Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

az önce gördüm uzunca bir süredir siteye girmemiştim çok sevindim arkadaşım allah sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin
biz raporumuzu aldık ama raporumuz dicle üniversitesinden olduğu için geçersizmiş:KK43: uludağdan tekrar rapor almaya çalışıyoruz eşimin sperm sayısı 2 milyon sürekli. bu arada keçiboynuzu vs kullanıyor ama hamile kalmam gibi bir sonuç yok tabi :KK43: neyse.. biz iki merkezle görüştük biri bizimle anlaşmalı biri değil.iki doktor birbirinden farklı şeyler söyledi birinin uyguladığı yöntemi diğeri beğenmiyor kafamız karıştı üst üste git gel hastahanelerde oldukça yıprandık VE KARAR ALDIK BıZ BÖYLE DAHA MUTLIUYUZ ARKADAŞLAR.TÜPBEBEK OLAYINI BEBEK OLAYINI SONSUZA DEK KAPATTIK BEBEĞı BEKLEYEREK olması için kendimizi yıpratarak dünyadaki üç gün ömrünüzü heba edemeyeceğimize karar verdik biz. tabii ki korunmuyoruz ama biliyoruz malesef normal yolla bebeğimiz olmaz sperm yok canlı sperm yok olmayacak bebeğimiz fakat allah verirse ne ala.yoksa gidip hastane hastane dolaşıp iki günlük ömrümüzü bebek için harcamaya değer görmüyoruz.bu son kararımızdır ki biz tüpbebek falan denemeyeceğiz 1 kez denemiştik yetti bize maddi manevi yıpranmalarımız.BıZ BıRBıRıMıZı VE DAHA ÖNEMLıSı KENDı VÜCUDUMUZU KENDı PSıKOLOJıMıZı TEDAVıLERDEN ÇOK DAHA FAZLA ÖNEMSEYıP SEVıYORUZ

Son düzenleme:
slm. :nazar::nazar::nazar:nevrosky hikayeni şimdi okudum inanki çok duygulandım seni tebrik ediyorum allah sağ salim meleğini kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq: rabbim dileyen herkese meleğini nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Sağol bitanemmm. Sevincimi paylaştığın , güzel dileklerde bulunduğun için çok teşekkürler. Şeniz Şeniz Şeniz Darısı isteyen herkesin başına inşallah. Dualarımız onlar için. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

çok sevindim çok duygulandım Allahım bizlere de nasip etsin inşallah ...

Tatlım çok teşekkür ediyorum. İnşallah sizler de bu güzel duyguyu tez zamanda hayırlısıyla ve sağlıkla yaşarsınız. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: İyi haberlerini alabilmek dileğiyle. Allaha emanet ol. Şeniz Şeniz Şeniz

az önce gördüm uzunca bir süredir siteye girmemiştim çok sevindim arkadaşım allah sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin
biz raporumuzu aldık ama raporumuz dicle üniversitesinden olduğu için geçersizmiş:KK43: uludağdan tekrar rapor almaya çalışıyoruz eşimin sperm sayısı 2 milyon sürekli. bu arada keçiboynuzu vs kullanıyor ama hamile kalmam gibi bir sonuç yok tabi :KK43: neyse.. biz iki merkezle görüştük biri bizimle anlaşmalı biri değil.iki doktor birbirinden farklı şeyler söyledi birinin uyguladığı yöntemi diğeri beğenmiyor kafamız karıştı üst üste git gel hastahanelerde oldukça yıprandık VE KARAR ALDIK BİZ BÖYLE DAHA MUTLIUYUZ ARKADAŞLAR.TÜPBEBEK OLAYINI BEBEK OLAYINI SONSUZA DEK KAPATTIK BEBEĞİ BEKLEYEREK olması için kendimizi yıpratarak dünyadaki üç gün ömrünüzü heba edemeyeceğimize karar verdik biz. tabii ki korunmuyoruz ama biliyoruz malesef normal yolla bebeğimiz olmaz sperm yok canlı sperm yok olmayacak bebeğimiz fakat allah verirse ne ala.yoksa gidip hastane hastane dolaşıp iki günlük ömrümüzü bebek için harcamaya değer görmüyoruz.bu son kararımızdır ki biz tüpbebek falan denemeyeceğiz 1 kez denemiştik yetti bize maddi manevi yıpranmalarımız.BİZ BİRBİRİMİZİ VE DAHA ÖNEMLİSİ KENDİ VÜCUDUMUZU KENDİ PSİKOLOJİMİZİ TEDAVİLERDEN ÇOK DAHA FAZLA ÖNEMSEYİP SEVİYORUZ

