Bisküvi - Kurabiye Tarifi Pudngli Kurabiye ama kuru Puding tozu (Resimli)

Ben de deneyeceğim hem de iki ölçü yaparak.Sizlere güveniyorum.Ekstra şekere ihtiyaç var mı bilemiyorum ama deneyince belli olur.Çok teşekkür ediyorum tarifi bizlere sunan arkadaşımıza.
tatlıyı sevıyorsanız bıraz şeker ilave edebilirsinz ama gerk yok pudıngın şekeri yeterli oluyor

bende kolay tariflere bayılıyorum.ilk defa pudingle yapılan bir kurabiye duydum.hemen deniycem.hepinizde çok memnun kalmışsınız.eminim çok güzel olucak.

Canım tavısye edrım denrsen resım ekle bızede fıkır olsun

tatlıyı sevıyorsanız bıraz şeker ilave edebilirsinz ama gerk yok pudıngın şekeri yeterli oluyor

Biraz pudra şekeri eklemesi yaptım,muzlu pudingle denedim harika oldu,çıtır çıtır bir kurabiye.Dr oetkerin bütün toz puding çeşitleriyle de denenebilir ayrıca.

Canım tavısye edrım denrsen resım ekle bızede fİkİr olsun

canım denedim ve çokda güzel oldu.ama ben senin mesajını biraz geç okuyunca tabi resim koymaktada geç kalmış oldum.
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
çünkü hepsi bitmiş durumda.dün akşamda geç saatde misafirim gelmişti hemen çıkartıp verdim.herkeslerde çok beğendi.cokacimcoook cokacimcoook
ben çikolatalısından yaptım.harika oldu.başka çeşitlerlede deniyeceğim ama.
herkese tavsiye ederim.
kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5

en guzel kakaolu pudıngle guzeloluyor canım muzlusunu eltımde yedım çileksınıde kendım yaptım ama kakaolunun tadını vermıyor

kadriyem ellerine emeğine sağlık.. en kıza zamanda yapıcam..

kadriyem benimde canım çekti valla hemen malzemeleri çıkardım margarin yumuşasın yapıcam sonucu buradan yazarım...

kadrişim kurabişleri yaptım harika çıtır çıtır oldular zemuszemus ellerin dert görmesin a.s.

sana çok teşekkür ederim yaptım kurabiyeni ama ben üzerine damla çikolatada koydum...sizlerle paylaşmak istedim.resmide çektim...herkes çok beğendi yarın aşkımada götüreceğim umarım oda beğenir,ama benim elimden gelen herşeyin tadı ayrıymış bakalım... :kedi: Şeniz

Eklentiler

• $kurabiye-1.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 55

ellerıne sağlık canım.çok guzel görunuyor damla çıkolatalı olarak bende yapmıştım

mmmmmmmmmmmmhhhhhhhhhhhhhhh...ben..cok tatli sevem hatta bayilirim mutlaka deicem...ellerine saglik cok lezziz görüküyollarvereliniortak

ellerin dert görmesin
sekillide harika olmus canim benim
harikasin
ilk firsatta kakaolusunu denicem mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…