Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

ANKARADA DR MESUT KAYALI VAR ÇOK ÇOK MÜKEMMEL BİR DR ABLAMI HAYATA DÖNDÜRDÜ TAVSİYE EDERİM

eğer ankara yaşıyorsanız ve psikolog arıyorsanız kesinlikle alp ardıç...

Son düzenleyen: Moderatör:
bursada şahin uçar hakkında fikirleriniz var mı bende ona gitmeyi düşünüyorum da

DoktorE="MUTLULUK1963, post: 27738283, member: 433209"]Arkadaşlar, uzun zamandır site sayfalarında gezinip yazılanları izliyordum. Kadınlar olarak paylaştığımız bu güzel sitenin yararını özel hayatımda sizlerin burada yazdıklarınızdan yararlanarak gördüm.Sitemize tam üye oldum. Bir süredir iyi bir psikolog arıyordum.Piyasada birçok ad var bildiğiniz gibi. Daha önce psikologa gitmeden sıkıntılarım için Psikiyatra gittim. Bana bir yığın ilaç verdi ve dünyam şaştı. İlaçları aldıkça nerede ise daha beter oldum. Sarhoş gibi gezmeye başlayınca bıraktım. Birde iyi psikologa gideyim istedim. Sizlerin burada yazdıklarınızı uzun zamandır takip ediyordum ve sayenizde mükemmel bir psikolog buldum. Uzman Psikolog sayın hanım'a başvurdum ve şu ana kadar 3 defa görüştüm. Gerçekten branşına son derece hakim çokta sıcak kanlı birisi.Aslında daha Önce Gizem hanımı ben bir tv kanalında canlı programda da izlemiştim ama o zaman adını not almamıştım. Seanslarımı aksatmadan gidiyorum ve şimdiden bir rahatlama yakaladım, ilaç falanda tavsiye etmeden tekniklerini uyguluyor.Seansları çok dolu olduğu için zaman yaratma adına her kolaylığı göstermeye gayret ediyor.Ben kendisini çok sevdim ve memnunum. Arzu eden arkadaşlara da gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. İnternette kendi siteside varmış sanırım.Yeri Osmanbey de, birde Beylikdüzü şubesinde de kabule başlamış.Hangi gün nerede bilmiyorum ama telefonundan aranıp sorulabilir.
Doktor larin adini soyadını tam yazar msnz rica etsem??[/QUOTE]

Canım dr unun adını tam yazar mısın lütfen çok acilllll

DoktorE="MUTLULUK1963, post: 27738283, member: 433209"]Arkadaşlar, uzun zamandır site sayfalarında gezinip yazılanları izliyordum. Kadınlar olarak paylaştığımız bu güzel sitenin yararını özel hayatımda sizlerin burada yazdıklarınızdan yararlanarak gördüm.Sitemize tam üye oldum. Bir süredir iyi bir psikolog arıyordum.Piyasada birçok ad var bildiğiniz gibi. Daha önce psikologa gitmeden sıkıntılarım için Psikiyatra gittim. Bana bir yığın ilaç verdi ve dünyam şaştı. İlaçları aldıkça nerede ise daha beter oldum. Sarhoş gibi gezmeye başlayınca bıraktım. Birde iyi psikologa gideyim istedim. Sizlerin burada yazdıklarınızı uzun zamandır takip ediyordum ve sayenizde mükemmel bir psikolog buldum. Uzman Psikolog sayın hanım'a başvurdum ve şu ana kadar 3 defa görüştüm. Gerçekten branşına son derece hakim çokta sıcak kanlı birisi.Aslında daha Önce Gizem hanımı ben bir tv kanalında canlı programda da izlemiştim ama o zaman adını not almamıştım. Seanslarımı aksatmadan gidiyorum ve şimdiden bir rahatlama yakaladım, ilaç falanda tavsiye etmeden tekniklerini uyguluyor.Seansları çok dolu olduğu için zaman yaratma adına her kolaylığı göstermeye gayret ediyor.Ben kendisini çok sevdim ve memnunum. Arzu eden arkadaşlara da gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. İnternette kendi siteside varmış sanırım.Yeri Osmanbey de, birde Beylikdüzü şubesinde de kabule başlamış.Hangi gün nerede bilmiyorum ama telefonundan aranıp sorulabilir.
Doktor larin adini soyadını tam yazar msnz rica etsem??[/QUOTE]
Canım ne tür teknikler ve egzersizler uyguluyor?

