RABBI YESSIR Duasi..

23.12.2017

R ruyagokk
S sus_panda
izmir3534

3 arkadasimiz icin okunacak Allah'in izniyle.

R ruyagokk adı Yeşim tez vakitte hayırlı evlat sahibi olmak eşimin şifa bulması değerlerinin tez vakitte duzelmesi İnsaAllah

@yelsem hayırlı sağlıklı bi evlat niyetine inşaAllah

@izmir3534 niyeti Eşimin tez vakit Şifa bulup Hayırlısağlıklı sıhhatli imanlı bir evladımızın olmasini nasip eyle Ya rabbi

Niyetlerin yazılışında bi karışıklık olmuş sanırım cnm

23.12.2017

R ruyagokk
S sus_panda
izmir3534

3 arkadasimiz icin okunacak Allah'in izniyle.

R ruyagokk adı Yeşim tez vakitte hayırlı evlat sahibi olmak eşimin şifa bulması değerlerinin tez vakitte duzelmesi İnsaAllah

S sus_panda

Niyeti: Tüp bebek tedavimdeki bu transferimin sağlıkla tutunup sağlıkla güzel gelişimler gösterip evladımızı sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla kucağımıza almamız

@izmir3534 niyeti Eşimin tez vakit Şifa bulup Hayırlısağlıklı sıhhatli imanlı bir evladımızın olmasini nasip eyle Ya rabb
i

@Mucizeolsakeske canım
Ben okudum
Rabbim niyetlerimizi kabul etsin inş
Benim için okuyan arkadaşlardanda Allah razı olsun.

Arkadaşlarımızın niyetleri için okudum . Allah tez zamanda bütün istediklerini versin hayırlısıyla...

Arkadaşlar ben karıştırdım mi acaba? Günlük okudugumuz kisiler var onun haricinde hepsine mi okuyoruz yoksa verilen listeye mi sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…