Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

kızlar çok acil evlilik terapisti arıyorum ..,artık çıkmaza giriyoruz bana daha önce bir aile terapistine gitmiş ,deneyimi olan arkadaşlardan yardım istiyorum beni yönlendireceğiniz bir terapist varmı ..?netten araştırdım fiyatlarda baya yüksek.. 200 ytl ile 150 ytl arası değişiyior bu fiyatlar normalmi bilmiyorum ..avrupa yakasında oturuyorum yardımlarınızı bekliyorum lütfen
.... da hemsin beyi önerebilirim size . Oldukça iyidir alanında

Son düzenleyen: Moderatör:
İzmir için klinik agorada uzman Psikolog İpek Erdoğan hanım var biz annem için tavsiye üzerine gitmiştik sonrasında ben kilo problemim için de hipnoterapiye gittim ve çok memnun kaldık. Kesinlikle gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ben Ankara'da psikolog ararken bu siteye bakmamıştım ama burada arayanlara yardımcı olmak isterim. Beklentiye göre değişir ama yine de yüzdesi yüksek bir oranla tavsiye etmek isterim. Kızılay'da Emel Kalınkılıç hocam, bana hayatı başka pencereden gösterdi.özellikle ilişkiler ve duygusal yıkımlar için tavsiye ediyorum .şükürler olsun! İsmiyle ararsanız web sitesi çıkıyor...

Arkadaşlar yoğun anksyte kaygı bozukluğu ve sf için dr tavsiyesi verebilecek varmı Dr ve pskolog

Arkadaşlar yoğun anksyte kaygı bozukluğu ve sf için dr tavsiyesi verebilecek varmı Dr ve pskolog
Arkadaşım kaygı bozukluğu konusunda uzman tavsiyem kesinlikle Emel Kalınkılıç'tır. 4ay önce de bir arkadaşımı eşi için yönlendirdim,memnun kaşdı. Ankara'da yaşıyorsanız deneyin. Hatta sorununuz ileri derece ise başka ilden de gitmeye değer. Geçmiş olsun.

Arkadaşım kaygı bozukluğu konusunda uzman tavsiyem kesinlikle Emel Kalınkılıç'tır. 4ay önce de bir arkadaşımı eşi için yönlendirdim,memnun kaşdı. Ankara'da yaşıyorsanız deneyin. Hatta sorununuz ileri derece ise başka ilden de gitmeye değer. Geçmiş olsun.
Başka ilden arkadaşım şehir önemli değil gitmeye değerse heryer e gidebiliriz kardeşim için sordum hayat kalitesi sıfır durumda iş yok okulu bıraktı sürekli evde

Başka şehirden gelecekseniz ön bilgi alın derim. Ama h.sonu muayenehanede oluyor sanırım. 0312 418 10 49 randevu numarasıydı Emel hocanın.

Eşimle bir süredir bazı sorunlar yaşıyoruz. Sorunlar yüzünden daha az konuşmaya başladık. E aramızdaki iletişim azaldıkça sorunlar da daha bi büyüdü. Kısacası bir kısır döngü içerisindeyiz ama ben hala beni sevdiğini biliyorum ve ben de on u seviyorum. Sorun şu ki kendi kendimize çözemedik bir türlü bu yüzden evlilik danışmanlığına gitmeyi düşünüyorum. Sizlerin istanbul avrupa yakasında bildiğiniz danışmanlık hizmeti veren iyi bir yer var mı?

Ben ingilizce konuşma yapmak için ders almaya Kam's Training adlı bir kuruma başvurmuştum. Dersler alırken danışmanlık hizmeti verdiklerini de öğrendim. Ben aşırı kaygı için yardım almıştım ilk başta ama sonra eşimle birlikte de ilişkimiz için de bir kaç seans yaptık. Endişe konusunda kendimi aşmama inanılmaz yardımcı oldular sağolsunlar. Eşimle de farklı bir anlayış seviyesindeyiz diyebilirim. Yeri leventte. İsmiyle aratırsan ulaşabilirsin. Kesinlikle en azından iletişime geçmeni öneririm.

merhaba arkadaşlar, İzmir Alsancak taraflarında bildiğiniz iyi bir dil ve konuşma terapisti var mıdır???

Merhaba arkadaslar ben burada yeniyim.1 aydir psikolojik rahatsiLiklar cekiyorum istanbulda ozel bi doktora gittim suanda 4 tane ilac aliyorum..4 gun kullanmamistim resmen deliriyordum aglama krizi kabuslar mide bulantisi vs vs bicok sey jullandgm ilaclar paxera secita luxorly atarax..doktora sordugumda bi sure daha ilac tedavisi sonrasinda ise hipnozla benim terapi olmam gerektigi soyledi ve benim bu konu hakkinda hicbir bilgim yok yardimci olabilecek arkdaslar varmi acaba

Eşimle bir süredir bazı sorunlar yaşıyoruz. Sorunlar yüzünden daha az konuşmaya başladık. E aramızdaki iletişim azaldıkça sorunlar da daha bi büyüdü. Kısacası bir kısır döngü içerisindeyiz ama ben hala beni sevdiğini biliyorum ve ben de on u seviyorum. Sorun şu ki kendi kendimize çözemedik bir türlü bu yüzden evlilik danışmanlığına gitmeyi düşünüyorum. Sizlerin istanbul avrupa yakasında bildiğiniz danışmanlık hizmeti veren iyi bir yer var mı?
Merhaba
eşimle sorunlarım vardı onu cok sevıyodum ama aynı evın ıcınde sureklı sorunlarımız vardı ve careyı aile danısmanına gitmekte bulduk
bakırkoyde bır merkezde Bilge hanım ile görüştük ( tavsiye ve referans üzerine gittik )
çok şirin tatlı bir bayan oturup saatlerce sohbet etmek isteyecegınız bır bayan
sorunlarımızı yavs yavas cozduk ve cok etkısını gordum
tavsıye ederım

kızlar çok acil evlilik terapisti arıyorum ..,artık çıkmaza giriyoruz bana daha önce bir aile terapistine gitmiş ,deneyimi olan arkadaşlardan yardım istiyorum beni yönlendireceğiniz bir terapist varmı ..?netten araştırdım fiyatlarda baya yüksek.. 200 ytl ile 150 ytl arası değişiyior bu fiyatlar normalmi bilmiyorum ..avrupa yakasında oturuyorum yardımlarınızı bekliyorum lütfen

Canım tam üç yıl önce üye olmuştum oğlumu doğurmadan önce ve şimdide ikinci oğlum var 7 aylık ve aynen benimde ihtiyacım var evlilik danışmanına ama eşin den dolayı ise benim öyle ve boşanmaya doğru gidiyoruz allah işimizi hayırlara yoğurs

X