Tatlım öncelikle sevincimi paylaştığın için teşekkürler. Amin inşallah bitanem. :Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq:

Aldığınız karar sizin için en doğru karardır. Ne de olsa ne yaşadığınızı , olası durumlarda ne yaşayacağınızı siz daha iyi biliyorsunuz haliyle. Siz mutlu ve huzurlu olduktan sonra ben sevinirim arkadaşım. Eğer kısmetinde varsa Allahım gönderir. İmkansız diye birşey yoktur. Ne mucizeler gördük. Hayatınızı yaşamaya karar vermeniz belki onu size getirecektir. Getirmese de siz bu şekilde yaşamayı göze almış , Birbirinize ne kadar değer verdiğinizi göstermişsiniz. Bana da Allah gönlünüze göre versin canım arkadaşım demek düşer. Öpüyorum kocaman. Allaha emanet olun canım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

slm nevrosky öncelikle tebrik ederim ALLAH kucağınada almayı nasip etsin canım ne kadar tanımasamda seni inan senin kadar mutlu oldum MAŞALLAH epeydir yazılarını takip ediyodum hamile olduğunu daha bugün okudum öbür topikten banada moral oldun canm ALLAH bütün isteyenlere nasip etsin olanlarada sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin YÜCE MEVLAM .Aslında bn şuan depresifim moralim çok bozuk ancak sen bana moral oldun bizi bizden iyi kimse anlayamaz bnm hikayeme gelince bn 20 senelik evliyim 38 yaşındayım 2 kez 6 sene arayla micro denedik tutmadı biri alman biride çapadaydı ancak normal yoldan olmaz demişlerdi fakat 2006 yılında 1er ay arayla düşük yaşadım tabii beklemediğim bişeydi ve inananamadım hatta bitanesini düşük yaptığım gün hem hamile olduğumu hemde düşük yaptığımı aynı gün öğrendim bu pskolojiyi çok zor atlattım derken bu mart yine biokimyasal gebelik yaşadım buayda boşgebelik yaşadım ve şuan düşük yapıorum bunların hepsi doğal yoldan gebeliklerdi hatta eşimin sperm sayısı ve morfolojisi tahlile göre microya yeterli die yazıo yok denecek kadar az ALLAHIN işi işte yinede herşeyde bi hayır vardır diorum ama acım çok büyük meleklerim 6 haftanın üstüne çıkamıo ve ben senin azmini okuyarak yeniden microya karar verdim insanlara pozitiflik yüklüyosun ALLAH razı olsun Meleğini sağlıkla kucağına alırsın işalllah bütün kalbimden bunu diliyorum canm ALLAH yar ve yardımcımız olsun bunları seni üzmek için sölemedim sakınha beni motive ettin hiç tanımadığım halde onun için içimden geçenleri paylaşmak istedim bebişine ii bak he yoksa bozuşuruz şaka şaka hoşçakal kendine ve meleğine ii bak canm

İçten ve sıcak mesajın için öncelikle teşekkürler canım. :asigim: :asigim: :asigim: Üzmedi mesajın kesinlikle. Gözümde ışık belirdi. Sevindim. Sen de umutla yola çıkmışsın. Valizine doldurmuşsun pozitifliği. Yolun uzunmuş , uzun yolladan gelmiş çok şey atlatmışsın. Ama yolun bitmediğine kanaat getirmişsin. İnşallah bu hikaye de böyle bitmeyecek. Hikayenin sonunda bebişler bulsun seni inşallah. Allah gönlünüze göre versin. :Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq: Öpüyorum çok. Nazar boncukları için çok teşekkürler , çok incesin. ŞenizŞeniz Şeniz

