Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hanımlar size iyi bi haberim var. Çok üzgünken çok üşürüm hep. Şu yazın sıcağında üşüyorum, yine kârlı ben çıktım bkz
Biraz kafa dağıtacağın kişiler yok mu? Arkadaşların vs bende kücük bir yere taşındım çok arkadaşım yok ufak tefek oluşturdum ama herkes çalışıyor bende evden çalışıyorum evden olunca boş vakit oluyor daha çok sarıyorum sorunlara ..
Bir süre kendine yönel yeni kişilerle tanış işin rahatsa cafelere gidip çalış eşinin de artık senin sosyalleşecek olmanı görmesi lazım. Elbet çıkacak karşına ne varsa akışa güven delil toplamaya bak

Orenge, bir telefon uygulaması var. Yazdığın telefon numarasının, diğer rehberlde nasıl kayıt edildiğini görüyorsun. 7-8 rehber sonucu çıkıyor. Dilersen böyle arat eşinin numarasını.

Nasıl kayıt edildigini görebilmek için
Arattırılan numaranin da bu uygulamayı indirmiş olması gerekli maalesef
Eğer o kişi ( yükleyip silse bile olur ) hiç yüklemedi ise görülemiyor nasıl kayıtlı oldugu

Biraz kafa dağıtacağın kişiler yok mu? Arkadaşların vs bende kücük bir yere taşındım çok arkadaşım yok ufak tefek oluşturdum ama herkes çalışıyor bende evden çalışıyorum evden olunca boş vakit oluyor daha çok sarıyorum sorunlara ..
Bir süre kendine yönel yeni kişilerle tanış işin rahatsa cafelere gidip çalış eşinin de artık senin sosyalleşecek olmanı görmesi lazım. Elbet çıkacak karşına ne varsa akışa güven delil toplamaya bak
Ben insan sevmiyorum ya direkt, rahatsız hissediyorum insanların yanında. Ama çalışıcam az insan görmeye

Ben insan sevmiyorum ya direkt, rahatsız hissediyorum insanların yanında. Ama çalışıcam az insan görmeye
Kafana uyan rahat olabileceğin 2-3 arkadaş yeter hatta 1 tane bile olsa en azından bir ses bir eğlence olur arkadaş şart insana çok kalabalık olmasın ben de sevmiyorum ama tamamen yalnızlık evlilikte hiç iyi değil adamların kaybetme korkusu olmuyor

Ulan herkes mi aynı şeyi yazar beee tabii ben hariç. Ben daha minnoş düşünüyorum.djdjdjd
Muhtemelen hayata karşı tecrübesizsiniz. Burada aldatılan veya en iyi ihtimalle aldatılmak üzere olan bir kadına iyi niyetle yazdığınız şeyler gerçeği görmesini geciktiriyor uzun vadede kötülük yapıyorsunuz. Durum açık ve net adam bir haltlar karıştırıyor

Ben bu hikayeyi çok duydum. Profil fotoğrafı gizleme, durum gizleme. O kadar çok var ki çevremde. Yapam arkadaşlarım da var eşi yapan arkadaşlarım da. Hepsinde de 3. Bir kişi var. Başka ihtimal malesef yok.
Ya olmasını istediği birisi var o görsün istemiyor ya eski bir hikayesi var o bilsin istemiyor. Rahatsız etmesinler diye gizledim öyle büyük bir yalan ki. İnanmaya meyillisinizdir ister istemez ve son derece insani olarak. İnsan kandırılmış olmak istemiyor. Ama durum açık ve net söylediği her şey yalan. Adamın aklında sizden başka ihtimaller var malesef. Böyle açık açık yazıyorum sizi kırmak için değil benzerini ben de yaşadım. Yapılacak şey belli boşanmak

Benim eşimin de ne tesadüftür ki bir sürü tanıştığı kız çıkardı sağda solda. Yok bi firmanın muhasebecisi yok bilmem ne. Savunma olarak ben ticaret adamıyım herkesle tanışmak zorundayım derdi ama ne tesadüftür ki hep aynı tip kadınlar. Yani nedense hiç daha ortalama görüntülü kadınlarla tanışık çıkmazdı. Ben de çok uzun süre inandım. Ama kalbimiz biliyor işte derinlerde gerçeği

Muhtemelen hayata karşı tecrübesizsiniz. Burada aldatılan veya en iyi ihtimalle aldatılmak üzere olan bir kadına iyi niyetle yazdığınız şeyler gerçeği görmesini geciktiriyor uzun vadede kötülük yapıyorsunuz. Durum açık ve net adam bir haltlar karıştırıyor
Tamam ben de zaten aldattığı ya da aldatacağı yönünde bir şeyler yazdım ama iş yerindeki kadınlara evliyim ama mutsuzum mesajı vermeye çalışması aklıma gelen bir ihtimal değildi.

Sen aşırı derecede tipik bir boğa burcusun canım benim ben de öyleyim çünkü ama sağlam da bir arkadaş çevrem vardır biraz tezat bir durum. Mesleğin birebir insan ilişkisi gerektiren bir meslek bu yönünü törpülemeni tavsiye ediyorum.

Sen aşırı derecede tipik bir boğa burcusun canım benim ben de öyleyim çünkü ama sağlam da bir arkadaş çevrem vardır biraz tezat bir durum. Mesleğin birebir insan ilişkisi gerektiren bir meslek bu yönünü törpülemeni tavsiye ediyorum.
Mesleğimi yapmıyorum ki evden farklı bi şirkette farklı bi sektörde çalışıyorum. Bu iş düzeni mi hayat stilimi etkiledi yoksa hayat stilim sebebiyle mi mesleğimde tutunamadım bilmiyorum

Mesleğimi yapmıyorum ki evden farklı bi şirkette farklı bi sektörde çalışıyorum. Bu iş düzeni mi hayat stilimi etkiledi yoksa hayat stilim sebebiyle mi mesleğimde tutunamadım bilmiyorum
İkinci seçenek daha olası ama B Buffalosos yorumunda çok haklı, eşinde "tek arkadaşı benim, benden başka ortamı yok" rahatlığı da olabilir.

Eğer o kişi ( yükleyip silse bile olur ) hiç yüklemedi ise görülemiyor nasıl kayıtlı oldugu

Hayır öyle bir şeye gerek yok. Bu paylaştığım uygulamada çıkıyor.

@ Orangegreysky Orangegreysky

Hanımlar uygulamada arattığınız numaranın da bu uygulamayı indirmesine gerek yok. Ben kendi ailemin de numaralarını arattırdım burada, onlar uygulamayı indirmiş değiller. Akıllı telefonu olmayan dedemin bile numarasının başka rehberlerde nasıl kayıtlı olduğunu gördüm.

Screenshot_2023-07-23-18-25-24-32_d68b818cd5bd61ae416a0d338e6193b1.jpg

Allah akıl fikir ihsan eyle Yarabbim

Açtım diyor işte şu an bilmiyorum. Aynısını sen yapsan burnundan getirirdim ama bu kadar değerli sevdiklerin üzerine yemin edersen inanırdım diyor. Gülsem gülemiyorum cidden sinirlerim bozuk
Eşim denen soysuz da çocugumuzun üstüne yemin ediyordu
Hala devam kart zampara
Erkekler haklı çıkmak için kuranada el basar anam babam ölsünde der
Yeterki anı kurtarsınlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X