Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

canım çok tebrik ederim çok sevindim , Allah tamamına erdirsin, Sağlıklı ve sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirmeni dilerim,
Allah isteyen diğer tüm arkadaşlarada ınşallah en kısa zamanda bu duyguyu yaşamayı nasip eder.

Tebrikler... Sizi Topiklerden biliyorum. yazılarınızı sürekli okudum. Allah Sana bağışlasın.. Rabbim gönlüne göre versin...kendine dikkat etme zamanı.. sevgiler
:nazar:

canımmmm, ne kadar sevindim anlatamam. Rabbim hepimizin dualarını kabul etti. Allah tamamına erdirsin, sağlıcakla kucağımıza almayıda nasip etsin inşallah.

tekrar tekrar tebrik ederim.:teytey::teytey::teytey:

gözünüz aydın inşlalah allah tamamına erdırrır yavrunuzu kucağınıza alacağınız günü umutla beklıyorm ınş.darısı başıma

cnm benim çok ama çok sevindim seninle birlikte bende şafak saydım test gününü ...allahım sağlıkla hayırla kucağına almayı naip etsin inşallah...allahım tüm isteyen herkesede ver inşallah...kk da tanığım mükemmel isnsanlardan birtanesisin..mümkemmel bir anne olcaksın...allahın izniyle sağlıkla gelsin bbeişlerin:) aminnnnnnnnn

canım tebrik ederim.zaten biliyordum.çünkü bu kadar yürek senin için atıyordu.hepimizin gözüaydın rabbim korusun.:Saruboceq:

nevrom canım rabbim sağlıkla kucağına almayıd nasip eder inşallah...seni ve eşini gönülden kutluyorum a.s.
rabbim ilk seferde yüzünü güldürdü,yüreğinin pozitifliği sonucuna da yansıdı ne güzel inşallah bizlerde bu duyguları yaşarız :Saruboceq:
canım değerin çok yüksek sanırım yeğenimiz değilde yeğenlerimiz geliyoooooorrrrrrr :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:
yeğenlerimiz önce rabbime sonra sana emanet tamam mı kk nın en güzel anniş adayı :CüvCüv:

Nevrom bu sayfaya girekekn biliyorum bu haberi alacağımııı
çok mutlu oldumm canımmm
şimdi tek isteğim sağlıkla kucağına al inşallah
bir veya 2 veyaa 3 farketmez Rabbim hangisi hayırlısıysa onu versin yeterki sağlıkla gelsinnn

canım gözünüz aydın tebrik ederim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin dualarımız seninle ..

sizin adınıza çok sevindim. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder inşallah.

hayırlı ugurlu olsun canım ya cok dygulandım valla..Allah hayırla kucagına almayı da nasıp etsın kısacık surede hayrla ınsallah..

nevrommm nasıl sevindim anlatamam yaradanım sanada yaşattı sonunda bu duyguyu senki herkese yardımcı olmak için elinden geleni yaparsın yaradanım böle güzel bir yüreği sevindirmesinde kimi sevindirsin... çok şükür sende sıyrıldın aaramızdan bizlerede bolbol dua et olurmu ... inşaalllah ben ve benim gibi bebek için yanıp tutuşan bütün arkadaşlarımın başına olsun... yanaklarından kocaman öğtüm seni tebriklerrrrrr..

canim heryere yazdim bari burayada yazam tebrik ediyoruuumm
insallah saglikla alirsin yavrularini kucagina

Sağol canımm. Darısı başına , başınıza inşallahh. Aminn bitanemmm. :Saruboceq: Şeniz

canım tebrik ederim allah poposundan ısırmayı da nasip etsin :roflol: hepimiz için dua et olur mu ve dikkat et kendine...a.s.

İvit bakk bu güzel bir dua. kaydirigubbakcemile3 Popuşundan ısırırım inşallahh. cokacimcoook Allah herkese nasip etsin. İnsan çok farklı hissediyormuş gerçekten. Hepiniz için dua ediyorum , etmeye de devam edeceğim hiç şüpheniz olmasın. Şeniz

nevrom canım cok sevındım..suan hıc bırsey dıyemıyorum...

cok sevındım canım yaa....

Sağol bitanemmm. Yaşadığın için biliyorsun bu duyguyu. Rabbim yeniden yaşatsın ve bağışlasın , sonuna kadar korusun inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Nevrosky çok ama çok mutlu oldum senin adına, tebrik ederim cnm:hooray::teytey:
Allahım sağlıklı bi hamilelik geçirmeni nasip etsin, bebeğini kucağına aldığın günleri göstersin sana:emir_bebek::ecrin_bebek:
Eşini ve seni canıı gönülden kutluyorum, sevgiler:teytey::teytey::teytey:

Canımm sağolasınn.. Şeniz Aminnn inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:Sen de bebeğini sağlıkla kucakla inşallahhhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Herkes kucaklasın. Bütün herkesler de bu duyguları yaşasın. :hooray:

nevrommmm canım :içelim: tebriklerrrrrrrrrr çok çok tebrikler. yüreğine emeğine sağlık güzel yazın çok ağlatsa da mutlulukla gelen gözyaşlarının devamıydı nasıl olsa. rabbim hayırlısı ile kucağına almayı kokusunu duymayı ve sağlıkla büyütmeyi nasip etsin :Saruboceq: nasıl mutlu oldum nasıl sevindim anlatamam. Rabbim isteyen bizlere de nasip etsin bu duyguları yaşamayı inşallah:Saruboceq: inanki çok ama çok sevindim. seni ve enişte beyi çok ama çok tebrik ediyorum tekrar tekrar. şuan eşim gelse de boynuna atlayıp bu haberi versem diye inanki içim kıpır kıpır o da çok sevinecek biliom:asigim:.