:nazar::1hug:Slm nevrosky iyi dileklerin için çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun .Evet yolum çok uzundu ama inşallah YÜCE MEVLAM nasip ederse çok mutlu olurum ona herhalukarda şükrediyorum eşimi ailemi ve dostlarımı bana bağışladığı için .bide bana anneliği tattırırsa dünyanın en mutlu insanı olurum ALLAHIIM inşallah enkısa zamanda bnm gibi evlat hasretiyle yananlara nasip eder inşallah senin gibi hamişlerede sağlıkla kucağınıza almayı nasipetsin meleklerinizi onlar bizim melklerimiz olucak çünki dünyanın engüzel meyveleri .Hep umutla sabırla beklicem meleğimi sabrın sonu selamettir işallah YÜCE MEVLAM dualarımızı kabul eder arkadaşım sağlıcakla kal meleğine ii bak :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sağsalim kucağına alman dileği ile Rabbim sağlıklı hayırlı güzel bir evlat versin kucağına benim içinde dua et olurmu

:nazar::1hug:Slm nevrosky iyi dileklerin için çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun .Evet yolum çok uzundu ama inşallah YÜCE MEVLAM nasip ederse çok mutlu olurum ona herhalukarda şükrediyorum eşimi ailemi ve dostlarımı bana bağışladığı için .bide bana anneliği tattırırsa dünyanın en mutlu insanı olurum ALLAHIIM inşallah enkısa zamanda bnm gibi evlat hasretiyle yananlara nasip eder inşallah senin gibi hamişlerede sağlıkla kucağınıza almayı nasipetsin meleklerinizi onlar bizim melklerimiz olucak çünki dünyanın engüzel meyveleri .Hep umutla sabırla beklicem meleğimi sabrın sonu selamettir işallah YÜCE MEVLAM dualarımızı kabul eder arkadaşım sağlıcakla kal meleğine ii bak :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Sağol canım. Allah senden de razı olsun. İnşallah seni de burda "hamileyimmmmm" diye haykırırken göreceğiz. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

sağsalim kucağına alman dileği ile Rabbim sağlıklı hayırlı güzel bir evlat versin kucağına benim içinde dua et olurmu

Sağol tatlım. Aminn inşallah. Allah razı olsun. Bütün isteyenler için her zaman dua ediyoruz biz hamileler. Sizleri çok iyi anlıyoruz. Dualarımızdasınız. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

bitanem canım benim çok tebrik ederim uzun zamandır pc bozuk giremiyorum çok tebrik ediyorum seni Allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah

nevrocum nasılsın tatlım nasıl gidiyor hamişlik:CüvCüv:

Canım çok iyiyiz. Çok güzel gidiyor. Hamilelikte olan halsizlik , yorgunluk , uyku hali , bulantı vs şeyler oluyor ama hepsine can kurbannnnnnn. Darısı başına bitanem. Öpüyorum. Şeniz

bitanem canım benim çok tebrik ederim uzun zamandır pc bozuk giremiyorum çok tebrik ediyorum seni Allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah

Bitanemm sağolasınnn. Aminn inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ben de seni merak etmeye başlamıştım. Özletme kendini bu kadar. İnşallah bir şekilde yine görüşürüz. Sağlıkla bebeklerimizi kucaklayabilmek dileğiyle. Allaha emanet olun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Nevrosky,canım bebeğin hayırlı uğurlu olsun.Önümüzde ki ay bende tüp bebek tedavisi olmayı düşünüyorum.Ben de ızmir de yaşıyorum.Acaba tedavini nerede olduğunu sorabilir miyim?

Nevrosky,canım bebeğin hayırlı uğurlu olsun.Önümüzde ki ay bende tüp bebek tedavisi olmayı düşünüyorum.Ben de İzmir de yaşıyorum.Acaba tedavini nerede olduğunu sorabilir miyim?

Canım çok teşekkürler. a.s. :asigim: Darısı başına inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ben Ege Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi'nde yaptırdım. İnşallah sen de meleğine ya da meleklerine kavuşursun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım çok teşekkür ederim güzel dileğin için.Rabbim yüzümüzü güldürür inşallah

Canım çok teşekkür ederim güzel dileğin için.Rabbim yüzümüzü güldürür inşallah

Amin canım inşallahhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah herkesin yüzünü güldürsün , kucağını doldursun inşallahhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Tebrik ederim
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah a.s.

ben bu hamişi çok seviyorumŞeniz hamiş papucu yarım çık dışarı oynayalımkaydirigubbakcemile3ee alış bunlara bebiş gelince çook oynuyacaksınızkaydirigubbakcemile2

X