RABBI YESSIR Duasi..

22.12.2017
Kizlar bugun evTik evTik Arkadasimiz icin okuyoruz Allah Kabul eylesin simdiden.

Niyeti :
evTik evTik Niyetim: Nihat ve Zübeyde çiftinin tez vakitte sağlıklı hamile kalıp 9 ay 10 gün sonunda bir avazda doğumla sağlıkla kucaklarinaeksiksiz,noksansiz,fazlaliksiz,kusursuz bebeklerini almaları.

Arkadaşlar okuyacağımız duâ:

“Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayru”l-vârisîn”

Manası: “(Ey Peygamberim!) Zekeriyya”yı da (an). O, Rabbine; “Rabbim! Beni tek (yalnız başıma çocuksuz) bırakma. Sen, vârislerin en hayırlısısın (her şeyim sana kalacaktır)” diye dua etmişti.” (Enbiyâ, 21/89)

Listemiz
@Mucizeolsakeske
evTik evTik
Seskes Seskes
@Ftskls
R ruyagokk
yelsem yelsem
izmir3534 izmir3534
1 16 M R M
just_married just_married
S sus_panda

esest esest

22.12.2017
Kizlar bugun evTik evTik
Seskes Seskes
@Ftskls

Arkadaslarimiz icin okuyoruz Allah Kabul eylesin simdiden.

evTik evTik Niyetim: Nihat ve Zübeyde çiftinin tez vakitte sağlıklı hamile kalıp 9 ay 10 gün sonunda bir avazda doğumla sağlıkla kucaklarinaeksiksiz,noksansiz,fazlaliksiz,kusursuz bebeklerini almaları.

Seskes Seskes Niyeti: hayırlı sağlıklı uzuvları tam eli ayağı düzgün imanlı evlat sahibi olmak

@Ftskls Rabbim hayırlısıyla sağlıklı, sıhhatli, imanlı ve hayırlı bir evlat nasip eylesin inşaAllah.

Manası: “(Ey Peygamberim!) Zekeriyya”yı da (an). O, Rabbine; “Rabbim! Beni tek (yalnız başıma çocuksuz) bırakma. Sen, vârislerin en hayırlısısın (her şeyim sana kalacaktır)” diye dua etmişti.” (Enbiyâ, 21/89)

Listemiz
@Mucizeolsakeske
evTik evTik
Seskes Seskes
@Ftskls
R ruyagokk
yelsem yelsem
izmir3534 izmir3534
1 16 M R M
S sus_panda
esest esest

ARKADASLAR GUNLUK 3 KISIYE OKUYORUZ TEK KISI COK UZUN SURUYOR .SUREKLI LISTE BASA DONER HERKESE DE SIRA ISTEDIGI VAKITTE GELMIS OLUR. ALLAH KABUL ETSIN..

22.12.2017
Kizlar bugun evTik evTik
Seskes Seskes
@Ftskls

Arkadaslarimiz icin okuyoruz Allah Kabul eylesin simdiden.

Seskes Seskes Niyeti: hayırlı sağlıklı uzuvları tam eli ayağı düzgün imanlı evlat sahibi olmak

@Ftskls Rabbim hayırlısıyla sağlıklı, sıhhatli, imanlı ve hayırlı bir evlat nasip eylesin inşaAllah.

Listemiz
@Mucizeolsakeske
evTik evTik
Seskes Seskes
@Ftskls
R ruyagokk
yelsem yelsem
izmir3534 izmir3534
1 16 M R M
S sus_panda
esest esest

ARKADASLAR GUNLUK 3 KISIYE OKUYORUZ TEK KISI COK UZUN SURUYOR .SUREKLI LISTE BASA DONER HERKESE DE SIRA ISTEDIGI VAKITTE GELMIS OLUR. ALLAH KABUL ETSIN..

@evTik
@mcyln83
@Ftskls
Arkadaşlarımız için okudum Allah'ım şu mübarek gün hürmetine kaul etsin inşallah (amin) :dua:

X