Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Orenge, bir telefon uygulaması var. Yazdığın telefon numarasının, diğer rehberlde nasıl kayıt edildiğini görüyorsun. 7-8 rehber sonucu çıkıyor. Dilersen böyle arat eşinin numarasını.

Ben de sürekli diğer uygulamayı görüyordum bildirim gider falan diye denemedim gidiyor mu

Kız benim koca da profil fotosunu bir sildi,daha da koymadı foto. Ondan önce de kendi fotosu veya çocuklarla fotosu oluyordu. Niye fotoğraf koymuyorsun artık dediğimde,sevmiyorum herkes görüyor dedi bende takılmadım. Rehberi çok kalabalık işi gereği. Kocası profil fotosu koymayan var mı? Gerçi benim ailemle alakalı bir mevzum oldu. Hat değiştirmek istedim kendisi de özel hattını bana verdi,benimkini o aldı hiç düşünmeden. Bir şey gizlese vermezdi kendi hattını bana diye düşünüyorum. Güveniyorum da kendisine ama profil fotosu koyamaması da ilginç gelmiyor değil.

Konuya geç dahil oldum gelişmeleri bilmiyorum ama genel söylemek istediğim şey
Erkeklere rahatsız olduğunuz birşeyi intikam almak için yaptığınızı belli etmeden yaşatmadıkça anlamazlar. Lafla anlamıyorlar o yüzden sizi rahatsız eden hareketleri varsa siz onu daha cok rahatsız edin ki kendisi yaparken pay biçmeyi öğrensin.
Her erkeğe karısından yana kafası rahat olmak yaramıyor.

play Store'dan tüm indirdiğin uygulamalara giriliyor profil fotosuna bas - ₺uygulama ve cihazları yönetin"e gir , en üstte "genel bakış / yönetme" yazacak. "Yönetme"ye tıkla.
"Yüklü uygulamalar"a bas, hemen çıkacak "yuklu olmayan uygulamalar" diye.
İosu da bilen biri anlatsın:)
Tabii kişilere foto gizlemeyi bile öğrenip uygulayan çakal adam bu sabahki olaydan sonra silmiş bile olabilir. Ama senin çok dedektif ruhlu biri olmadığını bildiği için bırakmış da olabilir. Oradan görürsün hangi uygulamaları indirmiş. Ama yanında kendi teleofnun da olsun. Supheli bulduğun seylerin hepsinin fotosunu çek,yaz bize. Bunca kadınız,bilen söyler onlar neymis

Hanımlar selam.

Eşimin telefonunun şifresini bilmememle beraber benim sinirler az tavan yaptı geçtiğimiz günlerde. Sebep olarak hep daha önce telefonunu karıştırdığım gerekçesini sundu, iyi dedim. Evlendikten sonra hiç kurcalamadım ya da ne bileyim işte şifre girerken kafamı çevirirdim biraz güven kazansın diye. Ama artık 2 sene olmuş evlilik, 5 sene olmuş ilişki. Bezdim. Patladım. Şifreyi verdi. Bakmadım o günden sonra, benim derdim telefonunu kurcalamak değil senin gizlemen dedim.

Dün bi nişana katıldık, nişan çıkışı erkekler dışarı çıktılar. İyi dedim. Gece geç saatte geldi oraya da tamamım zaten 12 gibi anca toplanıldı çünkü. Kapıyı çaldı, kapı deliğinden bakarken mesaj atıyordu ben kilidi açarken kitledi koydu telefonu cebine. İçeri girince kime mesaj attım dedim, buluştuğu arkadaşlardan biriyle tartışmış ona yazdım dedi.

Neyse içime sinmedi, girdim sabah telefonuna. O mesaj attım dediği saatte bi mesaj yok, silmiş. Arkadaşlarının konuşmalarına girmedim zaten erkek muhabbetleri midemi bulandırıyor.

Gizlilik ayarlarına giresim geldi. Baktım profil fotoğrafını gizlemiş birkaç kişiye. Bazılarının numarası kayıtlı değil, bazıları kayıtlı, kadın hepsi. Profil fotoğrafında ikimiz varız bu arada.

Ben salak biri olduğumdan içime atamadım hesap sordum sabah. Açıklama olarak eski sevgililerim, flörtlerim, senden önce kapatmıştım profil fotoğrafımı dedi. Ben hatırlıyorum bi kere daha girdim yoktu onlar.

