Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

çok sagooll canım benım malesef malatyada degılım...ama dr aynısına yakın baska ıgne verdı kullanıyorum...dıger ıgne sansıma depolarda pıyasada btmıs cok tesekkurler
Bende kullandim bu ignelerden bizde önce bulamamistik doktor banada depo iğne niteliğinde bir iğne vermişti ayni görevi görüyor dedi progeston fena bir iğne allah YARDIMCINIZ olsun

nasıl yani progetoronun 11 ken hamilemiydin.eğer öyleyse resmen bu bana umut oldu şuanda.çünki bendede progesterone düşüklüğü ile ilgili sıkıntı var.ilaç kullanmaya başladım

Bende kullandim bu ignelerden bizde önce bulamamistik doktor banada depo iğne niteliğinde bir iğne vermişti ayni görevi görüyor dedi progeston fena bir iğne allah YARDIMCINIZ olsun
evet canım hergun vuruluyorum kalcadan ınan ne oturabılıyorum ne yatabılıyorum vs vs...ama rabbım evladımı nasıp etsın deger bakalım beklıyorum degerım pazartesı 9 idi 60 olmus

evet canım hergun vuruluyorum kalcadan ınan ne oturabılıyorum ne yatabılıyorum vs vs...ama rabbım evladımı nasıp etsın deger bakalım beklıyorum degerım pazartesı 9 idi 60 olmus
Sizinki güzel bir şey için hamilesiniz bebeginizi kucaginiza alacaginiz günü düşününce aci falan unutulur :)

nasıl yani progetoronun 11 ken hamilemiydin.eğer öyleyse resmen bu bana umut oldu şuanda.çünki bendede progesterone düşüklüğü ile ilgili sıkıntı var.ilaç kullanmaya başladım
vallahı canım anladıgım kadarıyla tabı yanılmıyorsam hamıle bayanla olmayan degerler farklı oluyormus...siz hamılemısınız bılmıyorum .ben yıne senın ıcın ınsallah testlerıme bakayım aylar once hormon vs yapmıstım progesteron yazar dıye bılıyorum.hem bakayım fark var mı...evet ılk degerım hamıle oldugum zaman 11.14 imiş..bır hafta snra ikinci degerım ise 13.48...dr bu durumda fark ettı progestan fıtıl verdı sabah aksam ıgnemde vardı 3 gunde bır vurul demıstı...iki kere yapabıldım ıgnemı bulamadım yokmus...bu arada gecen crsmba baska dr gttım onun testınde ıse 11.56 cıktı...bu hafta yıne aynı dr uma gttımpazartesı gunu ıste 9 cıktı...ben bu arada eczacınında yanlıs yonlendırmesıyle hap olarak ıcmıstım progestan hapını...dr um bana fıtıl olarak al hap pekde ıyı deıl etkılı deıl daha dogrusu dedı....neyse ıgnemıde progestan 50mg olarak degıstırdı...ıkı tupu bırkere ıgneye alıp hergun vuruluyorum gunde 1 kez.....pazartesı 9 ya bugun gttım 60 olmus degerım...inşallah faydalı oldum detaylı yazdım canım

soruma cevap alabilirsem çooooook mutlu olucam.progesteron 11 ken hamilemiydiniz

çok sagooll canım benım malesef malatyada degılım...ama dr aynısına yakın baska ıgne verdı kullanıyorum...dıger ıgne sansıma depolarda pıyasada btmıs cok tesekkurler
Siz normal yollarla mi hamile kaldiniz peki. Birde hamilelik belirtileriniz ne idi benim 5 gün var adete dupheston kullsniyom dun birkaç damla kan geldi bugün test verdim yarin alcam sonucu da acaba ilaç mi yapti yoksa yerleşme kanamasi mi diye düşünmekten kendimi alamiyom 5 yildir bekleyince insan her şeyden supheleniyor

verdiğin bilgi için çooook teşekkürederimmmmmmmmmmm

inşallah canım hamılesındır ınsallah evet dogal yoldan hamıle kaldım....zaten varıkoselden korkmayın allahın ıznıyle dıye baslık acmıstım orda detaylı anlattım..asılama denedım tutmadı vs... ınan o ılacı bılmıyorum isim olarak ınsallah hamılesındır...canım benım...yerlesme kanaması bu donemde olur cunku cogu bayan adet kanamasıyla karıstırıyor ama hamıle oluyor

verdiğin bilgi için çooook teşekkürederimmmmmmmmmmm
rica ederım canım benım benım sımdıkı durumum bu.pekı sızın degerlerınız nedır...eger yazdıysanız ust sayfalarda ınan tek tek bakma fırsatım olmadı...ben sureklı gırıyorum gec de olsa mutlaka cvb yazıyorum

İnş ya. Çok mutlu olurum hamileysem inş ilacin yan etkisi değildir yerleşme kanamasidir yarina kadar sabirr....sonucu alayim yazarim inş

İnş ya. Çok mutlu olurum hamileysem inş ilacin yan etkisi değildir yerleşme kanamasidir yarina kadar sabirr....sonucu alayim yazarim inş
yaz canım beklıyorum ınsallah bol bol allahümme ya semiu çek...allahın ıznıyle duan kabul olur bende cok cekıyorum

yok değerlerimi yazmamıştım.benim her ay 4 - 6 falan çıkıyordu.düşük değerler bunlar.ama bu ay 10 küsür çıktı.en az 10 olması gerekiyor.doktorumda iyi ama yeterli değil dedi.eğer döllenme olduysa bebeğin tutunması için progestoran takviyesi olması için hap Verdi.senin 11le hamile kaldığını duyunca umut oldu bana da.benimde 10 çıktı işte.hapla takviye ediyorum.bakalım 2-3 güne gebelik var mı belli olacak.adetimi bekliyorum

Benim progeston değerin 14 cikmisti doktor 10 ustu normal ama hamilelik için 20 ideal demişti. Progeston değeri o ay yumurtlama olup olmadigini gösteriyor hamile olmayanlarda diye biliyorum. Benimde proloktin yani sut hormonun biraz yuksek dikmişti 38

inşallah hamılesındır canım...ya eczacıya dedım bu fıtıl deıl mı cunku dr bana fıtıl vermıstı dedım...oda yok bu hap sabah aksam tok ıc dedı...meger o hap hem fıtıl hem hap olarak alınıyormus...hap olarak ıctım faydasını gormedım demekkı...fıtıl alıyorum bıde ıgne ıste...dr da bana deger az vs demıstı...ama sukur bu degerle ne kanama ne agrı vs boısey yok...zaten bıldıgım kadarıyla bu hormon gebelıkte süt kanallarını acıyor göğüste bıde eger erkek bebek olursa onun testıs vs ıcın gereklı hormonlarına etkılı...en bası tabı düşük riski bakalım sımdılık ıyıyım...ınsallah sızlerdende guzel haberler gelır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…