RABBI YESSIR Duasi..

evTik sizdemi kardeş icin uğraşıyoruz
Allah önce hiç olmayanlara versin sonrada bize
Bu gün regli oldum üzgünüm
Allah'a şükür bi tane var ama çok istiyorum kardeşlik duygusunu tatsin
Aynı yollardan ikinci kez geçmek belkide daha çok üzüyor insanı
Allah dualarimizi birkez daha kabul eder
Inşaallah Rabbim isteyen her kuluna sağlıkla hayirla versin canım. Ben ikinci icin degil de dua sayfalarında eşimin dayısı ve yengesi için varım. Hayırlısıyla anne baba olmalarını çok istiyorum.:dua:

24.12.2017

Kizlar hayirli pazarlar diliyorum. Bugun okumamiz yok kizlar. Yarin devam edecegiz insaAllah. Eger ben giremezsem ilk kim girerse siteye kimin icin okunacaksa yazsin hem banada yardimci olmus olursunuz:KK200:

Allah 'a Emanetsiniz canlarim..

Kizlar bu arada tesekkur ederim yardimci oldugunuz icin.

Belki bilenleriniz vardir . 8.gunu test yapmistim pozitifi cikmisti. 9.gunde kahverengi pembemsi kanama olunca panik oldum.

Kafam baska yerlerdeydi. Simdiden kusuruma bakmayin . Yardim ettiginiz icin Allah razi olsun

Belki bilenleriniz vardir . 8.gunu test yapmistim pozitifi cikmisti. 9.gunde kahverengi pembemsi kanama olunca panik oldum.

Kafam baska yerlerdeydi. Simdiden kusuruma bakmayin . Yardim ettiginiz icin Allah razi olsun

Allah sendende razı olsun canım.. şuan durumun ne peki

Naptin doktora gitseydin keşke bi.

X