Çok tatlısın canımmm. Ailecek sevincimize ortak olmanız çok mutlu etti. Allah sana da nasip etsin sağlıklı bir gebelik ve biz de seninkini doya doya kutlayalım, sevinç gözyaşları dökelim inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

nevrosky,canım hiç konuşmadık tanışmadık ama yazını okurken boğazım düğümlendi gözlerimden yaşlar döküldü, Allahım mutluluğunu daim etsin evlatlarını sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin İNŞALLAHHHH, bizler içinde dua etmişsin canım Allah Razı olsun senden..

cvp yetiştiricem diye pc başında kurulup kalma canım 1 saat kal sonra dinlen sonra yine girersin herkesin seni olgunlukla karşılayacağına eminim her msj.a üşenmeden cvp veriyorsun senin kalbin çok büyük biliyorum ama dün o yorgunlukla 2 ye kadar oturdun hep izledim seni:mymeka: cvp vermedin diye kimse gücenmez sana tatlım dikkat et kendine neden çünkü çoğul gebelik yaşıyosun ve bunun için çok çabaladın biraz dinlenmeyi hakettin balım az önce vurdum şimdide seveyim bari:1hug: içime oturdu
pc başında çok oturduğum günler feci kramplar yaşıyordum gebeyken de onun için canım uyarayım dedimŞeniz

Senden bu haberi almak çok güzel be Nevrom.kaydirigubbakcemile2
Allahım sağ salim kucağına almanı nasip etsin.:Saruboceq:
Darısı bizim başımıza inşallah.:Saruboceq:
SENİ ÇOOOKKK SEVİYOORUUMMM...:sm_cool::teytey::dance:

Aminnn canımm inşallahhh. :Saruboceq: Darısı senin , sizin , tüm isteyenlerin başına inşallahhh. :Saruboceq: Biz de sizi çoooooooook seviyoruzzzzzzzz. :1hug::asigim:

burayada koyayom nazar boncuklarimizdan

991334538_1e80c31518.jpg

Mersi bitanemmm. Ne kadar güzeller. Ben de bu ay sana bol bol göndermek istiyorum Allahın izniylee. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canımmm tebrik ederimmm allahım sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin bitanem darısı başımıza inşallah canımmmm

Sağol canımm. Şeniz Amin inşallahhh. :Saruboceq: Allah razı olsun. Allah sizin de gönlünüze göre versin. Hakkınızda hayırlı eylesin bebek sahibi olmayı , tez zamanda göndersin. :Saruboceq:

tebrikler canım çok duygulandım içim umutla doldu inan
Allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin :nazar: Allah nazarlardan korusun

Umutla dolduysa için çok sevinirim canım. Benim mutluluğum bir başkasına umut olsun , seninki de bir başkasına inşallah. Allah senin de gönlüne göre versin inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Aminn canımm , inşallahhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım benim çok sevindim rabbime şükürler olsun su gibi aktı herşey inşallah 9ay da öyle geçer kuacağına aldığın günleride görürüz darısı bizlerin başına tekrar tebrikler :)

Evet canımm şükürler olsun. Su gibi aktı dediğin gibi. Rabbim hayırlısını verdi hakkımda. Beni de çok mutlu kıldı. :sm_cool: Amin canım inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Sizlerin de hamilelik topiclerini görmek dileğiyle , dualarımdasın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım benım trbk ederim.Rabbım büyük.zamanı gelmiş ve sana bir bebek veriyor şimdi.sağlıklı bir hamılelık geçirmen dileğiyle canım.hayırlısıyla kucağına alman dileğiyle.bende p.tesi günü öğrendım hamıle oldumu.değerim 1223 idi..kasım annesi olucaksın sanırım sende...
kendine iyi bak,dikkat et canım olur mu....sevgiyle kal

cvp yetiştiricem diye pc başında kurulup kalma canım 1 saat kal sonra dinlen sonra yine girersin herkesin seni olgunlukla karşılayacağına eminim her msj.a üşenmeden cvp veriyorsun senin kalbin çok büyük biliyorum ama dün o yorgunlukla 2 ye kadar oturdun hep izledim seni:mymeka: cvp vermedin diye kimse gücenmez sana tatlım dikkat et kendine neden çünkü çoğul gebelik yaşıyosun ve bunun için çok çabaladın biraz dinlenmeyi hakettin balım az önce vurdum şimdide seveyim bari:1hug: içime oturdu
pc başında çok oturduğum günler feci kramplar yaşıyordum gebeyken de onun için canım uyarayım dedimŞeniz

Canım benimm. :1hug: :asigim: Senin mesajını gördüm hemen sıcağı sıcağına cevaplandırayım dedim. Merak etme güzelim. 15:30'a kadar yattım bütün gün. Güzelce dinlendim. Biraz cevapladıktan sonra dinleneceğim dediğin gibi. Sonra yine gelirim. İlgine çok teşekkürler güzelim. Çok düşüncelisinn.Şeniz

Ki biraz biraz da alışmalıyım. Cuma iş başı yapacağım. Masa başı işim. Yorucu değil ama evde oturmaya da benzemeyecak haliyle. fisfisfis

X