Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

O zaman 24 te bakTırman daha mantikli 19 erken olmuş cnm
Evet canım ya çok sinir oldum boşu boşuna kan verdirtti zaten kansızlık var çok zor valla doktorların eline düştüysen yandın yani..23.günü dedi mecbur salı vercem artık bu arada aç tok farkediyor mu

selam arkadaşlar ben 19.günü yaptırmıştım 0.665 çıkmıştı,bugün de istedi doktor 23.günümdü ve 5.00 çıkmış tedavisi kolay mı bu sonuç ne demek oluyor bilen varsa aydınlatabilir mi?

10 un bazıları 8in üzerinde olsun istiyorlar. Yumurtanın kendiliğinden çatlayip catlamadigini gösteriyor. Yumurta takibi yapmak isteyecektir ilacı var evet

10 un üstünde olması lazım demişti yumurtam çatlamıyor o zaman.
Olabilir adetlerin düzensiz ise catlamiyor olması muhtemel ama normal hiç biseyi olmayan kadınlarda bile yılda 1 en fazla 2 kez catlamayan aylar olabilir. Buna dr.un takipler ve usg sonucunda karar verecektir ama herseyin bir çaresi var merak etme. Hayirlisi olsun hakkinda

Merhabalar! 4 yıllık evliyim 6 aydır bebek düşünüyoruz ama olmadı doktora gittim progestan 100 mg verdi. adet bitiminden 5 gün sonra başladım kullanmaya bugün ve dün yani ilaç kullanmaya başlayalı 6 gün oldu ve kanamam var. ara kanama gibi. daha adete 15 günüm var aslında ve doktor 12 gün sonra kontrole çağırdı. adet olunca bırakılıyor mu bu ilaç bilgisi olan var mı? ya da yan etkisi olabilir mi ilacın?

hic bir yan etkisi yoktur progestanin dusuk onlemek ve bebegin rahme daha rahst tutunmasi icin veriyolar doktorlar icin rahat olsun

Bana da verdi dr 12.haftaya kadar kullan dedi

Bana da verdi dr 12.haftaya kadar kullan dedi
Rabbim izin verirse doğum tarihimiz aynı sizinle :) doktorlarımız aynı seyi söylemiş bana da verdi progestan 12. Haftaya kadar kullanıcam. Sizin bebek gözüktümü.dün kontrole gittim ben kese boyutu 20mm cıktı ama bebek gözükmedi daha p.tesi tekrar gidicez hayırlısı artık

Benim dogum ultrasonda 8 ağustos gözuktu.ultrasonda crl 5.7 cikti.dr kalp atisini duydu.sen de iki hafta sonra gel o zaman duy dedi.kesede görundu.aceleye gerek yok.nazli bebekler biraz daha geç gösterebiliyo kendilerini.

Kizlar progeston u vajinal mi oral mi kullaniyorsunuz?
KK bu konuda ikiye bölünmüş halde:)

merhabalar, Progesteron değerim 13,39 çıktı.. Yani yumurtlama olmuş mu? Değer iyi mi? Gebelik için sorun var mı? Bilenler yardımcı olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…