Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

mrb lar iyi aksamlar dis gebelik korkum var yardimci olursaniz cok sevinirim. cumartesi gunu hcg degerim 152 cikti bugun baktim 217 cikti ama progesteron degerim 6.49 cikti dis gebelik olabilir mi?
Dr progesteron hapi baslamasi gerek düşük hamileyken artması gerek

UOTE="melike akyol, post: 40809474, member: 677862"]basladim bugun de dis gebelik olmaz insallah[/QUOTE]
ilaci kullandiginix an artmaya baslar gerisi allaha kalmis umarim bisey olmaz

Mrblar 4 gün önce gebelik testi l yaptım pozitif çıktı dün Dr a gittim değer yükselmişti ana progesteron değerim 6. 49 çıktı dış gebelik olma riskin var dedi. Bugün tekrar gittim 9,5 çıktı bilgisi olan var mı dış gebelik olabilir mi

Canım benim hamilelik pozitif olmasına rağmen progesteron değerin 6 çıktı düşük olmanası lazım ilaç kullanmaya başladım yükseldi. Gebe değilsin anlamına gelmiyor o hcg değerin pozitif olduktan sonra sıkıntı olmaz. Dr bana progesteron düşük se dış gebelik olabilir dedi.

bu konuda bilgisi olanlar lütfen yardımcı olsun aşılamadan sonra progesteron değerim 2,68 çıktı düşük çıkınca değeri yükseltmek için ilaç verdi ama bu değerle hamile kaınabilirmi?
BENDE aşilama yaptım tutmadı rahim filmi çektikten sonra hamile kaldım ama bu sefer progesteron değerim düşük çıktı korkma sağlikci arkadaşlarıma söyledim onlarda hamile kalmışlar ama hiç progesteron değerlerine bakmamislar beni de çok korkuttu hamile kaldıktan sonra progesteron değerin düşük olursa dış gebelik olma riski varmış. Gebe kaldıktan sonra önemli yani

doktor ne için yazdı ilacı canm? ben yumurtlama problemi yaşıyorum. bana bu ilacı verdi. ama bu ilaç adet getiriyormuş galiba birkaç kişiden öyle duydum
adet gecıktırmıyor adet duzensızlıgıını ortadan kaldırıyor dıye bılıyorum. ama ben aet duzensızlıgı ıcın degıl gebelık ıcın kullanıyorum eger dollenme olursa bebek rahıme kolay tutunsun dıye verıldı cunku progesteron hormonu salgılıyor bu ılac ben hala kullanıyorum 4 gunluk ılacım kaldı gebelık olmazsa gelecek ay da kullanacagım. lac bence fena halde mide bulantısı yaptı etkılı guzel bır ılac ama arastırdıgım kadarıyla bu arada adetıme bır hafta var ve ara kanamam geldı belkı yerlesme kanamasıdır yanı ıns oyledır gebelık olursa bu ay bu ılacın sayesındedır dıyecegım artık. sonucu bır hafta sonra yazarım burada

inşallah hamilesindir canm. ben kullandım ilaacı ama adetim bu ay erken geldi. ara kanama yapmadı bnde ve adet kanamalarında azalma oldu. bnde gebelik için kullanıyorum. sende mi yumurtlama problemi yasıyosun ?

inşallah hamilesindir canm. ben kullandım ilaacı ama adetim bu ay erken geldi. ara kanama yapmadı bnde ve adet kanamalarında azalma oldu. bnde gebelik için kullanıyorum. sende mi yumurtlama problemi yasıyosun ?
yok bızde hıc bır sorun yok denıldı her sey yolunda ama olmuyor acıklanamayan kısırlık yanı. ılacın yan etkısı de olabılırmıs ara kanama doktorumu aradım bıraz once damla damla pembe kan geldı dedım ılacı almayı unuttun mu dedı hayır dedım sen ılacı duzenlı almaya devam et dedı suan kullanmaya devam edıyorum. ılacın recetesınde ara kanama yapabılır yazıyor gebelık degıl buyuk ıhtımal 5 yıldır ugrasıyruz her seyı denedık tup bebek dahıl o yuzden bu kadar basıt hamıle kalabılmek hayal gıbı... bu arada sızın adetınızın erken gelmesı bıraz tuhaf olmus cunku ılac bıttıkten 3 gun sonra adet olmanız gerekırdı doktorunuza basvurun derım. bu ılac adet duzenleyıcı olarakta kullanılıyor cunku

ıcımden bır ses gıt tahlıl yaptır dıyor evımde kadın dogum hastanesıne cok yakın ama husranla karsılasırım dıye korkuyorum beklemekte cok zor. adetıme bır hafta var aslında ama cıkar mı kanda yıne de.

anladım tatlım. inşaallah hamilesindir ya Allahım evlatsız bırakmasın. duphastonu ilk defa kullanıyorum erken gelince adetim korktum. gittim bugün doktora klomen verdi. 4.gün başla dedi. senin problemin neydi peki tüp bebek filan denemişsin ?

mrb bayanlar herkese sımdıden hayırlı geceler 7 haftalık hamıleyım sata göre...ilk testımde 11 küsürdü progesteronum..ikinci haftasında 13.48 dr burda fark ettı progesteron hap ve ıgne verdı... 1 hafta kullandım..bu hafta degerım 9....dr cok dusmus vs dedı...ıgnem pıyasada yok vs dıe aynısından baska verdı...bugun gttım yanı 2 gun snra progesteronum 60 olmus...yazayım dedım belkı bılgı vermıs olurum

Bende progeston iğne var hangi ildesiniz bilmiyorum ama malatyadaysaniz verebilirim

Bende ilk kez kullanıyorum bizde bir sorun yok açıklanamayan kisirlik maalesef. Yumurtalar iyi dedi doktor bu ilaci bebek olursa tutunsun diye verdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…