle değil ama benim gördüğüm genelde böyle
4)zengin diye evlenşirsin bişi olur terside olabilir
5)tokat attığın ve buna rağmen kapına gelen adamdan hayır gelmez
6)sen önce kafanı bir dinle yaşın çok genç ille evlencem deme
7)vallahi seni çok merak ettim şanslı kızsın maaşallah inşaallah hep böyle devam eder
8)çevrendeki çok güzelsin kendini heba etme demelerine bakma bu işler nasip kısmet tamamen

inş hakkında hayırlısı olur

madem mantık evliliği yapcaksın madem aşk yok o zamn hangisinin parası çoksa onlar olmalısın ohh mis gbi rahat rahat yaşarsın :)

Kendi adıma söylemem gerekirse ben herzaman kalbimin sesini dinlemeyi seçerim tabikide mantık olacak mantıksız bir ilişki aşk olsa da yürümez ama senin durumunda olsam ikisinede aşık değilsem de hangisnle vakit geçirmek hoşuma gidiyo haya görüşü hangisi bana yakın hangisinle herkonuda konuşabiliyor anlaşabiliyorsam onu seçerim mantık demek sadece maddiyat demek değil bence..

Aşık olmam demişsin, ama elektrik olmadan da olmaz ki en azından ben yapamazdım, ne kadar zengin olursa olsun evlenemezdim. Ayrıca mantık evliliği para demek değildir. Şimdi maddi durumu çok iyi, zengindir peki ya sonra işleri ters gider, malını mülkünü kaybedip iflas ederse? Hani rahat yaşam dolayısıyla seçeceksin ya bu adamı, o zaman ne olur bir de o noktada mantığını çalıştır diyebilirim sadece.. :KK14:

NİYE bu kadar sinir yaptın güzelim tüm yorumları okudum herkes kendince yorumlar yapmış ama sana çok şaşırdım evet beni ölesiye seviyorlar seni öyleleri bulmuyorsa bu benim suçum mu? inşallah Allah gönlüne göre verir ne diyim.o kötü düşünceler için de insan karşısındakini kendi gibi sanırmış diyorum sadece

Burda herkes birtakım yorumlar yapıyor, yorumu beğenmemek ayrı bir acizlik konusu, eleştirilere açık olmak gerekir...
Her neyse konumuz bu değil...
Senin üslubun belli zaten, o yüzden senin üslubunla cevap vermeyeceğim sana.
Beni zenginlerin bulup bulmaması önemli değil, bunu ayrıcalık olarak görmen senin eksin benim değil..
Beni çok seven, ve benim de çok sevdiğim biri var hayatımda çok şükür....
Ne mutlu...
Sevgiyi, parayla pulla ölçmüyorum ve ölçmeyen bir sevgilim var yanımda....
Asla da biriyle evlenmem aşkım, sevgim yokken.
Nice programlar bu yüzden kaldırılıyor tvde yayından...
Aile müessesini zedeliyor diye.....
Bence sen ''aile'' kavramını iyi kavrayamamışsın, o yüzden sadece yok peşimde koşuyorlar, yok kapımdalar, çok zenginler ama ona tokat attım gibisinden yorumlar yapıyorsun...
Bulunmaz hint kumaşıyım diyeceksin nerdeyse :)
Ne yazık... Hem de yaşın bu kadar küçükken bu kadar küçük hesaplara girme be arkadaşım....
Seninle forum ortamında tartışacak da değilim, sen kendi yolunda umarım çok mutlu olursun...
Dilerim böyle düşünmen ilerde sana mutsuzluk getirmez...
Sevgiler, yolun açık olsun...

Son düzenleyen: Moderatör:
parayla saadet olmaz demişler ama parasız da hiç olmaz... polislerin psikolojisini pek beğenmiyorum ayrıca tayin durumları var. diğer aday daha mantıklı ama umarım görgüsüz felan değildir öyle tipler çok çekilmez oluyor. ama ben yinede 2. seçeneğe yönelirdim. geçim derdiniz yok iyi standartlarda güzel günler geçirebilirsiniz. bu arada 2. adayın cimri olmadığını varsayıyorum

zengını seçersen aldatılmayı göze al... çünkı hıcbı zengın erkegı kızlar rahat bırakmaz... polıs olan bence daha mantıklı... çapkınlıkta yapamaz para yoksa çapkınlıkta yok... ama sen zengın olsun ne halt yerse yesın dıyosan o başka tabi:26:

Aşık olmadan evlenmem yazmış herkes. yıllardır görücü usulüyle evleniyor ama insanlar.
Görücü olunca iyi, kadın burda dürüst davranıp parayı hesap edince kötü oldu.
Bence zengin olanı seç.

aşık olmadan evlenmem yazmış herkes. Yıllardır görücü usulüyle evleniyor ama insanlar.
Görücü olunca iyi, kadın burda dürüst davranıp parayı hesap edince kötü oldu.
Bence zengin olanı seç.

canım o görücü usulüyle evlenenlerin şu anda kk da yorum yapan bayanlar olduğunu sanmıyorum,o daha eski zamanlardaydı,illede aşk diyenlerdenim,sevgiler

Sevebileceğim, görünce içimin eriyeceği birini bulmadan evlenmezdim.
Niketim öyle yaptım :KK16:

Hem mantık evliliği nedir ki? Sevmediğin bir erkekle ömür geçirmenin neresi mantıklı? Yoksa mantık dediğimiz şey para mı? Kavramları karıştırmamak lazım.

Sevmıyosun asıkta degılsın neden evlenmek ıstıyosun ...mısal polısle evlensen oda haksızlık , onada yazık sevmıyosun onu dahası varmı ...birde evlı degılsın anlamıyosun suan ama sevmedıgın bırıyle ınan evlılık olmaz ..Ya sen onunla herseyını paylasıyorsun .. yerı gelıyor kendınden feragat edıyısun .. yanı arkadasım sevmeden evlılık olmaz olmaz vesselam ...dıger sıkkı degerlendırmıyorum bıle cunku adam zengın ,senın onu sevmedıgını farkedıcektır muhakkak ...ya senı ezerse ...adam da para varsa cevre de vardır ..(yada bnmı cok evhamlıyım bılemedım :) ama yınede son kez soylıyeyım bu cok buyuk bır karar ...cok dusun derım ...birde bnmde esim polıs ,yerı gelır streslı olur dahası haftada 3 gun nobet ...gece basına bısey gelırmı ... kendını bılmezın tekı bısıy yaparmı vs ...ama onu cok sevıyorum bana hıc agır gelmıyor .. polısle evlenırsen dıye dıyorum

X