Mutfak Püf Noktaları Profiterolu nasıl drn dondurucda saklarım_?

D

dlny

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi dlny
kızlar ben marketten hazır satılan profiterol topları var ya onlardan aldım pakette onları derin doncuruya atıcam da böyle deneyen varmıı nasıl saklamam gerektiğini bilenkaydirigubbakcemile5??

• Konu Sahibi dlny
ben evde profiterol yapıyorum üzerine sos dökmeden buzlukta saklıyorum hiçbirşey olmuyor

• Konu Sahibi dlny
sırrını söylesene ben ne zaman yapsam sönü veriyor

• Konu Sahibi dlny
bende profitrolü boş bi zamanımda yapıyorum topları derin dondurucuya koyuyorum lazım olunca çıkarıyorum hazırladığım kremayı doldurup sos yapıp servis ediyorum pratik oluyor yoksa hem hamur hem kreme aynı günde çok uzun sürüyor ve misafire yetişmiyor.topları ben davul fırında pişiriyorum kızdırıp fırını atıyorum biraz kapağını açık bırakıyorum çok güzel oluyorlar başta 2 kere benimde hamurlar sönmüştü püf noktası ateş çok hızlı gelmicek içi pişçek...

• Konu Sahibi dlny
çok teşekkür ederimkaydirigubbakcemile5

çıkardıktan sonra ne kadar bekletiosunuz açılması için mesela??

• Konu Sahibi dlny
ben de baya oldu proft. yapalı.yapınca 2tane kremasız 2tane de kremalı attım buzluga...

tatlarına baktım ve tiplerine çıkarınca deneme bi iki deneme...

kremalılar da bi değişim yok tadıda aynı süper..
tabi kremasız tatısz tuzsuz ama bunda buzlugun payı yok zaten öle oluyor
ama sanki kremasızın içi biraz ıslak oluyo sanırım çözülmes esnasında pay alıyor..

demem o ki ben deneme için 2şer tane attım.ve kremalı bile atabilecegime karar verip bundan sonrası için geniş zamanda bolca yapıp misafirlik buzluga atma kararı aldım aklınızda bulunsun.

sizde tereddüt ettiklerinizde 1-2tane atın buzluga bi dahaki sefere ona göre kararınızı verin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…