Bisküvi - Kurabiye Tarifi Pudngli Kurabiye ama kuru Puding tozu (Resimli)

Eline sağlık,
Senin bu tarifini bir kitapta görmüştüm, ben basit ve oyalamayacak şeyleri severim..
Çikolatalısı,çileklisi,muzlusu her çeşidi yapılabilir..
Üzerine de yine en son resimlediğin gibi değişik dekor şekerleriyle şekil verebiliriz..
Denemeyi düşünüyorum..

en guzelı kakaolu oluyor canım aklında olsun

kakaolu pudingle yaptım, 3 kişinin onayını aldı şimdiden.
tarif için teşekkürler...
ağızda kolayca dağılan, lezzetli bir kurabiye.

tarıf cok basıt görüntü süper emınım lezzette süperdır canım mutlaka denıcem

bitanem ellerine sağlık gerçekten muhteşem görünüyor.gel beni ye diyor yani biri beni durdursun

kurabiyeyi yaptım ama fotografını çekmeyi unuttum çok güzel oluyor ama sanki birazcık şeker konsa daha mı ? iyi olacak...

kurabiyeyi yaptım ama fotografını çekmeyi unuttum çok güzel oluyor ama sanki birazcık şeker konsa daha mı ? iyi olacak...

İSTERSEN BİYEMEK YAŞIGI ŞEKERDE KOYABİLRİSN CANIM DAMAK TADINIZA KALMIŞBİŞEY AFIYET OLSUN:1hug:

Ellerine sağlık canım
bir an hayalimde canlandı mımmmmm
görüntü böyleyse tadını merak ediyorum
en kısa zamanda yapıacağıma.s.

ellerine sağlık cnm a.s.

değişik bir tarif olmuş ayrıca çok nefis görünüyor cokacimcoook

CANIMM ya ellerinize sağlıkk süper bir tariff kadrişş maşallah bu üzerine döktüğünüz pasta süslerini pişmeden öncemi koyuyorsunuz erimiyormu

ellerine sağlık bu gün denedim çocuklar çok sevdi taıf için teşekurler

ellerine saglik canim. aynen tarifindeki gibi yaptim esim ve cocuklar bayildilar. hele kucuk kizim...saklama kabina ayirdim ona biraz, her gun bir iki tane istiyor..ayrica saklama kabinda uzun zaman bayatlamadan duruyor..

daha önce kakaolusunu denemiştim şimdi çilekli denedim tariften artı bir yemek kaşıgı şeker koydum tadı daha güzel oldu çilekliside çok güzel oluyor tavsiye ederim

amanın,amanın, bu nasıl lezzet böyle, kulakların çınlasınnnnnnn
şu anda yaptığım pudingli kurabiyeyi yiyorum, hem çok basit hemde çok leziz.
kızlar ben içine 2,3 tatlı kaşığı şeker attım
puding olarakta dr oetker in gourmek pudingini kullandım(çikolatalı vişneli )
bi deneyin hariiiiikaaaaaaa.
teşekkürler tatlımmmmmmm

Ben bi kaç ay önce burdan tarifi alıp yapmıştım.Misafirlerim çok beğenmişti.

Şimdide kendime yapıyorum fırında pişiyolar..Yanına da çay demliyorum..Zaten bu aralar iştahım açık sürekli bişeyler yapıp yiyorum..Çok kilo alıcam sanırım

ayy senmıydın o kulakalrımı çınlatan aikolsun yanı :)
afıyet olsun canım begenmene sevındım.
ben öle çok pahal pudunglerle yapmıyorum tabı çok ucuz pdınglede gzuleoolmuyor o cıtırlıgı bulamıyosun ucuz pudıngle ben en guzel tadı kakoluda buldum

dün akşam misafir gelcegini ögrendim işten eve gidince hemen senin tarifin aklıma geldi daha önce deneyip memnun oldugum hem lezzetle hemde basit oldugu için çilekli pudingle yaptım ama aceleden üzerine yumurta akını sürmeyi unutmuşum ama yine de güzeldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…