RABBI YESSIR Duasi..

23.12.2017

R ruyagokk
S sus_panda
izmir3534 izmir3534

3 arkadasimiz icin okunacak Allah'in izniyle.

R ruyagokk adı Yeşim tez vakitte hayırlı evlat sahibi olmak eşimin şifa bulması değerlerinin tez vakitte duzelmesi İnsaAllah

S sus_panda

Niyeti: Tüp bebek tedavimdeki bu transferimin sağlıkla tutunup sağlıkla güzel gelişimler gösterip evladımızı sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla kucağımıza almamız

@izmir3534 niyeti Eşimin tez vakit Şifa bulup Hayırlısağlıklı sıhhatli imanlı bir evladımızın olmasini nasip eyle Ya rabb
i

canım bunu yazarken okunacak duayıda eklermisin bazen unutuyorum yanlış olmasın

Selamunaleykum arkadaslar bende araniza katilmak isterim insaAllah

Duam ; Rabbim hayirlisiyla tez vakitte hayirli,saglikli,iman ve ihlas sahibi , akli ve uzuvlari yerinde bir evlat nasip etsin insaAllah..

Butun isteyenlere de banada insallah

Dualarda bulusmak dilegiyle

canım bunu yazarken okunacak duayıda eklermisin bazen unutuyorum yanlış olmasın
Okunusu: "Rabbi Yessir velatü asir rabbi temmim bil hayr"

Anlami: Rabbim! Kolaylastir, zorlastirma.Rabbim hayirla sonuclandir . Amin

Bir dahakine yazarim tatlim

Selamunaleykum arkadaslar bende araniza katilmak isterim insaAllah

Duam ; Rabbim hayirlisiyla tez vakitte hayirli,saglikli,iman ve ihlas sahibi , akli ve uzuvlari yerinde bir evlat nasip etsin insaAllah..

Butun isteyenlere de banada insallah

Dualarda bulusmak dilegiyle
Canim eger katilmak istersen bugun kiler haric ustekileride okuman lazim tatlim haksizlik olmasin

yelsem yelsem Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayru”l-vârisîn okunacak dua bu canim kusura bakmayin kafam dalginda

Okunacak dua bu değil miydi canım? Ben aşağıdakini okudum.:110:
Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayru”l-vârisîn
Aynen 2 gündür bunu okuyorum dedim karistirdim mi:bicak::KK45: bu arada sen iyi karistirmiuorsun masallah canım her topikte görüyorum. Nasil zaman buluyorsun hepsine yetisiyorsun?

Aynen 2 gündür bunu okuyorum dedim karistirdim mi:bicak::KK45: bu arada sen iyi karistirmiuorsun masallah canım her topikte görüyorum. Nasil zaman buluyorsun hepsine yetisiyorsun?
İzindeyim canım, çalışmayınca bol vakit kalıyor. Gündüz televizyonu açınca oğlum hipnoz olmuş gibi bakıyor diye televizyon da açmıyorum. Beraber tesbih çekiyoruz.

İzindeyim canım, çalışmayınca bol vakit kalıyor. Gündüz televizyonu açınca oğlum hipnoz olmuş gibi bakıyor diye televizyon da açmıyorum. Beraber tesbih çekiyoruz.

evTik sizdemi kardeş icin uğraşıyoruz
Allah önce hiç olmayanlara versin sonrada bize
Bu gün regli oldum üzgünüm
Allah'a şükür bi tane var ama çok istiyorum kardeşlik duygusunu tatsin
Aynı yollardan ikinci kez geçmek belkide daha çok üzüyor insanı
Allah dualarimizi birkez daha kabul eder

X