Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

merhaba adetimin 21.günü prolaktin 39 progesteron 15 çıktı doktor yumurtalarını uyaracak ılaç verıcem dedı adet olunca gel dedı prolaktınım yuksek ama progesterona gore yumurta çatlamıs gorunuyor yoksa yanlısmı bılıorum bılen varmı :KK43:

Merhaba arkadaşlar;
bugün adetimin 21. günü progesterona baktırdım. sonuç 16,17 çıktı. tahlilden 2 gün önce ilişkiye girmek sonucu etkiler mi? sonuç sizce nasıl??

merhaba adetimin 21.günü prolaktin 39 progesteron 15 çıktı doktor yumurtalarını uyaracak ılaç verıcem dedı adet olunca gel dedı prolaktınım yuksek ama progesterona gore yumurta çatlamıs gorunuyor yoksa yanlısmı bılıorum bılen varmı :KK43:
merhaba benimde bugün adetin 21.günü prolaktin 36,73,progesteron 16,17 çıktı.banada yumurtlama var dedi ama.prolaktin yüksek bende merak ediyorum acaba olur mu?

merhaba benimde bugün adetin 21.günü prolaktin 36,73,progesteron 16,17 çıktı.banada yumurtlama var dedi ama.prolaktin yüksek bende merak ediyorum acaba olur mu?
senınle durumumuz aynı gibi bana bısey demedı sadece prolaktın engeller çatlamasını dedı ama progesterona gorede çatlamıs gorunuyor deılmı ama bence prolaktın bukadar yuksekken olmuyor ben bugun adet olucam sanırım paztde doktora gıdıcem ılac vercek sana ne ılca verdı?

Progesteron düşük çıkınca adet te gecikir mi?yani progesteron düşüklüğü yaşayan kadınlarin adet döngüsü de uzar mi nasıl bir ilişki var acaba

Buay ilk kez klomen kullandım adetimin 12. Günü 22 mm bi tane yumurtam vardı sonra bi doktor dedi catlamamis çatlamazsa gelecek ay 2 katına çıkarız ilacı diğeri catlamis dedi biz de eşimle oluruna bırakma kararı almıştıkçatlatma iğnesi yaptirmadik rahim kalinligi 12 mm idi ama 10. Gün ile 22.gün arası günasiri ilişkiye girdik bugün yani adetin 22. Günüprogesteron baktım 14.3 catlamis yumurtan diyenler var beta hcg de bakım dedim bugünnegatif ama ben o çatlama belirtileriniyaşamadım hiç akıntıymis falan şimdi de hiçgebe kalmış gibi hissetmiyorum 28.gün tekrarbeta hcg bakcam hayirlisi ama umudum yok moralim çok bozuk

senınle durumumuz aynı gibi bana bısey demedı sadece prolaktın engeller çatlamasını dedı ama progesterona gorede çatlamıs gorunuyor deılmı ama bence prolaktın bukadar yuksekken olmuyor ben bugun adet olucam sanırım paztde doktora gıdıcem ılac vercek sana ne ılca verdı?
bana bi ilaç vermediler.nasıl düşürülür acaba prolaktin.progesteron değerim nasıl 16,17 hamilelik için yeterli mi? bide ben bu tahlili vermeden 2 gün önce ilişki yaşamıştım.progesteron değerini etkiler mi acaba?

Slm arkadaşlar adetimin 25. günü pregestoron testi yapıldı sonuç 16.44 hamilelik için yeterlimi anlayan varsa yazabilirmi şimdiden teşekkürler

Slm arkadaşlar adetimin 25. günü pregestoron testi yapıldı sonuç 16.44 h
cevap veren yok sanırım.bende çok merek ediyorum.21.günü bakıldı 16,17 .anlayan varsa cevap verirse çok iyi olacak.
İnşallah hakkımızda hayırlısı olur feride bacım bende merak ediyorum sonucu hayırlısı

amin cevap veren kimse yok :KK43:
arkadslar progesteron testı o ay yumurtlayıp yumurtlamadıgını gösterıyor 10 ve uzerı cıkarsa yumurtlamıssınızdır 10 ve altı yumurtlamamıssınızdır gebelık olmaaz ama 10ustunde gebelık olabılır sansınıza..eger gebe kalırsanız progesteronunuz yukselmezse progesteron ılacı kullanırsınız bebegın tutunması ıcın

arkadslar progesteron testı o ay yumurtlayıp yumurtlamadıgını gösterıyor 10 ve uzerı cıkarsa yumurtlamıssınızdır 10 ve altı yumurtlamamıssınızdır gebelık olmaaz ama 10ustunde gebelık olabılır sansınıza..eger gebe kalırsanız progesteronunuz yukselmezse progesteron ılacı kullanırsınız bebegın tutunması ıcın
cevabın için teşekkür ederim canım.sağolasın.

kızlar yaa progestan kullanıp baş dönmesi uykusuzluk gibi sorunları olan varmı lütfen yardımcı olun bnde baş dönmesi acayip yaa ayakta pek duramıyorum bide çalışıyorum:KK43:

Arkadaşlar merhaba,yardımınıza ihtiyacım var gerçekten.30-31 günde adet oluyorum,adwetlerim gayet düzenli günü geçmez hiç birkaç aydır yaptığım ovülasyon testlerim de genelde 18.-19. günlerde yumurtlamam olduğunu gösteriyordu. bu ay testler sürekli silik çıkınca progesteron testi yaptırayım dedim. test sonucum 0,2 yani çoook kötü,hemen sonucumu alıp başka bir dr a gittim,muayene oldum 16 mm bir yumurtam olduğunu ama çatlamadığını, her ay çatlayacak diye bir şey olmadığını, eşimin durumundan dolayı (sperm hareketsizliği) yani stresten de etkilenirsin dedi. Biraz kilo vermem gerektiğini,adetinde gel hormon testi yapalım dedi. Sizce stres ne kadar etkiler progesteronu? Bu progesteronile hamile kalabilir miyim? :KK42::KK42::KK42:

mrb arkadaslar dıs gebelik korkum var bilgisi olan yardimci olursa cok sevinirim. cumartesi gunu hcg degerim 152 cikti bugun baktim 217 cikti ama progesteron degerim 6.49 cikti dis gebe olma riskim ne kadar acaba.?

canim bugun dr a gittim hamilelikte 20 ve ustu olmasi gerekiyormus senin 40 mis eger hamileysen ve progesteron degerin bu kadarsa korkmana gerek yok

X