Psikolojik baskı ve aldatılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşiniz tam bir pislik orası ayrı. Aldatılmayi kimse hak etmez orası da var. Bunları baştan yazıyorum ki yanlış anlaşılmasın. Çünkü 7 ay boyunca değişik davranan adam var. Daha önce ettiğiniz hakaret küfür ve beddua yüzünden oldu diyor. Siz de adama çok çektirdim kıymetini bilemedim diye çekiyorsunuz. Yani siz bu adama neler yaptınız çok merak ediyorum. Sonunda yazdığınız özellikleri ile de pek memnun olmadığınız belli. Neden adama cektirene kadar boşanmadınız merak ettim. Yanlış anlaşılmasın adamı savunmuyorum ayna tutun kendinize ve bir daha ilişkiniz olursa dikkat edin diyorum. Belki de size bir şey demediği için öyle davrandınız adama, adamına göre muamele yani. Ama bu da yanlış.

Eşiniz tam bir pislik orası ayrı. Aldatılmayi kimse hak etmez orası da var. Bunları baştan yazıyorum ki yanlış anlaşılmasın. Çünkü 7 ay boyunca değişik davranan adam var. Daha önce ettiğiniz hakaret küfür ve beddua yüzünden oldu diyor. Siz de adama çok çektirdim kıymetini bilemedim diye çekiyorsunuz. Yani siz bu adama neler yaptınız çok merak ediyorum. Sonunda yazdığınız özellikleri ile de pek memnun olmadığınız belli. Neden adama cektirene kadar boşanmadınız merak ettim. Yanlış anlaşılmasın adamı savunmuyorum ayna tutun kendinize ve bir daha ilişkiniz olursa dikkat edin diyorum. Belki de size bir şey demediği için öyle davrandınız adama, adamına göre muamele yani. Ama bu da yanlış.
Eş kişisi beni 7ay boyunca sucluluk duygusuna mahkum etti. Hamilelik hormonları da devreye girince ayaklarına kapanır hale geldim. Bunu demek istedim.
Evet her evlilikte sıkıntı var bizde de vardı.
Ona bir şey çektirmek değil he r zaman halletmekti amacım.
O susuyor diye değil beni duymuyor, görmüyor, öteliyor diyeydi tüm yaptıklarım. Buradayım duy gör beni diye çığlık atıyordum. Çokta söyledim ona bak ddm he r türlü kötülüğü yapar hale geldim laflarımla nedne bu kadr gurursuzsun neden beni bu kadr görmezden geliyorsun ne yapmam laızm daha beni görmen için diurodum. O da bana tııh gbi bi ses ile sırıtık bi surat ifadesiyle yaklasırdı. Daha çok sinir ederdi.
Bosanmayı ben düşündüm geçen sene yaktım tüm gemileri ama o bana fırsat verelim birbirimize diye çok geldi. Tamam ddm ya değişiyor bir seyler. Bende tamam dedim o zaman diliminde 2.cocuk oldu. Ben bebeğe hamile iken olan oldu son 7 8 ayda...
Benim esimde söyle bir özellik vardır konusmaz, küser, tavır alır... ben bundan dolayı rahatsızım hosuma gitmedi üzüldüm veya kırıldım ya da her ne ise duygusu söylemez sen anla ister. Konusmaz. Susar. Yok sayar. İçine atar ama unuttum takmıyorum ki modunda gezer.
İşte ne oldu ise bu 7aylıl sürecte kendisini bana actı 5sene önceki canını yakan mevzuyu bile dile getirdi...
Ya ddm bu kdr mı insan her seyi kafasında tutar.. Saklar. Nasıl söylemez.
Su an dıstan bakınca o beni hep alttan aldığını iddia ettiği seyleri bile aslında içinde büyütmüş. Susmayı alttan alma gönül alma sanmıs.

İnsan bu kadr olumsuz sey saysa bile yine de üzülüyor....
Olmadığını bittiğini aslında hiç olmamıs olduğunu bile bilse/inansa yne de üzülüyor.
Zoruna gidiyor.
Anlıyorum ama lütfen geçmişe bakmayın .Sadece geleceğe odaklanın yoksa atlatmaniz zaman alır .Ben de çok üzüldüm aldatma yoktu ama farklı şeyler vardı belki de vardı ben anlamadım .Meslektaşım lütfen kendini birakma .Artık olan olmuş imtihan deyin .Aileniz ne diyor .Arkadaşlar bu süreçte daha iyi destek oluyorlar .Kendinizi yalnız bırakmayın Diyecegim ama süreçte malum .Vardır bir hayır inşallah .Çocuklarla arası nasıl ?
.

Anlıyorum ama lütfen geçmişe bakmayın .Sadece geleceğe odaklanın yoksa atlatmaniz zaman alır .Ben de çok üzüldüm aldatma yoktu ama farklı şeyler vardı belki de vardı ben anlamadım .Meslektaşım lütfen kendini birakma .Artık olan olmuş imtihan deyin .Aileniz ne diyor .Arkadaşlar bu süreçte daha iyi destek oluyorlar .Kendinizi yalnız bırakmayın Diyecegim ama süreçte malum .Vardır bir hayır inşallah .Çocuklarla arası nasıl ?
.
Çocuklar ona düşkün değildi.. Çokta ilgilenmezdi zaten... Ailem bana destekçi arkadaslarım da öyle... Herkes sadece bu kadr ii kalpli dediğimiz imanlı dediğimiz adam bunu nasıl yapar buna sasırdılar.
Kendimi bırakmıyorum güçlü durmaya çalışıyorum. Psikologa gideceğim randevu aldım. Kendi basıma asacağımı düşünmüyorum.
Zorlu bir süreç ti benim için...

Allah'ım bu pandemi hiç bir ogretmene yaramadı bence .Ben de bu pandemide boşandım .Bende aynı şeyler birebir aynı şeyleri yaşadık .Ben şimdi düşünüyorum da pandemide dışarı çıkamayınca pislikleri içinde kaldı .Hayırlısı yüzünü görmüşsünuz artık o iki çocuğa yazık
Ben de öğretmenim ben de boşanıyorum en çok oran öğretmenlerdeymiş zaten

Dava nasıl geçti söylediğiniz gibi hiçbir şey talep etmediniz mi eski eşiniz yüzünüze bakabildi mi

Hala da haklı kuyruğu dik hak ettin beni delirtttin ben de vurmak zorunda kaldım diyor kaç kez yapmış olmasına rağmen üstelik
Bu erkekleri böyle şimartan ne ya nerde şövalye ruhlu adamlar biz bu ergenleri nerden bulmuşuz gerçekten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X