Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

mersinde duygu tıp merkezi pskologu nevin ilgün diye bir bayan, mersinde olupta pskolog arayan varsa KESİNLİKE BU BAYANA GİTMESİN!!! ben hayatımda böyle rezil, işini yapmayan üstüne insan azarlayan birini görmedim! birde pskolog olacak. resmen yanında ayrıldıgımda kendimi suçlu hissettim. benim kendimce çözemediğim bişeyler var ki ben profesyonel yardım almak istemişim, kadın resmen üstüme yürüyecekti ya. öyle aptal örnekler veriyordu ki kendimi suçlu hissettim. kesinlike gitmeyin derim. ben özellere göre ucuz diye denemek istedim. yok olmadı. sonra arastırdım murat bilim diye bir pskolog ona başladım su an cok memnunum murat bey hem anlayıslı hem naif yaklasımlarıyla sizin sorunlarını hemen anlıyor ve ona göre güzel yönlendirmeler yapıyor. gitmek isteyen olursa murat bilimi arastırabilir derim

Ben de İstanbulda iyi bir psikiyatr arıyorum.Bildiğiniz birileri var mı?

Ben de İstanbulda iyi bir psikiyatr arıyorum.Bildiğiniz birileri var mı?
Hastalığınız ne bilmiyorum, inanın ilaçlar vücudu çok yoruyor.. İstanbul'da, bir psikolog önerebilirim. Oktay Cüce! Nete de yazarsanız danışanlarının ne kadar mutlu olduğunu göreceksiniz. Tabi rahatsızlığınız ne bilmiyorum o sebeple psikolg önerdim. Sağlıklı günler

Hastalığınız ne bilmiyorum, inanın ilaçlar vücudu çok yoruyor.. İstanbul'da, bir psikolog önerebilirim. Oktay Cüce! Nete de yazarsanız danışanlarının ne kadar mutlu olduğunu göreceksiniz. Tabi rahatsızlığınız ne bilmiyorum o sebeple psikolg önerdim. Sağlıklı günler
Bakacağım çok teşekkür ederim.:KK66:Aslında bir süredir ilaç kullanıyorum.Anksiyete ve depresyon var.Önceden bir kaç psikolog denedim ama durumu anlamaya çalışmadıkları gibi yardımcı da olmadılar.Tek dertleri seans süresini uzatmaktı.

Bakacağım çok teşekkür ederim.:KK66:Aslında bir süredir ilaç kullanıyorum.Anksiyete ve depresyon var.Önceden bir kaç psikolog denedim ama durumu anlamaya çalışmadıkları gibi yardımcı da olmadılar.Tek dertleri seans süresini uzatmaktı.
İnan bu işi bilen biri olarak kendime yetemedim. Oktay bey gerçekten iyi, ben de anksiyete bozukluğu (panik atak) var. Kaç psk ya da pskyatriye gittiysem "sen zaten biliyorsun" dediler! Ama oktay bey benim mesleğimi bir kenara bıraktı. Ve gerçekten iyi geldi.
Ben ilaç içmeyi istemiyorum, inan ilaçdansa terapi çok daha iyi gelecektir. Tabi yine sen bilirsin:KK66: umarım en kısa zamanda iyi olursun

İnan bu işi bilen biri olarak kendime yetemedim. Oktay bey gerçekten iyi, ben de anksiyete bozukluğu (panik atak) var. Kaç psk ya da pskyatriye gittiysem "sen zaten biliyorsun" dediler! Ama oktay bey benim mesleğimi bir kenara bıraktı. Ve gerçekten iyi geldi.
Ben ilaç içmeyi istemiyorum, inan ilaçdansa terapi çok daha iyi gelecektir. Tabi yine sen bilirsin:KK66: umarım en kısa zamanda iyi olursun
Anlıyorum iyilemene sevindim.Ben de öyle hissediyorum eskiye nazaran daha iyiyim ama biriyleriyle konuşmam gerek bazen çok bunalıyorum.Çok teşekkür ederim :)

