RABBI YESSIR Duasi..

22.12.2017
Kizlar bugun evTik evTik
@mcyln83
@Ftskls

Arkadaslarimiz icin okuyoruz Allah Kabul eylesin simdiden.

evTik evTik Niyetim: Nihat ve Zübeyde çiftinin tez vakitte sağlıklı hamile kalıp 9 ay 10 gün sonunda bir avazda doğumla sağlıkla kucaklarinaeksiksiz,noksansiz,fazlaliksiz,kusursuz bebeklerini almaları.

@mcyln83 Niyeti: hayırlı sağlıklı uzuvları tam eli ayağı düzgün imanlı evlat sahibi olmak

@Ftskls Rabbim hayırlısıyla sağlıklı, sıhhatli, imanlı ve hayırlı bir evlat nasip eylesin inşaAllah.

Arkadaşlar okuyacağımız duâ:

“Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayru”l-vârisîn”

Manası: “(Ey Peygamberim!) Zekeriyya”yı da (an). O, Rabbine; “Rabbim! Beni tek (yalnız başıma çocuksuz) bırakma. Sen, vârislerin en hayırlısısın (her şeyim sana kalacaktır)” diye dua etmişti.” (Enbiyâ, 21/89)

Listemiz
@Mucizeolsakeske
evTik evTik
@mcyln83
@Ftskls
R ruyagokk
yelsem yelsem
izmir3534 izmir3534
@Melike49
just_married just_married
S sus_panda
esest esest

ARKADASLAR GUNLUK 3 KISIYE OKUYORUZ TEK KISI COK UZUN SURUYOR .SUREKLI LISTE BASA DONER HERKESE DE SIRA ISTEDIGI VAKITTE GELMIS OLUR. ALLAH KABUL ETSIN..

okudum Allah kabul etsin

22.12.2017
Kizlar bugun evTik evTik
@mcyln83
@Ftskls

evTik evTik Niyetim: Nihat ve Zübeyde çiftinin tez vakitte sağlıklı hamile kalıp 9 ay 10 gün sonunda bir avazda doğumla sağlıkla kucaklarinaeksiksiz,noksansiz,fazlaliksiz,kusursuz bebeklerini almaları.

@mcyln83 Niyeti: hayırlı sağlıklı uzuvları tam eli ayağı düzgün imanlı evlat sahibi olmak

@Ftskls Rabbim hayırlısıyla sağlıklı, sıhhatli, imanlı ve hayırlı bir evlat nasip eylesin inşaAllah.

Manası: “(Ey Peygamberim!) Zekeriyya”yı da (an). O, Rabbine; “Rabbim! Beni tek (yalnız başıma çocuksuz) bırakma. Sen, vârislerin en hayırlısısın (her şeyim sana kalacaktır)” diye dua etmişti.” (Enbiyâ, 21/89)

Listemiz
@Mucizeolsakeske
evTik evTik
@mcyln83
@Ftskls
R ruyagokk
yelsem yelsem
izmir3534 izmir3534
@Melike49
S sus_panda
esest esest

ARKADASLAR GUNLUK 3 KISIYE OKUYORUZ TEK KISI COK UZUN SURUYOR .SUREKLI LISTE BASA DONER HERKESE DE SIRA ISTEDIGI VAKITTE GELMIS OLUR. ALLAH KABUL ETSIN..

@Mucizeolsakeske arkadaşım
evTik evTik
@mcyln83
@Ftskls
Arkadaşların niyetleri üzerine okudum
ALLAH mübarek günde niyetlerini ve niyetlerimizi kabul etsin inş

Hos geldin canim . Burasi herkese acik Allah'in izniyle . Bugun 3 kisiye okunuyor ama @Mucizeolsakeske listenin basindaki kisi icin yani benim icinde okuman lazim haksizlik olmasin dun herkes okudu . Rabbim kabul eylesin butun dualarimizi.
Kizlar bende gelebilir miyim ? Doktor bu ay bi ilacla deniyor. Olmazsa diger ay direk tüp bebek diyor.. :KK43: cok caresizim..

Hos geldin canim . Burasi herkese acik Allah'in izniyle . Bugun 3 kisiye okunuyor ama @Mucizeolsakeske listenin basindaki kisi icin yani benim icinde okuman lazim haksizlik olmasin dun herkes okudu . Rabbim kabul eylesin butun dualarimizi.

Bugun icin kac tane okumam lazim o halde canim ?

mayissinegi mayissinegi niyetini de yazarmisin canim

Allah'ın izniyle tez zamanda hayırlı sağlıklı bir evlatla kucagimi doldurmak istiyorum. En kolay zahmetsiz eziyetsiz sekilde..

Bugun icin kac tane okumam lazim o halde canim ?

Allah'ın izniyle tez zamanda hayırlı sağlıklı bir evlatla kucagimi doldurmak istiyorum. En kolay zahmetsiz eziyetsiz sekilde..
Bugun 4 kisi icin okuyacaksin canim yarin da hep oldugu gibi 3 kisi icin okuyacaksin ben zaten surekli guncelleme yapicam.kimin icin ne niyet uzere okunuyor diye :KK66:

20171219_132101.jpg
@Kader_Maymunu

Bunu gunde 7 kere okuyosun canim. Rabbim evladini sana bagislasin.

22.12.2017
Kizlar bugun evTik evTik
@mcyln83
@Ftskls

Listemiz
@Mucizeolsakeske
evTik evTik
@mcyln83
@Ftskls
R ruyagokk
yelsem yelsem
izmir3534 izmir3534
@Melike49
S sus_panda
esest esest

Okudum Rabbim mubarek günün yüzü suyu hürmetine kabul etsin dualarimizı:dua::KK200:

X