Psikolojik baskı ve aldatılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bekliyor olacağım:) Gelişme oldukça yaz olur mu 🤩
Tamam yazarım... 😊
Mahkemeden sonra eve gelince hemen aradı beni, kızımı soruyor ii dedm bende onunla görüşebilir miyim gelsem dedi... Ağlamaya başladı... Kızımda istemedi yarın gel dedi.. Bende tel i verdim kızıma telde ağlaya ağlaya konsutu çocukla...

Tamam yazarım... 😊
Mahkemeden sonra eve gelince hemen aradı beni, kızımı soruyor ii dedm bende onunla görüşebilir miyim gelsem dedi... Ağlamaya başladı... Kızımda istemedi yarın gel dedi.. Bende tel i verdim kızıma telde ağlaya ağlaya konsutu çocukla...
Sürekli böyle ağlak mıydı ? Öyleydi galiba değil mi ? Birde siz bunu iş güç sahibi yapmıştınız galiba...

Evet hep ağlaktı...
Hayır ben iş güç sahibi yapmadım. İşten attırdım bunu da kızı da...
Özelde çalışıyordu.
Hatırladım doğru. Böyle sünepe heriften boşanmaya çalışan bir kadın daha vardı onunla karıştırdım. Dediğim gibi boşverrr. Zaman geçince bak o sana nasıl dönmeye çalışacak. Bekle gör.

Kızlar merhaba boşandık... İnanılmaz soğuk kanlıydı... Hareketleri filan sanki ben sucluyum o değildi... Sanki ben aldattım onu... Kuyruğu indirmedi. Görmeniz lazımdı.
Benimle konusmadı. Ne baslangıcta beklerken ne bittikten sonra..
Arkadası aradı onunla konustuk ona da demis ki ben taş mıyım öyle hemen evleneyim 1 sene 2 sene kendime gelemem demis.
Arkadası da sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer ne hemen evleniyorsun demis.
Bu da işte yok öyle bir sey filan demis.
Herkese ayrı konusuyor.
Ama bitti gitti benim mevzu işte....😔.sizlere yazmak istedm. burası iyi ki var 🙏🏿
Kurtuldunuz geçti gitti. Çevreye aldattı imajı vermemek için belki biraz süre geçince evlenir, belki hemen evlenir bilemem ama ben mutlu olacaklarını hissedemedim. Umarım ağlayıp zırlayıp barışmak isterse birgün, affetmezsiniz.

Kurtuldunuz geçti gitti. Çevreye aldattı imajı vermemek için belki biraz süre geçince evlenir, belki hemen evlenir bilemem ama ben mutlu olacaklarını hissedemedim. Umarım ağlayıp zırlayıp barışmak isterse birgün, affetmezsiniz.
Nereye evleniyor zaten, evi bile yok daha. İşini de kaybetti.

Ağlayıp zırlayıp gelince ben affetmem inşaallah 🙏🏿 Öyle bir düşüncem yok. Büyük konusmak istemediğim için beylik laflar etmek istemiyorum.
Çevre onunla beni aldattığını biliyor hemen evlenirse de aldattığı kişi ile evlenmis olacak adı.. Zaman geçince evlenmesi daha mantıklı.. Sular durulur ama bu neyin kafasını yasıyor bilemediğimiz için ve herkesten ayrı ayrı bilgiler geldiği için şu olur diye ben de yorum yapamıyorum.

Allah'ım bu pandemi hiç bir ogretmene yaramadı bence .Ben de bu pandemide boşandım .Bende aynı şeyler birebir aynı şeyleri yaşadık .Ben şimdi düşünüyorum da pandemide dışarı çıkamayınca pislikleri içinde kaldı .Hayırlısı yüzünü görmüşsünuz artık o iki çocuğa yazık

keşke evlenseler de o kadın dunya kac bucakmis gorse:)evlilikle sevgililik ayni degil
Bunun aynı olmadığını gördü zaten bizim evliliğimiz de...
Ama ne desek bos.. Onunla kafa yapısının uyduğunu sanıyormus.
Bir de kadının onu oldığı gni kabul ettiğini sanırm.

Allah'ım bu pandemi hiç bir ogretmene yaramadı bence .Ben de bu pandemide boşandım .Bende aynı şeyler birebir aynı şeyleri yaşadık .Ben şimdi düşünüyorum da pandemide dışarı çıkamayınca pislikleri içinde kaldı .Hayırlısı yüzünü görmüşsünuz artık o iki çocuğa yazık
Bende pandemi de herkes boşanıyor derdim buna bu da gülerdi. Kendi basımıza geldi...
Evet içlerinde varmış bence de...
Karakter mevzusu bu başka bir sey değil...
Çocuklara üzülüyor insan zaten. Muradına erdi 7aydır boşanacağım diye gidip gidip geliyordu. Simdi rahatlamıstır.

Bende pandemi de herkes boşanıyor derdim buna bu da gülerdi. Kendi basımıza geldi...
Evet içlerinde varmış bence de...
Karakter mevzusu bu başka bir sey değil...
Çocuklara üzülüyor insan zaten. Muradına erdi 7aydır boşanacağım diye gidip gidip geliyordu. Simdi rahatlamıstır.
Üzülmeyin tamam mı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X