Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aldattı ya da aldatmaya yelteniyor bunu bilemem ama bu adamın seni çok fazla dibe çektiğini düşünüyorum.Hani bazı erkekler evlilik adamı değildir ya,eşin de öyle biri sanki.Böyleleri her türlü haltı yemek ister ama hesapta sorulmasın ister.Hesap sormaya kalkınca da seni böyle manipule edip,dibe çekmeye kalkar ve işin sonunda,acaba suç bende mi diye düşünürken bulursun kendini.Şunu yap,bunu yap diyemem canım ama çocuk olayını kesinlikle ertele derim ben.
Cok imza

İnstagram hesabı var mi? Eğer yok dersen
İnstagram giriş kısmına gel hesap giriş kısmında kullanıcı adı yerine onun telefon numarasını yaz ve şifremi unuttum yap hesabı varsa şifre sıfırlama gitmiştir yazar eğer hesabı yoksa kullanıcı bulunamadı yazar

İnstagram giriş kısmına gel hesap giriş kısmında kullanıcı adı yerine onun telefon numarasını yaz ve şifremi unuttum yap hesabı varsa şifre sıfırlama gitmiştir yazar eğer hesabı yoksa kullanıcı bulunamadı yazar
Onun numarasını yazdığında direkt bildirim gider.

Hayır birde meseleyi şimdi halledelim akşam ayaklarım geri geri gitsin istemiyorum yazmış. Ne meraklı o ayakları geri geri gitmeye. Orada bile kendini düşünüyor.
Tehdit ediyor aba altından sopa gösteriyor. Yakaladın ama Bi an önce zırvalarıma inan konuyu kapat hesap sorma yoksa ayaklarım geri geri gider.

Bi de numaralar silinse de engel listesinde kalıyor. Engeli açması lazım komple silinmeleri için. Engeli açabilecek toto da yok onda.
Bence kesinlikle döküman istrmelisin. Bazı hatlar ugulamadan direkt veriyor. Ya da müşteri hizmetlerini arayıp mail olarak isteyin ama bunu sadece kendi yapabilir . Gerçi masumsa Yapmak zorunda.

Ne hazırlıklı ne elli yalan söylüyor. Yalan söylemeye çalışıyor. Bi ara ben eski sevgilimle yaşıyordum dedi sabah. Bu mevzu 7 gibi oldu saat 2 hala alakasını düşünüyorum, ne alaka yani?

Alyans takıyor. Evli olduğunu biliyorlar işte peş peşe 2 organizasyona gittik iş yerinden arkadaşlarının. İkisinde de gördüğü herkese tanıttı eşim diye. Bi kısmı geldi zaten nikaha bilmem neye. O da değişik işte evli olduğunu bilen birinden fotoğraf saklasan ne saklamadan ne
Karimla mutsuzum profil fotomda mutluluk pozu vermiyorum imaji ciziyor olabilir mi

Değilim o öyle diyor. Avukat ve stajyer kısmı işiyle alakalı olabilir çünkü çalıştığı bürolar bunlarla alakalı ama ben de Ali'nin başına doktor Ali deyince diplomalı bi Ali olmuyor bi anda tabii bilemem
Tamam o zaman. Engellediği numaraları silse bile engellenen listesinde durur o numaralar. İşten geldiğinde bir şekilde telefonunu alıp o numaraları al telefonuna kaydedip WhatsApp dan profil fotoğraflarına falan bak. Başka ne yapılabilirse onları da yap.

İnşallah eşinin günasını almıyoruzdur.djdjd

Yok onun telefonuyla ben bi hesap açmıştım o var, fake hesap. Bildiğim 2 maili var onları da denemiştim onda da yok
Tartışma yaşadığı arkadaşıyla yakın mıydı? Onun açıklarını bilen biri olabilir mi?
Yakınlar evet, tartışma sebebi de kasılıyormuş çocuk

Valla bana şu an First Lady ile ilişkisi olabilir mi desen olabilir derim.
Bir de şöyle bir şey geldi aklıma. Profil resimini gizlediği kişiler belki eski sevgilisiyle ortak arkadaşlar. Yani sana gelmesin diye değil de, ona evli olduğu gitmesin diye yapmış olabilir. Eski sevgiliyle eskiden birlikte yaşadığını söylemesi aşırı şüphe uyandırdı. Bunu neden söylediğini sor bence, alakayı o söylesin. Ne diyecek bakalım.

Son düzenleme:
Ne hazırlıklı ne elli yalan söylüyor. Yalan söylemeye çalışıyor. Bi ara ben eski sevgilimle yaşıyordum dedi sabah. Bu mevzu 7 gibi oldu saat 2 hala alakasını düşünüyorum, ne alaka yani?

