RABBI YESSIR Duasi..

Kizlar bu arada liste basindayim bencillik gibi olmasin .liste basinda olmak isteyen varsa yazabilirim :))

21.12.2017
@Mucizeolsakeske Niyeti :
(ismet kizi Elif )

Hayirlisiyla transferimin tutmasini,saglikli hayirli bir hamilelik gecirebilmemi vehayirli saglikli evlatlarimin olmasini nasip eyle Ya Rabbi.

Bugun kisi bası 100 tane @Mucizeolsakeske icin okunacaktir. Okuyan arkadaslar Okudum diye bildirim yapsinlar . RABBIM simdiden kabul eylesin. Amin.

Listemiz
@Mucizeolsakeske
evTik evTik
@mcyln83
Nddnsn Nddnsn
R ruyagokk
yelsem yelsem
izmir3534 izmir3534
@Melike49
just_married just_married
S sus_panda

(Simdiden Agziniza Yureginize saglik):dua::dua:

21.12.2017
(ismet kizi Elif )

Hayirlisiyla transferimin tutmasini,saglikli hayirli bir hamilelik gecirebilmemi vehayirli saglikli evlatlarimin olmasini nasip eyle Ya Rabbi.

Arkadaşlar okuyacağımız duâ:

“Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayru”l-vârisîn”
Senin için 100 tane okudum canım. Rabbim kabul etsin inşaAllah.:dua::dua:

21.12.2017
(ismet kizi Elif )

Bugun kisi bası 100 tane @Mucizeolsakeske icin okunacaktir. Okuyan arkadaslar Okudum diye bildirim yapsinlar . RABBIM simdiden kabul eylesin. Amin.

Listemiz
@Mucizeolsakeske
evTik evTik
@mcyln83
Nddnsn Nddnsn
R ruyagokk
yelsem yelsem
izmir3534 izmir3534
@Melike49
S sus_panda

@Mucizeolsakeske canım senin niyetine okudum. Rabbim kabul etsin inşallah hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle gelsin (amin)

21.12.2017
(ismet kizi Elif )

Listemiz
@Mucizeolsakeske
evTik evTik
@mcyln83
Nddnsn Nddnsn
R ruyagokk
yelsem yelsem
izmir3534 izmir3534
@Melike49
S sus_panda