Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

arabistandan gelen sürmelerin göze faydasının bile olduğu söylenir ve biz de aldığımız eğitimlerde sürmelerin maddeleri içeriğinde eğitim almıştık ve çok faydalı gerçekten kullanabilirsiniz.Kalem markası olarak ta elit,pastel ve alix avien kullanabilirsiniz.

selam..
ben gözüme kalem çekemiyorum.göz kapağımın o kirpiklerin olduğu yerin dibine.çok kalın oluyor ya bunun bi tekniği var mıdır?
teşekkürler..

selam..
ben gözüme kalem çekemiyorum.göz kapağımın o kirpiklerin olduğu yerin dibine.çok kalın oluyor ya bunun bi tekniği var mıdır?
teşekkürler..

öncelikle ucunu çok iyi açmalısın ve daha sonrasında gözünü olabildiğince gerdikten sonra tam kirpik diplerine sürdüğünden emin olduktan sonra tek bir seferde ince bir şekilde sürebilirsin.ama gerdirmen çok önemli.

çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için

mrb ben uzun bi yüze sahibim(alın burun mesafem ideal sadece çene kısmı biraz uzun) nasıl bi makyaj ve saç uygulamalıyım bir de uzun yüze ince kaş mı kalın kaş mı gider şimdiden teşekkürlera.s.

mrb ben uzun bi yüze sahibim(alın burun mesafem ideal sadece çene kısmı biraz uzun) nasıl bi makyaj ve saç uygulamalıyım bir de uzun yüze ince kaş mı kalın kaş mı gider şimdiden teşekkürlera.s.

uzun yüze uzun ve düz saç olmalı,kaş konusunda da ne kalın ne ince normal kaş idealdir.makyaj konusunda da çeneden şikayetçi iseniz onu kapatmak için bi ton koyu kapatıcı yada pudra sürerseniz biraz daha uygun olur sizin için.

anlatımlarınızı resimlerle desteklerseniz çok daha faydalı olucağına inanıyorum..keyifli paylaşımlaropuyorumnanaktan

Haklısınız fakat herkesin ayrı ayrı soruları oluyo ve hepsine de ayrı ayrı resim bulabileceğimi zannetmiyorum bu biraz zor görünüyor,yalnız ben Ankara da yaşıyorum ve Ankara da yaşayan üyeler için seminer tarzında ücretsiz makyaj tüyolarını uygulamalı anlatırım talep olursa eğer..

gözlerim kahverengi ama ben bakıldığında direk göz rengi belli olan insanları çok beğeniyorum böyle göz rengimi ortaya çıkarabilcek göz makyajı öneriniz var mı ?

gözlerim kahverengi ama ben bakıldığında direk göz rengi belli olan insanları çok beğeniyorum böyle göz rengimi ortaya çıkarabilcek göz makyajı öneriniz var mı ?

Kıyafetinizin renginde belirgin bi kalemle çerçeve yaparsanız gözünüzün etrafına gözlerinizin rengi ortaya çıkmış olur,Ayrıca kahve,siyah,yeşil ve mavi renkte kahve rengi gözü ortaya çıkaran renklerdir.Bol bol rimellemeyi de unutmayın..

göz kaleminde hangi markayı önerirsinz acaba?flormar ve emilynin kalemleri nasıldır?benm gözlerim koyu kahverengi siyaha yakın nerdeyse.. siyah kalem pek beceremiyorm hemn akıo iyice kapkara bi görüntü olyo siyah yanlış tercih mi acaba,yoksa markasından dolayı mı?hangi renk kalemler kullanmalıyım sizce?
bide şeftali rengi allık kullanıyorm ruj allıkla aynı tonlarda olmalı mıdır?mesela şeftali allıkla koyu pembe ruj gider mi?

bişey daha sormak istiyorm
Öncelikle sivilce lekeleriniz için doğal bir formül önereyim.3 adet Aspirini toz haline getirip bir kaç damla limon ile 1 tatlı kaşığı toz mayanın içerisine atıp karıştırın ve o karışımı lekeli yerlere sürün,1 hafta üst üste sürüp 1 hafta ara verin ve geçene kadar böyle devam edin.muhtemelen 3 haftada geçicektir..
bu tarifi sivilce izleri için vermişsinz ama güneş lekeleri içinde uygulanabilir mi?ya da güneş lekeleri için başka bi tarif verir misinz?

bende bi şey daha sormak istiyorum =)
porselen makyajın özelliği ne ? yapan kişiler sırrını söylemiyo nedir yani bu kadar ?
ayrıca tüm sorulara hiç gocunmadan cevap verip yerdım ettiğiniz için teşekkürler =)

flormar iyi bi marka,diğerini kullanmadım bilemiyorum o nedenle.akmaması için öncelikle göz içine ya da nereye sürecekseniz eğer kulak çubuğu ile öncelikle oranın terini ya da göz yaşınızı alıp kuru bi zemin hazırlayın ve çok bastırmadan hafif bi şeklde sürün.kahve rengi ya da yeşil rengi göz kalemi de kullanabilirsiniz.allık sorusuna gelince de allık ile ruj rengi aynı yada yakın tonlarda olmalıdır.şeftali ile pembe ton olmaz..

güneş lekeleri için uygulanmaz bu sadece sivilceler için bi formül..lekeler için size başka formül yazayım ve onu uygulayın.. 1 tatlı kaşığı yoğurt ile 1 çay kaşığı karbonatı karıştırın ve lekeli yerlere sürün ve kuruyunca da ovalayarak çıkarp ılık su ile yıkayın ve bunu 2 günde bir yapın..güneşe çıkmadanda muhakkak güneş koruyucu kullanmak zorundasınız..marka önemli değil ama içerisinde çinko oksit ve titanyum dioksit maddeleri muhakkak bulunsun..teniniz açıksa 50 faktör,teniniz koyu ise de 30 faktör koruyucu kullanın...

rica ederim seve seve cevaplıyorum,her konuda danışabilirsiniz..bilgiyi paylaşmak sadakadır..porselen makyaj; biraz pahalı olan özel makyaj malzemeleri ile yapılan ve ciltte bebek pürüzsüzlüğü yaratan ve özellikle ten makyajının öne çıktığı doğal makyajdır ve genelde gelinlere yapılır ve kuaförler bile artık porselen makyaj yapıyorum der fakat bunu çok profesyonel olanlar ancak yapabilir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…