RABBI YESSIR Duasi..

23.12.2017

R ruyagokk
S sus_panda
izmir3534 izmir3534

3 arkadasimiz icin okunacak Allah'in izniyle.

R ruyagokk adı Yeşim tez vakitte hayırlı evlat sahibi olmak eşimin şifa bulması değerlerinin tez vakitte duzelmesi İnsaAllah

@yelsem hayırlı sağlıklı bi evlat niyetine inşaAllah

@izmir3534 niyeti Eşimin tez vakit Şifa bulup Hayırlısağlıklı sıhhatli imanlı bir evladımızın olmasini nasip eyle Ya rabbi

23.12.2017

R ruyagokk
S sus_panda
izmir3534 izmir3534

R ruyagokk adı Yeşim tez vakitte hayırlı evlat sahibi olmak eşimin şifa bulması değerlerinin tez vakitte duzelmesi İnsaAllah

@yelsem hayırlı sağlıklı bi evlat niyetine inşaAllah

@izmir3534 niyeti Eşimin tez vakit Şifa bulup Hayırlısağlıklı sıhhatli imanlı bir evladımızın olmasini nasip eyle Ya rabbi

Niyetlerin yazılışında bi karışıklık olmuş sanırım cnm

23.12.2017

R ruyagokk
S sus_panda
izmir3534 izmir3534

S sus_panda

Niyeti: Tüp bebek tedavimdeki bu transferimin sağlıkla tutunup sağlıkla güzel gelişimler gösterip evladımızı sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla kucağımıza almamız

@izmir3534 niyeti Eşimin tez vakit Şifa bulup Hayırlısağlıklı sıhhatli imanlı bir evladımızın olmasini nasip eyle Ya rabb
i

23.12.2017

R ruyagokk
S sus_panda
izmir3534 izmir3534

S sus_panda

Niyeti: Tüp bebek tedavimdeki bu transferimin sağlıkla tutunup sağlıkla güzel gelişimler gösterip evladımızı sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla kucağımıza almamız

@izmir3534 niyeti Eşimin tez vakit Şifa bulup Hayırlısağlıklı sıhhatli imanlı bir evladımızın olmasini nasip eyle Ya rabb
i
@Mucizeolsakeske canım
Ben okudum
Rabbim niyetlerimizi kabul etsin inş
Benim için okuyan arkadaşlardanda Allah razı olsun.

23.12.2017

R ruyagokk
S sus_panda
izmir3534 izmir3534

S sus_panda

i

Arkadaşlarımızın niyetleri için okudum . Allah tez zamanda bütün istediklerini versin hayırlısıyla...

Arkadaşlar ben karıştırdım mi acaba? Günlük okudugumuz kisiler var onun haricinde hepsine mi okuyoruz yoksa verilen listeye mi sadeceo_O

X