Bisküvi - Kurabiye Tarifi Pudngli Kurabiye ama kuru Puding tozu (Resimli)

rresim ekliyecektim ama malesef bitii.sabah bi tane vardi onuda esim yemis:d

eveet az once yaptım daha tam sogumadan yedım olcuyu ıkı kat yaptım bıtene kadar yerım artık..
teşekkur ederım yapılmayacak bır tarıf degılmış.
bır dahakı yapışımda başka başka pudınglerden deneyebılırım...
bu arada un mıktarını bazen ayarlayamıyoruz ıkı katı malzemeye 3 bucuk su bardagı un kullandım...

Son düzenleme:
evt canım çok hoş bı tarıfinsanı utandırmyan bı tarif gercekten.ben son yaptıgımda ustune damla çıkolata da koydum aynı pastane kurabiyesi gibi oldu

Emeğine sağlık arkadaşım en kısa zamanda deniyeceğim. Değişik tarifler hep dikkatimi çekmiştir. Buda çok değişik geldi.

kızlar margarini eritecekmiyiz:uhm: yoksa oda sıcaklığında yumuşamış mı olacak

Biraz önce fırından çıkardım kurabiyeleri.Kakaolu pudingle yaptım bende.Genelde onu tavsiye etmiş herkes.ıçine ve üzerine damla çikolata koydum.Görüntü süper.Dayanamadım sıcak sıcak yedim bir tane.Çok lezzetli olmuş.cokacimcoookHemen çay demleyip devam edeceğim yemeğe.Bende tavsiye ederim arkadaşlar.Tarifi veren arkadaşın emeğine sağlık.Teşekkürler.

Son düzenleme:
sevgili elticim memleketine gidecek yolda yesinler diye yaptım. baktım çok güzel olmuş acaba vermesemmi dedim :)) neyse şimdide kendimiz için yaptım pişiyor bende tavsiye ederim.

sevgili elticim memleketine gidecek yolda yesinler diye yaptım. baktım çok güzel olmuş acaba vermesemmi dedim :)) neyse şimdide kendimiz için yaptım pişiyor bende tavsiye ederim.

canım resım ekleseydınyaa

canım çok güzel görünüyor kurabiyen yarın misafirlerim var deneyeceğim mutlaka.........

yarını bekleyemedim bugün yaptım ve sonuç mükemmel..arkadaşlar fazla kabarmıyor deyince kabartma tozunu 1 paket koydum ve benim pufuduklar kocaman oldu.......inşallah yarın misafirlerimde beğenir...........zemuszemus

kızlar yanlış bilgi vermiş olmayayım kurabiye kabartma tozunu fazla koyunca çok kabardı ama biraz yayıldı haberiniz olsun..................

hemen yapçammmm :) gözlerim parladı, moralım duzeldi :) elıne saglık

Ben de deneyeceğim hem de iki ölçü yaparak.Sizlere güveniyorum.Ekstra şekere ihtiyaç var mı bilemiyorum ama deneyince belli olur.Çok teşekkür ediyorum tarifi bizlere sunan arkadaşımıza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…