Az önce mesaj atmış "tekrar baktım, çoğu eski, yeni olanlar da salça olsun istemediklerim" dedi. Salça olsun istemiyorsan engellersin, profil fotoğrafı gizlemek nedir, sen salça olsun istemiyorsun ki salça olabilirler ama beni görmesinler istiyorsun diyorum. Yok aynı bürodayız falan diyor. Aynı büroda olan zaten evlendiğimizi bilmez mi ne alaka profil fotoğrafı gizlemek?

Size açıklaması geçti mi? Bana geçmedi çünkü. Sultanahmette turist değiliz az çok bazı şeyler arasında bağ kurabiliyorum. Beni de rahatsız edebileceğini düşündüğüm eski flörtlerim vardı engelledim mesela. Fotoğraf gizlemedim. Fotoğraf gizlemek açık kapı bırakmak değil mi sizce de?
Bir kadını bu kadar şüphelendiriyorlarsa erkekler mutlaka bir halt karıştırıyor anlamına gelir. Kadınların hisleri çok güçlü. Anlıyoruz bunu onlar çaktırsa da çaktırmasa da. Sakin olun. Herşeyi yüzüne vurmadan önce kanıt toplayın derim

Kız benim koca da profil fotosunu bir sildi,daha da koymadı foto. Ondan önce de kendi fotosu veya çocuklarla fotosu oluyordu. Niye fotoğraf koymuyorsun artık dediğimde,sevmiyorum herkes görüyor dedi bende takılmadım. Rehberi çok kalabalık işi gereği. Kocası profil fotosu koymayan var mı? Gerçi benim ailemle alakalı bir mevzum oldu. Hat değiştirmek istedim kendisi de özel hattını bana verdi,benimkini o aldı hiç düşünmeden. Bir şey gizlese vermezdi kendi hattını bana diye düşünüyorum. Güveniyorum da kendisine ama profil fotosu koyamaması da ilginç gelmiyor değil.
Olay hiç koymaması değil bence bazı kadınlardan gizlemiş olması

Tanıdığımın kızı univ yaz tatilinde harçlık yapayım diye Mecidiyeköy’de bir cafeye garsonluk için başvuru yapıyor.
Cafe “müdürü” whatsaptan foto at bir de canımın her istediğinde aşağı depoya götürür s…m seni bu şartları kabul edersen hemen gel başla demiş kimseye de söyleme.
Kız tabi anasına babasına söyledi ortalığı ayağa kaldırmışlardı. Ne çok şerefsiz var.Üstelik bu bilip duyduğumuz. Çaresizlikten kabul edenlerde vardır kim bilir.Dünya çok kötü
ohhhhaaa ş.resfizzz

Tinder, okcupid , Bumble tarzı uygulamalarda yine şifreyi unuttum diyerek bakmak lazım bu tarz uygulamalarda kesinlikle var bence kendisi
Bunlara gerek yok ios kullanıyosa apple magazasına girip indirip indirmedigini görebilir. İndirdiyse "indir" yazmaz indirdiği şeklinde sembol var o çıkar. Ama indirmediyse eğer "indir" yazar. Bunu androidde anlamanın yolunu bilmiyorum.

Fakat herif akıllı değilse eğer ios kullanıyosa indirdiyse bile "satın alınanlar" kısmına girip orada tüm geçmişe dair yükledikleri uygulamalar çıkar ordan temizlerse delil kalmaz anlamak güçsüzleşir.
Bir diger durum ise sosyal medya açmışsa bile gelen mailleri kapat, mail alma gibi secenekler isaretlenmis olabilir.

Wp takip uygulaması kullanıyordum bir zamanlar kardesime yapmıştım rahat 2-3 hafta mesajlarını okudum, gözetledim hala öyle uygulamalar mevcut mu bilmiyorum.
Takiplemek için binbir çeşit alternatif var orası kolayda karsı taraf piskin olunca acıklamalarıda bi o kadar arsızlasıyo. Sen uyuyan devi uyandırmıssın köpürmelerinle orange. Ayrıca gidip arayalım ver numaraları bakacam gibi isteklerede gerek yok bence sen biraz sessizleşip sinsileş bu konularda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X