Alyans takıyor. Evli olduğunu biliyorlar işte peş peşe 2 organizasyona gittik iş yerinden arkadaşlarının. İkisinde de gördüğü herkese tanıttı eşim diye. Bi kısmı geldi zaten nikaha bilmem neye. O da değişik işte evli olduğunu bilen birinden fotoğraf saklasan ne saklamadan ne
İş yerinden oldukları da yalan. İş yerindeki kişi evli olduğunu bilir. Hadi Bi kişi fotosunu gizlediği flört ettiği biri var ona evliyim ama mutsuzum dediği için gizledi derdik. Ki iş yerindeki kişi arkadaşlarından da bilir duyar. Bunun Bi flört uygulaması kullandığını düşünüyorum. O yüzden 5 10 kişi var gizlediği. Reelde tanışmamış bile olabilir. Bi ara eski sevgilimle yaşıyordum tamamen kendine inandırmak için random uydurduğu masum itiraflar. Kendini aklamak için gereksiz itiraflar yalanlar söyleyecek. Şuan eşin ne diyorsa tam tersini düşün. İş yeri diyorsa kesin iş yeri değildir. Doğru ihtimalden seni uzaklaştırmaya çalışıyor.

Hanımlar selam.

Eşimin telefonunun şifresini bilmememle beraber benim sinirler az tavan yaptı geçtiğimiz günlerde. Sebep olarak hep daha önce telefonunu karıştırdığım gerekçesini sundu, iyi dedim. Evlendikten sonra hiç kurcalamadım ya da ne bileyim işte şifre girerken kafamı çevirirdim biraz güven kazansın diye. Ama artık 2 sene olmuş evlilik, 5 sene olmuş ilişki. Bezdim. Patladım. Şifreyi verdi. Bakmadım o günden sonra, benim derdim telefonunu kurcalamak değil senin gizlemen dedim.

Dün bi nişana katıldık, nişan çıkışı erkekler dışarı çıktılar. İyi dedim. Gece geç saatte geldi oraya da tamamım zaten 12 gibi anca toplanıldı çünkü. Kapıyı çaldı, kapı deliğinden bakarken mesaj atıyordu ben kilidi açarken kitledi koydu telefonu cebine. İçeri girince kime mesaj attım dedim, buluştuğu arkadaşlardan biriyle tartışmış ona yazdım dedi.

Neyse içime sinmedi, girdim sabah telefonuna. O mesaj attım dediği saatte bi mesaj yok, silmiş. Arkadaşlarının konuşmalarına girmedim zaten erkek muhabbetleri midemi bulandırıyor.

Gizlilik ayarlarına giresim geldi. Baktım profil fotoğrafını gizlemiş birkaç kişiye. Bazılarının numarası kayıtlı değil, bazıları kayıtlı, kadın hepsi. Profil fotoğrafında ikimiz varız bu arada.

Ben salak biri olduğumdan içime atamadım hesap sordum sabah. Açıklama olarak eski sevgililerim, flörtlerim, senden önce kapatmıştım profil fotoğrafımı dedi. Ben hatırlıyorum bi kere daha girdim yoktu onlar.

Az önce mesaj atmış "tekrar baktım, çoğu eski, yeni olanlar da salça olsun istemediklerim" dedi. Salça olsun istemiyorsan engellersin, profil fotoğrafı gizlemek nedir, sen salça olsun istemiyorsun ki salça olabilirler ama beni görmesinler istiyorsun diyorum. Yok aynı bürodayız falan diyor. Aynı büroda olan zaten evlendiğimizi bilmez mi ne alaka profil fotoğrafı gizlemek?

Size açıklaması geçti mi? Bana geçmedi çünkü. Sultanahmette turist değiliz az çok bazı şeyler arasında bağ kurabiliyorum. Beni de rahatsız edebileceğini düşündüğüm eski flörtlerim vardı engelledim mesela. Fotoğraf gizlemedim. Fotoğraf gizlemek açık kapı bırakmak değil mi sizce de?
Bana geçen aldatıldınız

Tinder, okcupid , Bumble tarzı uygulamalarda yine şifreyi unuttum diyerek bakmak lazım bu tarz uygulamalarda kesinlikle var bence kendisi
direk aklıma bu geldi. iş yerindekiler evli olduğunu bilmiyor mu sanki? evli adamın profilinde karısıyla resmi olmasından doğal ne olabilir?

Tinder, okcupid , Bumble tarzı uygulamalarda yine şifreyi unuttum diyerek bakmak lazım bu tarz uygulamalarda kesinlikle var bence kendisi
Hangi uygulama olduğunu bulmak için bu uygulamaları yüklediğimiz program var ya oranın geçmişine bakabilir. Kitaplık kısmımıydı tam da hatırlamıyorum yüklenen uygulamalar tarihiyle yazıyor. Sildiğini hiç sanmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X