Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

Benim tüp bebek transferinden önce bakıldı 0,3 çıktı.. 5 gün sonra transfer edildi embriyo.. Ama tutmadı acaba çokmu düşüktü bilmiyorum.. O yüzden soruyorum canım kusura bakma anlamaya çalışıyorum.. O zaman 20 nin üzerinde oluyor gebelikte öylemi?
Transferden önce bakıldıysa daha foliküler fazdasındır, o zaman değerin düşük olması normal. Progesteron yumurtlama için bakılacaksa adete 1 hafta kala bakılır. O zaman 10 üzeri değerde yumurtlama olmuş deniliyor.
Bu arada hamile olup da değeri 20nin altında olanlar da okudum. Onlara dışarıdan hap ya da fitil olarak progesteron takviyesi yapıyorlarmış.

merhaba kızlar ben bugun test verdım progesteron adetın 21 gunu bugundu degerım 1,04 cıktı referanslar ıse soyle
foliküler faz 0,54
ovalosyon 6,22
luteal 1,5-20
menapoz 41
hangı degere bakıcam ve benım degerım ne demektir

merhaba kızlar ben bugun test verdım progesteron adetın 21 gunu bugundu degerım 1,04 cıktı referanslar ıse soyle
foliküler faz 0,54
ovalosyon 6,22
luteal 1,5-20
menapoz 41
hangı degere bakıcam ve benım degerım ne demek

foliküler faz 0,54
ovalosyon 6,22
luteal 1,5-20
menapoz 41
hangı degere bakıcam ve benım degerım ne demek

canım düşük dha öncede yazmışlar 10 un üzerinde olması lazım yumurtalarının olgunlaşıp çatlamış diyebilmek için

Benim tahlil sonucum 21. Gün
Progesteron:10.10
Foliküler: 1.4
Luteal :3.34-25.56
Orta luteal:4.44-28.03
Postmenspoz:0.73
Benim değerlerim yumurtam Çatladı mı diye baktırmamı istemişti doktor.

3 aydir 21.gun de progesteron a bakiliyor. Ve 0.92 0.99 ve bu ay 0.42 cikti. Ama dr.um anlamiyor ben 14.gun degil 24.gub yumurtluyorum. Haliyle dusuk çıkıyor. Anlatmaua calisiyorum ama nato mermmer nato kafa

s.a ben bu ay ilk kez klomen kullandım.Normalde ayda 2 kere adet oluyorum.Ama bu ay 1 kere oldum .2. adetimin zamanında da sadece 2 gün aralıkla hafif pembemsi akıntı oldu.Doktora gittim adetimin 21. veya 22. günüydü.Progesteron testi yaptı.1 hafta sonra çıkacak dedi.Şimdi beklemedeyim. Gelen giden yok,inşallah da gelmez.Sonuçları paylaşırım nasipse.:KK54:

18 çıkmış sonucum adetime 4 gün var.Hamile olabilir miyim acaba?:oops:

merhaba ben geçen ay 38 günde adet oldum hastalıklarım düzensiz fakat doktor kist veya pko var demedi. normal hormon testlerim gayet iyi çıkmasına ragmen 21.gün yapılan testte işte aşağıdaki gibi çıktı. Ve araştırdığım kadarıyla hayli kötü yada daha yumurtlamadığım için böyle bilemiyorum. böyle olan var mı

Progesteron 0,14 ng/mL
Foliküler Faz 0.2 - 1.5
Mid Siklus 0.8 - 3.0
Luteal Faz 1.7 - 27
Postmenopozal 0.1 - 0.8

bat 20sinde 3 gn kaldı adetime progesteron 14,43 oldu kızlar sonucum inşallah gebeliğim oluşur luteal faz değ 1,27-27mgdı sizce nasıl bir sonuç 14,43 .

kızlar bugün adetin 19.günü progesteron için kan verdim sonucum 0.665 çıktı ama doktora gösteremedim çünki toplu gitmemi istedi adetin 23.günü de kan vericem 10 ve üstü çıksaydı vermicektim,sizce salı gününe kadar bu kadar düşük değerden 10 ve üstüne çıkar mı lütfen yardımmm

4 gün canım birde saat 15 de ovulasyon yaptım iki çizgi kopkoyu hemen belirdi acaba yeni çatlıcak ondan mı 0.665 çıktı salı yine yani adetin. 23.günü yine vermemi istedi

X