Psikolojik baskı ve aldatılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O kadın aynı bu hanım gibi evlenirken ne yaptığının kimle evlendiğinin farkında değil çok değil yakın zamanda anlayacaktır. Kimse sünepe koca istemez maddi beklentisi olan tüm hayatını para üzerine kuranlar dışında

Boşanma davası haftaya salı görülecek...
Kendisi hemen metres ile evlenmek istiyordu bende demiştim hızlansın diye avukat a, o da hızlandırmış.
Dualarınız da unutmayın arkadaşlar...
Beter olsun pislikler

Yarın duruşmam var kızlar dualarınızı bekliyorum.
Annesi ve babası aradı beni konustuk. Onlar benim fevri davrandığımı düşünmüş olayı izah ettm onlara net konusmamıs...
Anlattm bana kadını hala sevdiğini söyledi gitti dedi diye anlattım. Babası şok oldu. İnanamadı. Bu adam 7aydur bizi de kandırmış bu nasıl bi sinsi bi insanmıs dedi.
Davayı benim öne aldığımı sanmıs lar. Bende hayır ddm kendisi kadınla evlenecek oldığı için almıs ddm. Nereye evleniyor o dedi işsiz güçsüz ddi. Benim evimde oturuyor bşr de evlenmeden bahsediyor ddi babası.
Onlara diyormus ki 3 sene 5 sene ben kendime gelemem..ne evlenmesi diyormus. Ama arkadaslarına evlenexem diyormus.
Elinden tel düşmüyormus kızla msj lasıyormus ama ailesine görüşmüyorum diyor sanırm.

Annesi ve babası aradı beni konustuk. Onlar benim fevri davrandığımı düşünmüş olayı izah ettm onlara net konusmamıs...
Anlattm bana kadını hala sevdiğini söyledi gitti dedi diye anlattım. Babası şok oldu. İnanamadı. Bu adam 7aydur bizi de kandırmış bu nasıl bi sinsi bi insanmıs dedi.
Davayı benim öne aldığımı sanmıs lar. Bende hayır ddm kendisi kadınla evlenecek oldığı için almıs ddm. Nereye evleniyor o dedi işsiz güçsüz ddi. Benim evimde oturuyor bşr de evlenmeden bahsediyor ddi babası.
Onlara diyormus ki 3 sene 5 sene ben kendime gelemem..ne evlenmesi diyormus. Ama arkadaslarına evlenexem diyormus.
Elinden tel düşmüyormus kızla msj lasıyormus ama ailesine görüşmüyorum diyor sanırm.
Ailesinin sizin yanınızda durması iyi olmuş. (Yazdıklarınızdan öyle anlaşılıyor) umarım böyle devam ederler. İyi olmuş anlatmanız. Umarım her şey gönlünüzce olur.

Oha, bu adam kafayı yemiş. Babasının evindeki genç odasına getirecek heralde gelini. 🤣 Ay çok eğlenicez kız, üzülme şükret.

Ailesinin sizin yanınızda durması iyi olmuş. (Yazdıklarınızdan öyle anlaşılıyor) umarım böyle devam ederler. İyi olmuş anlatmanız. Umarım her şey gönlünüzce olur.
Aile melek de olsa oğullarından boşanınca el olacaklar ama. O iyi aile diğer kızı istemeye gider sonra. Örneğini gördüm. Ne de olsa oğulları, bugün dövüşürler yarın sevişirler.

Evet ailesi hatta barısırız filan diye de çok düşünmüşler... 2 3 Ay var bosanmaya bunlar kesin barısır diye dua ediyordum ddi annesi.. Bende yok anne dedm o yolunu çizmiş dedm.
Ailesine karsı bu sekilde arkadaslarına karsı bi an evvel bitsin modunda takılıyor.
Arayıp kzıım a görüşmek istiyor. Kızımda dün konusmak istemedi telde konsutu 5dk filan...
Onun dısında gayette kuyruğu dik tutuyor yani.
Kadınında annesi öğrenmis kabullenmiş babana demis bosandıktan sonra diyelim ki evli adamla ilişkin olduğunu bilirse olmaz demis. Yani adam ı kandıracaklar.
Bende de adam ın nosu var (uzun uğraşlar sonucu bulmustum) ama yne de yazmadım aramadım söylemedim.

