Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

Göztepe eren köy ruh ve sinir hastanesinde ayrıca şizofreni dalı var doç dr. bu konuda oldukça iyiler. bir an önce gitmeni tavsiye ederim.sgk ya bakıyor.zaten randevu sitesine girdiğinde göreceksin bu dalı...sağlıkla kal..
teşekkür ederim ama avrupa yakasında olması tercih sebebimiz.

Arkadaşlar merhaba bendede teşhis kaygı bozukluğu;depresyon ve takıntı çıktı prozac 20 mg verdi olmadı günde 2 'ye çıkardı 4 aydırda bu böyle :KK43: ama kilo alma harici hiçbir değişiklik yok ne önerirsiniz???

Arkadaşlar merhaba bendede teşhis kaygı bozukluğu;depresyon ve takıntı çıktı prozac 20 mg verdi olmadı günde 2 'ye çıkardı 4 aydırda bu böyle :KK43: ama kilo alma harici hiçbir değişiklik yok ne önerirsiniz???

Anadolu yakasında isen Erenköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesini öneririm..emin ol doktorlar işinde çok iyi..çok geçmiş olsun

Merhaba arkadaşlar balıklı rum hastanesini kesinlikle tavsiye etmiyorum bana 5 dk gorusmede o kadar sacma sapan ilaclar verdiler ki deliriyordum

arkadaşlar fatma kırımlı taşkın muayene ücretini bilen var mı?

Hangi konuda arkadasim ?,ben de okb için Dr arıyorum da :KK43:
Bende okb için gidiyorum eğer İstanbuldaysanız prof.dr Musa Tosun'u önerebilirim 3 aydır kendisine gidiyorum hem terapi hem ilaç tedavisi uyguluyor ben gayet memnunum bende bir taminıdığım vasıtasıyla gitmeye başladım.

Uz. Dr. Nedim Havle'yi tavsiye ederim. Annem icin gitmistik, anksiyete bozuklugu vardi ve Nedim bey'in inanilmaz yardimi oldu. Bakirköyde Pedamed özel tip merkezinde. Isteyenler icin iletisim bilgilerini verebilirim.

Bu arada annem hastayken gitmedigimiz doktor kalmadi, Arif Verimli ünlü iyidir dedik gittik, ama HIC BIR FAYDASI OLMADI. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Birde annemle konusurken odasinda püro yakip icti. Hic ilgilenmedi bizimle, bir sürüde para verdik, annem icin deger ama ona degmedi o paralar. Nedim Havle'yi siddetle tavsiye ederim mükemmel bir doktor, insan olarakta cok iyi biri.

merhaba bana çok acil bipolar bozukluk için doktor önerebilir misiniz? bir de hayatım boyunca hiç psikolaga gitmedim ve giden bir yakınım da yok bu sebeple ücretler aşağı yukarı ne oluyor bana yardımcı olabilir misiniz lütfen

Istanbul anadolu yakasında insan iliskileri kendine saygi konularinda basari yapmis iyi bir uznan psikolog ariyorum. Kimi tavsiye edersiniz???

istanbul'da yaşıyorsan önerebileceğim birkaç yer var. fiyatlar 150-250 arasında değişiyor tabii. psikologlarla ilgili olarak yeni bir yasa çıkmış. klinik psikolog olmayan pek çok psikolog, yaşam koçu, kişisel gelişim uzmanı v.s nasıl hasta tedavi edilir eğitimini almadan hasta görmüşler, muayenehane açmışlar. Gerçek psikolog olanlar, sağlık bakanlığı bu durumdan rahatsız olmuş ve yeni bir yasa hazırlanmış. Klinik psikolog olmayan yani yüksek lisansını klinik psikolojide yapmamış olanlar hasta göremeyeceklermiş. lütfen tüm arkadaşlar psikolog araştırırken buna dikkat etsinler. zaten internet sitelerinde hepsinin nere hangi bölüm v.s mezun olduğu yazıyor.
Benim sana önerim bu özelliklere dikkat ederek bir uzman seçmen. İstanbul avrupa yakasında "inda danışmanlık merkezi", anadolu yakasında ise "kim psikoloji danışmanlık merkezi"nini öneririm. kız kardeşim kim psikolojiden yardım aldı ve almaya devam ediyor, çok memnun. İş yerinden bir arkadaşım ise inda'ya gidiyor o da çok memnun. geçmiş olsun diyorum

