Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

Canim oldumu cocugunuz.tedavi sureciniz nasildi benimde olmuyor

Bende adetum dorduncu besinci gunu kan tahlili vermistim baktim az once e nabizdan progesteron degerim 24 bisidi bu iyi bisimi yumurlamam olusuyomu yani bide ben adetten sonra yani yumurtlama doneminde çok akinti görüyorum oyleki ic camasirimi degustirmek zorunda kaliyorum berrak bi akinti uzayan bisi ama genede kirkuyoyya olmuyosa korunmayi birakali 4 5 ay oldu bide bende mantar vardi cok kotu

14 yanlışlıkla 24 yAzmisim

ben 19. gün progesteron değerimi ölçtürdüm 14.7 çıktı. 2 aydır korunmuyoruz. acaba hamilelik olma durumu var mıdır. cünkü daha bat tarihime çok var kan tahlili yaptırsam bile görülmez.

ben 19. gün progesteron değerimi ölçtürdüm 14.7 çıktı. 2 aydır korunmuyoruz. acaba hamilelik olma durumu var mıdır. cünkü daha bat tarihime çok var kan tahlili yaptırsam bile görülmez.
yumurtlaman olmuş canım güzel bir değer. ama gebelikle ilgili sonuç vermez.

merhabalar progesteron test sonucum bu şekilde ilk defa yaptırdım anlayanlar yardımcı olabilir mi bi sorun var mı

Eklentiler

• 806337D0-8B29-4CA4-84F3-129678E645B0.png
    67,3 KB · Görüntüleme: 208
Ben bugün kan verdim sonucum 13.9 gebelıl var mıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…