Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

Merhaba istanbul anadolu yakasinda uskudar kadikoy civarinda veya buralardan rahatlikla ulasabilecegim - izmit kocaelide doktor ariyorum.
Bulundugum sehirde icime sinen tek doktor ile anlasamadim - tibbi tavsiyeleri ise yaradi ama tavri guven vermedi ve ilaclari degistirdiginde pat diye biraktim cok acil yeni doktor bulmaliyimki en basa sarmayayim. Psikolog psikyatri bir arada klinik tarzi bir yer olursa cok daha kolay olur. Ucret hic problem deil yeterki iyi olayim.

Psikolog izzet güllü beyi tavsiye ederim gönül rahatligi ile herkese. Kendisinin youtube da video lari var, izleyebilirsiniz.

http://www.tavsiyeediyorum.com/psikolog_16568_izzet_gullu.htm

Bu sayfadan da yazdigi makaleleri okuyabilirsiniz ona göre akliniza yatiyorsa ulasabilirsiniz kendisine.
Bu sayfada baska psikologlar da var.

Allah sifa versin herkese.

ADANA için önerim UZM DR MEHMET SÖZEN - ADANA DOKTOR EKREM TOK RUH SAĞLIĞI HASTANEWSİ. Elazığda yaşıyorum ama ayda 1 adanaya doktoruma giderim...

merhabalar ben de bir süre önce hayatımın çok stresli ve çıkmaza girdiği bir dönemde psikolog arayışına girmiştim. bu sırada bir tanıdığımın yönlendirdiği psikoloğa gittim. hala devam ediyorum, bu geçen zaman içerisinde gerçekten beni bulunduğum çıkmazdan kurtardı. sitede gezinirken bu başlığı görünce faydalanacak birileri olur diye düşünerek sizlerle de paylaşmak istedim. psikoloğumun kendi yeri istanbulda teşvikiyede. bu arada ben şuanda hamileyim ve sıkıntılar yaşıyorum. (hamileliğimden ve kişiliğimden kaynaklanan sorunlar yüzünden). psikoloğum bana hamilelikte yaşanan stresle ilgili bir grup terapisinden bahsetti. ben daha önce hiç grup terapisine gitmedim. ama kendisine güvendiğim için bunun faydalı olacağına inanıyorum. ayrıca grup terapisinin ücreti tek olarak aldığınız terapiye göre daha da uygun :) artık biliyorum ki hamilelik dönemini bir çoğumuz sıkıntılı ve stresli geçirebiliyoruz kızlar, bunu da ayrıca bu yüzden eklemek istedim. ben kesin gidicem eğer sizinde benzer sıkıntılarınız varsa arayın gelin derim :)

tamam mııyız danışmanlık ve eğitim merkezi
0212 236 39 19

merhabalar ben de bir süre önce hayatımın çok stresli ve çıkmaza girdiği bir dönemde psikolog arayışına girmiştim. bu sırada bir tanıdığımın yönlendirdiği psikoloğa gittim. hala devam ediyorum, bu geçen zaman içerisinde gerçekten beni bulunduğum çıkmazdan kurtardı. sitede gezinirken bu başlığı görünce faydalanacak birileri olur diye düşünerek sizlerle de paylaşmak istedim. psikoloğumun kendi yeri istanbulda teşvikiye'de. bu arada ben şuanda hamileyim ve sıkıntılar yaşıyorum. (hamileliğimden ve kişiliğimden kaynaklanan sorunlar yüzünden). psikoloğum bana hamilelikte yaşanan stresle ilgili bir grup terapisinden bahsetti. ben daha önce hiç grup terapisine gitmedim. ama kendisine güvendiğim için bunun faydalı olacağına inanıyorum. ayrıca grup terapisinin ücreti tek olarak aldığınız terapiye göre daha da uygun :) artık biliyorum ki hamilelik dönemini bir çoğumuz sıkıntılı ve stresli geçirebiliyoruz kızlar, bunu da ayrıca bu yüzden eklemek istedim. ben kesin gidicem eğer sizinde benzer sıkıntılarınız varsa arayın gelin derim :)

tamam mııyız danışmanlık ve eğitim merkezi
0212 236 39 19

Arkadaşlar Pedam ssk kabul ediyor mu ücretlendirme konusunda bilgilendirme verebilecek olan var mı? Teşekkürler.

Berna İncekara'nın seans ücretlerini bilen var mı?

Kızlarrr ben pskolog kübra gazez e gidiyorum ... Öyle mukemmel bırı kı 1 yıl nısantasına kendısıne gıttım fakat maddı sıkıntılar sebebıyle ara verdım cokta yol katetmıştım.. Ama kendısı 6 aydır hıc ucret almadan terapılerımı devam ettıyor.. Daha çok bilinen kişiler gıdıyor kendısıne .. Bu işi ehli ile yapan bırı allahım bın kez razı olsun ondan

Aksarayda Psikolog Berna INCEKARA var.
Cok iyi ve guleryuzlu birisi, fiyatta da yardimci oluyor.
Bende Berna İncekara'ya tavsiye üzerine gittim gerçekten çok ilgili çok samimi ve güler yüzlü. Alanında sayılı psikologlardan biri. Ben çok faydasını gördüm. Dediğiniz gibi ücrette yardımcı da oluyor

Bu grup Terapisi görebileceğimiz yerler tam olarak nerelere. Arastirdinmi bulduysan bende gitmek istiyorum bende hamileyim henüz yeni ikinci hamileligim fakat uzun süredir kurtulamadigim depresyon halimden sıyrılıp bu kez mutlu bir hamilelik geçirmek istiyorum ilk hamileligim in üzüntü ve sıkıntılarla geçmesi yüzünden oğlum da aşırı sinirli bir çocuk oldu ne yazikki ben ist leventteyim bu civarlarda varmı onerebilecegin bir yer fiyati da önemli tabiki bizi çok sarsmamali bu ara oğlum okulada başlıyor maddi olarak zorlu bir dönem olacak ama psikolojik terapileri çok ihtiyacım var aksi taktirde sonumu hiç iyi görmüyorum. ..acil yardım lütfen

X