Aile melek de olsa oğullarından boşanınca el olacaklar ama. O iyi aile diğer kızı istemeye gider sonra. Örneğini gördüm. Ne de olsa oğulları, bugün dövüşürler yarın sevişirler.
Onu da dedim gider istersiniz ddm kızı... Evinin hanımı olacak kız dedm. Babası da zaten babalık yapan bir adam değil beni istemeye bile zor ikna ettiler geldi öyle kendi hali de bahcede kedileri ile takılan bi adam. Bi annesi kıyamaz belki istemeye gider ama inanın durum o kadr salakça ki.. Bir işler dönüyor ama ne anlam veremiurom

Onu da dedim gider istersiniz ddm kızı... Evinin hanımı olacak kız dedm. Babası da zaten babalık yapan bir adam değil beni istemeye bile zor ikna ettiler geldi öyle kendi hali de bahcede kedileri ile takılan bi adam. Bi annesi kıyamaz belki istemeye gider ama inanın durum o kadr salakça ki.. Bir işler dönüyor ama ne anlam veremiurom
Sonlarını hayır görmüyorum.

Kesinlikle öyle. Ben de şahit oldum. Yine de bu ailenin şimdiden oğullarına destek olup konu sahibinin arkasından atıp tutmaması bile psikolojik olarak bir yarar konu sahibine. Çünkü buna da şahit oldum. Çok yıpratıcı.

Kekse yarin davadan sonra kizin babasini arayip herseyi bir bir anlatsan.
Ailesine de öyle cok güvenme, yarin o kizi Bas Taci yaparlar gelinin de gelin diye.
Öyle oluyor zaten. Bizim memlekette hali vakti yerinde bir aile var, oğulları karısını üniversite öğrencisi genç kızla aldattı. Babası evlatlıktan reddetti, gelini has kızı ilan etti. Noldu sonra? Boşandılar, o kızı istemeye gitti adamın ailesi. Geline de '' Kusura bakma kızım, bizim eşşek kızın bekaretini almış, yazık günah. '' dediler. O... dedikleri, kapımdan sokmam dedikleri kızı çiçek çikolata yüzükle istemeye gittiler.

Öyle oluyor zaten. Bizim memlekette hali vakti yerinde bir aile var, oğulları karısını üniversite öğrencisi genç kızla aldattı. Babası evlatlıktan reddetti, gelini has kızı ilan etti. Noldu sonra? Boşandılar, o kızı istemeye gitti adamın ailesi. Geline de '' Kusura bakma kızım, bizim eşşek kızın bekaretini almış, yazık günah. '' dediler. O... dedikleri, kapımdan sokmam dedikleri kızı çiçek çikolata yüzükle istemeye gittiler.
Bunların ailede herkes kendisini düşünüyor o nedenle ne olur ne olmaz bende kestiremiyorum.
Babası aramıs sunu da diyor bahceye gidecektik bahcede kalacaktık annenle her planı bozdu bu adam diyor.
O derece yani...

Kızlar merhaba boşandık... İnanılmaz soğuk kanlıydı... Hareketleri filan sanki ben sucluyum o değildi... Sanki ben aldattım onu... Kuyruğu indirmedi. Görmeniz lazımdı.
Benimle konusmadı. Ne baslangıcta beklerken ne bittikten sonra..
Arkadası aradı onunla konustuk ona da demis ki ben taş mıyım öyle hemen evleneyim 1 sene 2 sene kendime gelemem demis.
Arkadası da sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer ne hemen evleniyorsun demis.
Bu da işte yok öyle bir sey filan demis.
Herkese ayrı konusuyor.
Ama bitti gitti benim mevzu işte....😔.sizlere yazmak istedm. burası iyi ki var 🙏🏿

Kızlar merhaba boşandık... İnanılmaz soğuk kanlıydı... Hareketleri filan sanki ben sucluyum o değildi... Sanki ben aldattım onu... Kuyruğu indirmedi. Görmeniz lazımdı.
Benimle konusmadı. Ne baslangıcta beklerken ne bittikten sonra..
Arkadası aradı onunla konustuk ona da demis ki ben taş mıyım öyle hemen evleneyim 1 sene 2 sene kendime gelemem demis.
Arkadası da sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer ne hemen evleniyorsun demis.
Bu da işte yok öyle bir sey filan demis.
Herkese ayrı konusuyor.
Ama bitti gitti benim mevzu işte....😔.sizlere yazmak istedm. burası iyi ki var 🙏🏿
Vakti var daha. Şimdi dünyayı yırtcam sanıyor, o ergen bebesi kız bu cep aslanını nasıl pohpoladı nasıl g.tünü kaldırdıysa. Sorumluluklar dağ gibi üstüne geldiğinde görecez biz o erkeği. Artık arkasında Addrrr yok, kçını başını toparlayacak, ayağına gelen taşları temizleyecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X