Psikolojik baskı ve aldatılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bırakın gitsin. Bir an önce bulsun belasını.
Gitsin inanın umrumda değil artık. Ama hayaller var işte yapılması gereken ama yapılmayanlar.. Kendi içinde yasadıklarını keske zamanında bana söylese idi...
5sene peşimde koştu bu adam benim, 2sene sevgili olduk. Ölüp bitiyordu güya...
Bunları düşündükçe dibe çekiyorum sanki.
Ama hatırlamaya çalışıyorum anılar öyle çokça güzel anı da yok ama ne peki beni bağlayan o sevgiye inanmıs olmam mı acaba 🤔

Gitsin inanın umrumda değil artık. Ama hayaller var işte yapılması gereken ama yapılmayanlar.. Kendi içinde yasadıklarını keske zamanında bana söylese idi...
Ama hatırlamaya çalışıyorum anılar öyle çokça güzel anı da yok ama ne peki beni bağlayan o sevgiye inanmıs olmam mı acaba 🤔

allah yolunuzu kolaylaştırsın ,

işiniz mesleğiniz varmı

Ağzı ile ölüp bitmiş, gözü ile ağlamış ne fayda, siz yaşattıklarına bakın.

muhteşem i tıklayacaktım gülmüşüm canım yaaa kusura bakma

mutlu bile oldum meslegının olmasına bu adamnda kurtulmanı kolaylaştıracak

muhteşem i tıklayacaktım gülmüşüm canım yaaa kusura bakma

mutlu bile oldum meslegının olmasına bu adamnda kurtulmanı kolaylaştıracak
Est. Çok şükür...
Kurtulmak nasip olsun ruhende... halen kirli düşünceleri aklımda, manipülasyonların etkisindeyim.

Bu aldatma olayı olmasaydı boşanmayı düşünüyor muydunuz diğer özelliklerinden dolayı

Bu aldatma olayı olmasaydı boşanmayı düşünüyor muydunuz diğer özelliklerinden dolayı
Evet geçen sene düşündüm ama beni ikna etmişti. Annem filan girdi işin içine onun ailesi girdi...
Derken bu da zaten her seyi yaparım bundan sonra ben modunda takılıyor du. Hatta anneme demişti ki "anne, o beni bıraksa da ben onu bırakmam. Onu çok seviyorum asla bosanmam"
Bu şekilde konusan insandan aylar sonrasına bu hale bu rezil hale gelen adam.

boşanmak için bekleme bence daha fazla. kıza bak ya ne utanmaz arlanmaz
Öyleleri biri de mutlu olucam sanıyor işte. Beşikteki bebeğin ahından bile bi haberler.
Protokol u beyefendi imzalasın diye bekliyoruz. Dün tamam demişti bugun saat 4ü bekliyormuş...
Neyin kafasını yasıyor anlamıs değilim...

Sorunun ve kendinde neyi değiştirmesi gerektiğinin farkında mıydı
Evet geçen sene düşündüm ama beni ikna etmişti. Annem filan girdi işin içine onun ailesi girdi...
Derken bu da zaten her seyi yaparım bundan sonra ben modunda takılıyor du. Hatta anneme demişti ki "anne, o beni bıraksa da ben onu bırakmam. Onu çok seviyorum asla bosanmam"
Bu şekilde konusan insandan aylar sonrasına bu hale bu rezil hale gelen adam.

Çevresi, ailesi artık gerçeği biliyor. Yeterince rezil olmuştur zaten. Şu an öncelikli olarak onların mutlu olmamasını temenni ettiğinizi biliyorum. Ama siz sadece kendi mutluluğunuza odaklanın. Siz mutlu oldukça onları önemsemediğinizi fark edeceksiniz ve o zaman iyileşmiş olacaksınız. İki tane yavrunuz varmış Allah bağışlasın. Onurlu, sizi seven biriyle karşılaşırsınız belki.. Yaşınız çok genç. Daha iyi bir hayat sizi bekliyor belki 💜

Ben sizin yerinizde olsam tek amacım kurtulmak ve yoluma devam etmek olurdu. Genelde kadınlar ellerinden geleni yapar bilemiyorm doğru mu yanlış mı ama benim için psikoloji daha önemli kendimi yıpratmam ne derse tamam derim ve bi an önce boşanırım

konu sahibi aldaltildiginizi kanitlayip guzel bir tazminar ve nafaka alin.issizligin ustune tazminat borcu ile baslasinlar yeni hayatlarina bakalim huzur kaliyor mu borc varken

Böyle adam mı olur bittiği isabet olmuş bir de yaptığı manipülasyonlara bak karaktersiz

Üzülme, sorunu başkasına devretmişsin, biraz da o uğraşsın. Sen aradan çekil hele boşanıp, iki başlarına bir kalsınlar; birbirlerini yiyecekler.

Bence sen bu ruh hastasindan kurtuldugun icin kina yak zehirli bir sarmasik senin esin evlensin senden uzak ne halle olursa olsun aklini kullan ve asla uzulme sen eşinin karakterini biliyorsun sonucta ve onların evliliginin sonu az çok tahmin edilir ...kendine temiz bir sayfa ac .

Size uzuldum ama ohhhh iyi ki attirmissiniz isten cok sevindim..pislikler surunsunler ..o is gizli sakli zevkli olur iki culsuz sorunlar baslayinca yesinler birbirlerini
Boşanma davası haftaya salı görülecek...
Kendisi hemen metres ile evlenmek istiyordu bende demiştim hızlansın diye avukat a, o da hızlandırmış.
Dualarınız da unutmayın arkadaşlar...

Kendisi hemen metres ile evlenmek istiyordu bende demiştim hızlansın diye avukat a, o da hızlandırmış.
Böyle arada haberdar et boşandıktan sonra da, çok merak ediyorum o kız tam teşekküllü kocalık beklediğinde ne yapacak o ağlak süt kuzusu.

Allah'ın sevdiği kuluymuşsun, öyle düşün. Sana daha çok uzun yıllar zarar verebilirdi psikolojik olarak, normal değil adam çünkü belli. O kadın da Allah'ından bulsun! Dualarım sizinle...

Umarım her şey çok güzel ilerler sizin açınızdan. Yıllarınız için üzülebilirsiniz ama inanın o adamdan kurtulduğunuz için mutlu olun. Buraya da yazın haberdar edin. Güzel haberlerinizi alalım.

Umarım her şey çok güzel ilerler sizin açınızdan. Yıllarınız için üzülebilirsiniz ama inanın o adamdan kurtulduğunuz için mutlu olun. Buraya da yazın haberdar edin. Güzel haberlerinizi alalım.
İnşallah 🙏🏿 yazacağım... 🌼
Yıllar için çok üzgünüm... Ama elbette ki bunda da vardır hayır diyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X