RABBI YESSIR Duasi..

22.12.2017
Kizlar bugun evTik Arkadasimiz icin okuyoruz Allah Kabul eylesin simdiden.

Niyeti :
evTik Niyetim: Nihat ve Zübeyde çiftinin tez vakitte sağlıklı hamile kalıp 9 ay 10 gün sonunda bir avazda doğumla sağlıkla kucaklarinaeksiksiz,noksansiz,fazlaliksiz,kusursuz bebeklerini almaları.

Arkadaşlar okuyacağımız duâ:

“Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayru”l-vârisîn”

Manası: “(Ey Peygamberim!) Zekeriyya”yı da (an). O, Rabbine; “Rabbim! Beni tek (yalnız başıma çocuksuz) bırakma. Sen, vârislerin en hayırlısısın (her şeyim sana kalacaktır)” diye dua etmişti.” (Enbiyâ, 21/89)

Listemiz
@Mucizeolsakeske
evTik
Seskes
@Ftskls
R ruyagokk
yelsem
izmir3534
1 16 M R M
just_married
S sus_panda

esest

22.12.2017
Kizlar bugun evTik
Seskes
@Ftskls

Arkadaslarimiz icin okuyoruz Allah Kabul eylesin simdiden.

evTik Niyetim: Nihat ve Zübeyde çiftinin tez vakitte sağlıklı hamile kalıp 9 ay 10 gün sonunda bir avazda doğumla sağlıkla kucaklarinaeksiksiz,noksansiz,fazlaliksiz,kusursuz bebeklerini almaları.

Seskes Niyeti: hayırlı sağlıklı uzuvları tam eli ayağı düzgün imanlı evlat sahibi olmak

@Ftskls Rabbim hayırlısıyla sağlıklı, sıhhatli, imanlı ve hayırlı bir evlat nasip eylesin inşaAllah.

Arkadaşlar okuyacağımız duâ:

“Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayru”l-vârisîn”

Manası: “(Ey Peygamberim!) Zekeriyya”yı da (an). O, Rabbine; “Rabbim! Beni tek (yalnız başıma çocuksuz) bırakma. Sen, vârislerin en hayırlısısın (her şeyim sana kalacaktır)” diye dua etmişti.” (Enbiyâ, 21/89)

Listemiz
@Mucizeolsakeske
evTik
Seskes
@Ftskls
R ruyagokk
yelsem
izmir3534
1 16 M R M
just_married
S sus_panda
esest

ARKADASLAR GUNLUK 3 KISIYE OKUYORUZ TEK KISI COK UZUN SURUYOR .SUREKLI LISTE BASA DONER HERKESE DE SIRA ISTEDIGI VAKITTE GELMIS OLUR. ALLAH KABUL ETSIN..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…