herkese merhaba arkadaşlar,
bende İstanbul'da ilişkiler üzerine uzman bir psikolog arıyorum. İlişkilerim de hep aynı sonu yaşıyorum, terkediliyorum. Bana çok aşık olduğunu söyleyen adamlar bir gün çekip gidiyorlar. Hep aynı şeyleri yaşamaktan yoruldum, muhtemelen ben biyerlerde hatalıyım, yanlışım ve artık kendime ne güvenim kaldı ne de sevgim:KK43:( gittikçe yalnızlaşıyorum, yeni ortamlara girmek zor geliyor, yeni arkadaşlıklar kurmaya cesaretim yok:KK43: güvenebileceğim ve malesef ki ekonomik nedenlerden dolayı çok pahalı olmayan birini önermeniz mümkün mü :KK43:

Ankara'da devlet hastanesinde tavsiye psikiyatrist önerisi olan var mı arkadaşlar.Cevap yazarsanız sevinirim

Sizce online psikoterapi gercek terapi gibi ise yarar mi? Bircok psikoterapi merkezi bu hizmeti veriyor. diye bir siteyi tvde gördüm. Bircok farkli sehirden psikolog/ psikiyatrist/doktor/diyetisyen var.erkek arkadasimi ikna edebilirsem ben de bu sistemi denemek istiyorum.bu konudaki tecrubelerinjzi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar merhaba.. Yakınlarda olanlar için benim gittiğim merkezdeki kişiler gerçekten alanda yetkin. terapistleri Kanada İngiltere ve Almanya dan eğitim almış kişiler. Çift ve Çocuk terapi için gittiğim merkez. Belki işinize yarar.

Son düzenleyen: Moderatör:
leventte bi yer var orayı öneririm hem tek gidiliyo hem de çift terapisi de var. ismi face to face olması lazım. biz melike hanıma görüştük çok memnun kaldık bi deneyin derim

kesinlikle sarıyer hacıömer meydanındaki revnak psikolojide hizmet veren Duygu Kaya diyorum arkadaşlar..

daha önce başka psikologlarla da terapi süreçleri yaşadım.. ama Duygu Hanım ın profesyonelliği çok başka.. çok fazla psikolog var etrafta ama Duygu Hanım gerçekten yeterliliğini bizzat kendim 3 4 aydır tecrübe ettiğim bir uzman..

yani nasıl söyleyebilirim süreç devam ederken 'terapi acaba işe yarıyor mu' diye sorular olmuyor mesela kafanızda, işe yaradığını bizzat görüyorsunuz kendi üzerinizde ve böylece seanslara daha bir şevkle gidiyorsunuz.. e tabi bu da iyileşme sürecini hızlandırıyor..

bu arada seans ücretleri de hiç öyle uçuk değildir, netten sitesine girip bir arayıp sorun fiyatı isterseniz..

ben öğrenci halimle gidiyorum ki şu an baktığımda bu terapi kendim için yaptığım en iyi yatırım arkadaşlar.. kıyafet mıyafet az olsun, sağlığım olsun.. ben böyle düşünüyorum..

Ben Hemşin Bey derim . Eğer Beylikdüzü ve çevresinde yaşıyorsanız daha iyisi yok derim ki, o çevrede de oldukça tanınan biri . Her psikolog ta tanır kendisini . Hemşin Adıgüzel ve ekibi çok iyi .

eğer ankara yaşıyorsanız ve psikolog arıyorsanız kesinlikle alp ardıç... http://www.psikologalpardic.com/
Ben de ücretsiz ilk görüşme randevusu almıştım ama gidememiştim... Seans ücreti çok pahalı geldi bütçeme 250 tl gibi bir şeydi. E ilk zamanlar da %90 her hafta çağırdıklarını düşünürsek of ki ne of :) Keşfe bütçem yeterli gelseydi bende kendisine danışmak çok istemiştim.

X