Bilgiler icin saolun. Kim psikolojide kimi onerirsiniz?? Konu insan iliskileri kendini sevdirme saydirma kendinle mutlu olma

Merhaba arkadaslar 20 yasindaki kizimin öfke kontrol sorunu icin gercekten onu dinleyecek ve zaman ayiracak bir psikologa ihtiyacim var. Yillardir dönem dönem psikiyatriste götürdüm hic fayda görmedim. Ilaci verip 15 dk seans yapip. saatlerce bekletip bir de üste 250 tl gibi yüksek meblaglar alarak bizi oyaladilar. Sistemi cözemedim herkesin önerdigi dr. hem pahali hem de zamani olmuyor. Neyi baz alacagiz. Hatta birkeresinde gittigimizde randevu yogunlugundan doktorun hali kalmamis bizi kendisine yakin hissettigi icin benim size verecek enerjim kalmadi diyerek dürüst davranmisti. Biz de adami teselli ettik terapi gerceklesmedi (zaten gerceklestigi de yoktu) cikista para almaz diye düsünürken birde para bayildik. Lütfen bana isini severek yapan avrupa yakasinda Besiktasa yakin bayan psikolog önerebilirmisiniz.
Buldun uz mu acaba??

DoktorE="MUTLULUK1963, post: 27738283, member: 433209"]Arkadaşlar, uzun zamandır site sayfalarında gezinip yazılanları izliyordum. Kadınlar olarak paylaştığımız bu güzel sitenin yararını özel hayatımda sizlerin burada yazdıklarınızdan yararlanarak gördüm.Sitemize tam üye oldum. Bir süredir iyi bir psikolog arıyordum.Piyasada birçok ad var bildiğiniz gibi. Daha önce psikologa gitmeden sıkıntılarım için Psikiyatra gittim. Bana bir yığın ilaç verdi ve dünyam şaştı. İlaçları aldıkça nerede ise daha beter oldum. Sarhoş gibi gezmeye başlayınca bıraktım. Birde iyi psikologa gideyim istedim. Sizlerin burada yazdıklarınızı uzun zamandır takip ediyordum ve sayenizde mükemmel bir psikolog buldum. Uzman Psikolog sayın hanım'a başvurdum ve şu ana kadar 3 defa görüştüm. Gerçekten branşına son derece hakim çokta sıcak kanlı birisi.Aslında daha Önce Gizem hanımı ben bir tv kanalında canlı programda da izlemiştim ama o zaman adını not almamıştım. Seanslarımı aksatmadan gidiyorum ve şimdiden bir rahatlama yakaladım, ilaç falanda tavsiye etmeden tekniklerini uyguluyor.Seansları çok dolu olduğu için zaman yaratma adına her kolaylığı göstermeye gayret ediyor.Ben kendisini çok sevdim ve memnunum. Arzu eden arkadaşlara da gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. İnternette kendi siteside varmış sanırım.Yeri Osmanbey de, birde Beylikdüzü şubesinde de kabule başlamış.Hangi gün nerede bilmiyorum ama telefonundan aranıp sorulabilir.[/QUOTE]
Doktor larin adini soyadını tam yazar msnz rica etsem??

arkadaslar mrb eskisehirde psikiyatri yada psikologa gitmek istiyorum ama ozele onerebileceginiz doktor war'mi bide muayene ucretleri ne kadar acaba

X