Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

Doktoruna şöyle biran önce hapini ya da iğnesini verir dusuge sebep oluyor bu presgeston eksikliği. Öyle bir şey varsa iğne verirler galibagalibam iğne biraz can yakiyor acikcasi ama en etkilisi de iğne direk kana karistigi için. Bana da tüp bebekte çok fazla pregeston takviyesi yapildi 24 tane iğne 10 tane JEL ve hap....fazlasi da iyi değil ben beş alti aya kendime gelemedim adetlerin değişti günü ve sekli resmen çamur akti benden. Benim tüp bebek belki de fazla pregeston dan tutmadi kim bilir.

Evet düşük çıktı bu ayda adetim 1 hafta gecikti beta hcg 1.20 çıktı gebelik yok yani tarlusal verdi doktor adet olunca klomene baslıyorm inş. Siz ne zaman beri istiyosunuz bebis tedavi falan oldun mu

Kimimizde eksik kimimizde fazla ... Bilemiyoruzki normalini. Bunu doktorların kontrol etmesi lazım.. İnşallah sonu güzel olur..

Evet düşük çıktı bu ayda adetim 1 hafta gecikti beta hcg 1.20 çıktı gebelik yok yani tarlusal verdi doktor adet olunca klomene baslıyorm inş. Siz ne zaman beri istiyosunuz bebis tedavi falan oldun mu
5 yildir istiyoruz akliniza gelecek her tedaviyi denedik tüp bebek dahil açıklanamayan kişilik denildi bakalim zaman ne gösterecek

Transferden sonra progesteron kaç olmalı peki? Bebeğin tutunması için minimum ne kadar gerekli?

kızlar serephone kullandım bu ay, 21. gün progesteron bakıldı. 33,27 çıktı bu ne demek şimdi bilen var mı?

doktora 21-22-23. gün gibi adet olduğumu söylememe rağmen 21. günde progesteron testi yaptı zaten bi 4 gün geçikme cumartesi adet oldum .ortalama 21 günde adet olan birinin progesteron testini 21. günde yapması ne kadar doğru?

Transferden sonra progesteron kaç olmalı peki? Bebeğin tutunması için minimum ne kadar gerekli?
bunu bence doktora sormalısın kac aylık olduguna gore degısıyordur belkı. burda cevap aramak yerıne doktora gıtsen bıran once daha saglıklı olur bence tatlım

Merhabalar yazdıklarınızı okudum bende bu ay klomen ve catlatma ignesi oldum 21.gündede progesteron testi yaptırdım.Doktorum degerimin kaç oldugunu söylemedi ama cok cok iyi adet olmazsan gel dedi yumurta catlamıs ve yumurtlama gercekleçmiş.Adetime 6 ggün kaldı heyecanla bekliorum.Benim gibi adetine yakın olanlar varmı belirtileniz varsa ögrenmek istiorum yazarsanız cok sevinirimmm

mrb ben dun aşılama yaptırdm....dr progesteron verdı aşılamadan sonra alıcaksın dedı ama günde kac tane alıcagmı sormayı unuttum uzerınde 2 yazıyor bılgısı olan varmı

Merhaba Duygu
Adet oldun mu?
Benim de adetime 1 hafta var. Bugün hem progesteron hem de gebelik testi yaptırdım. Gebelik negatif, progesteron 13. Daha 1 hafta olduğu için bata hala ümidim var. Seni merak ettim.

Merhaba Duygu
Adet oldun mu?
Benim de adetime 1 hafta var. Bugün hem progesteron hem de gebelik testi yaptırdım. Gebelik negatif, progesteron 13. Daha 1 hafta olduğu için bata hala ümidim var. Seni merak ettim.
progesteron kaç olmalı gerekiyor canım.. neden ikisine beraber baktırdın

progesteron kaç olmalı gerekiyor canım.. neden ikisine beraber baktırdın
10un üzerinde olursa yumurtlama olduğu anlamına geliyormuş. İlişkiden 8 gün sonra kanda gebelik tespit edilebildiğinden hazır gitmişken ona da baktırayım dedim. Belki eşime bir babalar günü hediyesi verebilirim diye düşündüm ama kısmet değilmiş

yani hamile olan birinin progesteronu 10'un altında mı olmalı canım? yanlışmı anlamışım.. Hayırlısı olsun canım inşallah en kısa zamanda versin Allahım..

yani hamile olan birinin progesteronu 10'un altında mı olmalı canım? yanlışmı anlamışım.. Hayırlısı olsun canım inşallah en kısa zamanda versin Allahım..
Yanlış anlamışsın sanırım. Adete 1 hafta kala bakılan progesteron yumurtlama olup olmadığını gösteriyor. Daha sonra eğer döllenme olmuşsa progrsteron rahmi kalınlıştırarak bebeğe yer hazırlıyor. Bu aşamadaki değer değişken olabiliyor, ancak 20in üzerinde olması gerekiyor diye okumuştum.

Benim tüp bebek transferinden önce bakıldı 0,3 çıktı.. 5 gün sonra transfer edildi embriyo.. Ama tutmadı acaba çokmu düşüktü bilmiyorum.. O yüzden soruyorum canım kusura bakma anlamaya çalışıyorum.. O zaman 20 nin üzerinde oluyor gebelikte öylemi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…