Peki Muğla için önerdikleriniz var mı merkez için bildiğim sadece hastanelerde var ama ilaç falan değil konuşmak istiyorum ben :KK43:

açıkçası en son psikiyatri araması yaptım psikiyatri.pro isimli siteden bir doktorla görüştüm çekincek bir şey yokmuş sorunum çözüldü 2 seeans içinde .. sorunum özeldi sormayınız ama öneririm .

Son düzenleyen: Moderatör:
daha önce madalyona gitmiştim pekte yararlı olmamıştı bunuda söyleyeyim acil şifalar

maddi olarak sıkıntın yoksa uzm. dr. Nurten özüorçun küçükertan ı kensinlikle tavsiye edebilirim. Bilkentte öğretim görevlisi, Odtü de yüksek lisans psikoloji öğrencilerine ders veriyor, hemde kendi ofisi var. ben sıkıntılı olduğum zamanlarda 4 psikolog gezdim. paramda gitti, zamanımda gitti, psikolojimi de bozdular. en son Nurten hanımla tanıştım. 5 ay gibi sürede problemlerimi çözmemde yardımcı oldu. gerçekten beni anlayan ve samimi bir insan. şimdi çok şükür iyiyim... sizede kesinlikle tavsiye ederim

arkadaşlar psklojk olark destek aldıınz klinik yada psklog pskytrı varmı ankara da. ihtiyacım var çok :KK43:

merhabalar ;
bende obsesyon vardı . takıntı hastalığı bir insana ,bir yemeğe, bir kıyafete ve bu çok sorun yaratıyordu... bunun üzerine sinirlerim geriliyordu . bana Sarıyer tıp merkezinde Hakan Sayıtayı önerdiler (psikiyatri doktoru) ve ilaçları da bıraktım bir yıl önce . üstelik ssk geçiyor 20 tl ücreti var . Çok yoğun randevu bile vermiyorlar cumartesı günleri açık ... tavsiye ederim sana sorununu söyleyip fikir veriyor ilaç yazıyor düzenli gidersen işine yarar

kızlar çok acil evlilik terapisti arıyorum ..,artık çıkmaza giriyoruz bana daha önce bir aile terapistine gitmiş ,deneyimi olan arkadaşlardan yardım istiyorum beni yönlendireceğiniz bir terapist varmı ..?netten araştırdım fiyatlarda baya yüksek.. 200 ytl ile 150 ytl arası değişiyior bu fiyatlar normalmi bilmiyorum ..avrupa yakasında oturuyorum yardımlarınızı bekliyorum lütfen

Canım fiyatlar normal, umarım işe yarar birini bulursun.

Fransız La Pe Hastanesinde Eylem Sönmez' i öneririm sana.

merhabalar ;
bende obsesyon vardı . takıntı hastalığı bir insana ,bir yemeğe, bir kıyafete ve bu çok sorun yaratıyordu... bunun üzerine sinirlerim geriliyordu . bana Sarıyer tıp merkezinde Hakan Sayıtayı önerdiler (psikiyatri doktoru) ve ilaçları da bıraktım bir yıl önce . üstelik ssk geçiyor 20 tl ücreti var . Çok yoğun randevu bile vermiyorlar cumartesı günleri açık ... tavsiye ederim sana sorununu söyleyip fikir veriyor ilaç yazıyor düzenli gidersen işine yarar
İlaç yazıp gönderiyor mu yoksa terapi de yapıyor mu?

arkadaşar Merhaba Ben İstanbul Bahçelievlerde özel bir klinikte uzman psikolog olarak çalışmaktayım. Dilediğiniz konuda yardım edebilirim

Psikolog Berna İncekara`yı kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Kendisinin bir süredir danışanıyım.Bana çok faydası oldu, birçok sorunumun çözülmesine ve hayatımın olumlu yönde değişmesine yardımcı oldu.Kendisinin hakkını ödeyemem,allah ondan bin kere razı olsun.
Daha öncesinde defalarca gidip de bıraktığım çoğu doktorun aksine,çok mütevazi ve Çok çok ilgili, anlayışlı, sabırlı, samimi ve güleryüzlü bir doktor.
Kendisine binlerce kez teşekkür ediyorum ve kendisini çok seviyorum.

arkadaşar Merhaba Ben İstanbul Bahçelievlerde özel bir klinikte uzman psikolog olarak çalışmaktayım. Dilediğiniz konuda yardım edebilirim
Mrbb ben 5 aylık hmileyim gebelikte nörodol damla kullanılırmı 5damla .kasılma olursa ne olur bebeğe zarar verirmi

X