Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

Kızlar aklıma birsey takıldı. 21. Günde progesteron değeri 10 un altında olup hamile kalan var mı. Yani böyle birşey olabilir mi
canımm ben kadınlar kulübü nde okumuştum 21.günü değeri 5 çıkmıştı ama 1ay sonra kendiliğinden hamile kalmıştı darısı senin başına inşallah ☺

canımm ben kadınlar kulübü nde okumuştum 21.günü değeri 5 çıkmıştı ama 1ay sonra kendiliğinden hamile kalmıştı darısı senin başına inşallah ☺
Evet canım doğru diyorsun bende okuduktan sonra daha umitlEndim. Ancak düşük riski fazla oluyormuş sanırım. Ona da ilaç veriyorlarmis doktorlar öyle okudum formda.

Evet canım doğru diyorsun bende okuduktan sonra daha umitlEndim. Ancak düşük riski fazla oluyormuş sanırım. Ona da ilaç veriyorlarmis doktorlar öyle okudum formda.
evet canmm doğru düşük için progestan ilacı veriyolar benim tüp bebeğim dede vermişlerdi alttan koyuyosun sabah öğle akşam günde 3defa

mrrb kızlar yumurta catlamasına ragmen bu ay da tuttramadık .. artık doktora gitsem mi sizce yoksa akışına mı bıraksam?

slm kızlar 22. gün progesteronum 10,83 ve prolaktinim 24,10 çıktı doktor güzel dedi ama gebelikle ilgili hiç bir sey sölemedı.

arkadaşlar merhaba ben de pko var bu ay ilk defa klomen kullandım 22. gün kan verdim dün aldım sonuçları progestoran 4,8 prolaktin 11,87 çıktı doktor yeterli değil dedi ilacı artıracaz dedi yumurtlama olması için kaç olması gerekiyor Rabbim hepimize bebek nasip eder inşallah

inşallah cnm, hoşgeldin.. progesteronun 10 un üzerinde olması lazım, 10un altında çıkarsa yumurtlama olmamış demektir..

düşük tehlikesi için bugün progesterona başladım vaginal kullanıcam günde 3 defa. 1 kere kullandım hala kanamam durmadı sizce hap olana geçmelimiyim??? ;(

kızlar merhaba. dun geceden beri sizi takip ediyorum. 3 aydır korunmuyoruz. önceden adetim düzenliydi fakat korunmayı bıraktığımızdan beri adet döngüm şaştı geçen ay 5 gün geçti. bu ay 11 gün . ve ben herseferınde acaba mı deyıp umutlara kapılıyorum. kızlar bu adet düzensizliğinin sebebi ne olabılır acaba. Progestron hormonu eksık olanlar aynı sorunu yaşıyormuydu. bana bilgi verirmisiniz lütfen

tatlım progesteron sorunları olanların da adetlerinin düzenli oldugu görülür. gecikme yasanıyorsa başka sebepler de olabilir. sen hiç doktora gittin mi korunmayı bıraktıktan sonra?

tatlım progesteron sorunları olanların da adetlerinin düzenli oldugu görülür. gecikme yasanıyorsa başka sebepler de olabilir. sen hiç doktora gittin mi korunmayı bıraktıktan sonra?
cuma günü gideceğim canım. bakalım ne dıyecek hormon testı isteyeceğim. sen evlımısın

Arkadaşlar bilgilerinize göre yorumlarmısınızzz bugun 21. gün

LH : 9.9
Estradiol : 245.3
Prolaktin : 43

Hanımlar merhaba.Yeni evliyim fakat korunmuyoruz eşim il dışında görev yaptığı için 2-3 haftada bir ancak görüşebiliyoruz.Bebek istiyorum fakat adetin 21. günü test yaptırdım prolaktinim:48.8 çıktı.Progestan hormonumda 10.9. Dr a gittim dostinex verdi içerisinde 2 tablet var birini bugun aldım öteki 3 gün sonra artı progestan kapsül verdi. Adetime 5-6 gün var ama doktorum progestana başla adetin geciksin gebelik olursa rahat tutunur dedi ama ben tereddüt ediyorum.Genelde çünkü adetin 17.günü başlanıyormuş progestan.Gbelik isteipte bu ilacı kullanan var mı aranızda yada adetin kaçıncı günü başladınız? Yanıtlarınızı bekliyorum teşekkürler.

kızlar ben anlamıyorum

progesteron adetın20 . gunu kan tahlılınde 12 çıkmış yumurtlamış mıyım? ne anlama geliyor

:) Bu topikte de yetişeyim. 10+ olunca yumurtlama oluyormuş.
cevapladıgın için çok sagol bazı arkadaşların daha yuksek çıkmış bende yumurtlamadım sandım. gebelik için düşük bır sonuç mu bugun sarımsı kahverengımsı bır akıntım var

cevapladıgın için çok sagol bazı arkadaşların daha yuksek çıkmış bende yumurtlamadım sandım. gebelik için düşük bır sonuç mu bugun sarımsı kahverengımsı bır akıntım var
Rica ederim.Bünyeden bünyeye değişiyor değerleri abi.Herkeste aynı olmuyor. Adetin kaçıncı günü oldu malum durum...Kaç aydır korunmuyosunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…