Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

flormar iyi bi marka,diğerini kullanmadım bilemiyorum o nedenle.akmaması için öncelikle göz içine ya da nereye sürecekseniz eğer kulak çubuğu ile öncelikle oranın terini ya da göz yaşınızı alıp kuru bi zemin hazırlayın ve çok bastırmadan hafif bi şeklde sürün.kahve rengi ya da yeşil rengi göz kalemi de kullanabilirsiniz.allık sorusuna gelince de allık ile ruj rengi aynı yada yakın tonlarda olmalıdır.şeftali ile pembe ton olmaz..

güneş lekeleri için uygulanmaz bu sadece sivilceler için bi formül..lekeler için size başka formül yazayım ve onu uygulayın.. 1 tatlı kaşığı yoğurt ile 1 çay kaşığı karbonatı karıştırın ve lekeli yerlere sürün ve kuruyunca da ovalayarak çıkarp ılık su ile yıkayın ve bunu 2 günde bir yapın..güneşe çıkmadanda muhakkak güneş koruyucu kullanmak zorundasınız..marka önemli değil ama içerisinde çinko oksit ve titanyum dioksit maddeleri muhakkak bulunsun..teniniz açıksa 50 faktör,teniniz koyu ise de 30 faktör koruyucu kullanın...

çok teşekkür ederim cevap verdiğin içina.s.

Mrb benimde sorum olacaktı.
Benim cildim çok kuru.Burnumun yanlarıda fondeten sürdükten sonra kötü duruyo kavlıyoo.Nemlendiricide sürüyorum fondeten sürmeden önce.Bi çözümü var mı:gitme:

mrb benimde bi sorum olacaktı benim yüzümde sivilce izleri var kırmızılık yok fakat çok hafif çukur şekilde yani sadece yakından belli oluyo bunu geçirmenin doğal bir yolu var mıdır şimdiden çook teşekkür ederima.s.

Merhabalar size soracağım sorular olacak ;ilk olarak benim cildim çok kuru pul pul oluyor krem olarak ne önerirsiniz gözümün altında morluklar var gözümün altında da kuruma oluyor soyuluyor bazen kuruluktan, nemlendiren ve çizgilere dolmayan göz altı kapatıcısı önerirmisiniz şimdiden çok teşekürler

Mrb benimde sorum olacaktı.
Benim cildim çok kuru.Burnumun yanlarıda fondeten sürdükten sonra kötü duruyo kavlıyoo.Nemlendiricide sürüyorum fondeten sürmeden önce.Bi çözümü var mı:gitme:

çok kuru ciltleri çok iyi nemlendirmek gerekir,1 kez nemlendirmek yeterli değilse en fazla 5 kez üst üste nemlendirebilme şansınız var.size önerim kuru ciltlere özel bir nem maskesi yaptıktan sonra iyice nemlenmiş bi cilde makyaj yapmayı deneyin ve sonucu sizde görün..Size çok iyi yoğun nem veren bi maske yazıcam ve bu maskeyi haftada 1 gün uygulayın..
MASKE: Bir yumurta sarısı ve bir yemek kaşığı balı iyice karıştırın. Yüz ve boyun bölgenize masaj yaparak sürün,onbeş dakika bekleme süresi sonunda ılık suyla durulayın. Havluyla yumuşak hareketlerle kurulayın.
Bol bol su içmelisiniz,kuru ciltlerin içten de nem vermesi gerekir cildine ve eğer sigara içiyorsanız kesinlikle azaltmalı hatta bırakalısınız..İleride cildinizin hemen kırışmasını istemiyosanız ve kılcal damarların çatlamasını istemiyosanız kesinlikle öncelikle cildinize çok iyi bakmalısınız..

Bu önerilerimi uyguladıktan sonra cildinizde nem oranı yükseleceği için kavlama sorunu da oradan kalkacaktır ve muhakkak fondöten sürmeden önce cildi nemlendirip nemin ciltt çekmesini bekledikten sonra sürün...

mrb benimde bi sorum olacaktı benim yüzümde sivilce izleri var kırmızılık yok fakat çok hafif çukur şekilde yani sadece yakından belli oluyo bunu geçirmenin doğal bir yolu var mıdır şimdiden çook teşekkür ederima.s.

merhaba,sizin şikayetiniz por dediğimiz gözenek açılması,cildiniz yağlı olduğu için makyaj ve kir atıklarından dolayı gözenekler genişler ve çukur gibi şekil alır..Gözenek sıkıştırıcı maskeler kullanmalısınız..
Gözenek sıkılaştırıcı maske:
1 çorba kaşığı yağsız süt
1 adet yumurta akı
Yarım tatlı kaşığı bal
Bir kabın içerisinde çatalla karıştırılır. Koyu karışım haline gelince, göz çevresi hariç yüze sürülür.15 dakika kadar sonra yüz, önce ılık su sonra soğuk su ile yıkanır. Bu maske haftada bir düzenli uygulandığında daha iyi sonuç verir.

Cildinizi bu maskeyle bakım uyguladıktan sonra iyice nemlendirin.ve kesinlikle makyajınızı çok iyi temizleyip yatın..

Merhabalar size soracağım sorular olacak ;ilk olarak benim cildim çok kuru pul pul oluyor krem olarak ne önerirsiniz gözümün altında morluklar var gözümün altında da kuruma oluyor soyuluyor bazen kuruluktan, nemlendiren ve çizgilere dolmayan göz altı kapatıcısı önerirmisiniz şimdiden çok teşekürler

Kuru ciltlerin en önemli ihtiyacı nemdir ve bu nemi öncelikle içten sağlamalısnız.Bu da bol bol su içerek sağlanabilir,kesinlikle en az 2,5 lt su içmek zorundasınız..daha sonra dıştan nem desteği vermek içinse bakım uygulamanız gerekiyor ve hergün sabah -akşam nemlendirici kullanıp haftada 1 kez de nem maskesi uygulamanız lazım..Yukarıda arkadaşınıza nem maskesi tarifi yazmıştım onu siz de uygulayabilirsiniz..Nemlendirici olarakta yaşınız kaç bilmiyorum ama 25 yaşından sonra OLAY markasının nemlendiricisini kullanabilirsiniz.Ya da Toleriana RİCHE adlı ürün sizin için birebir ama her eczane de satılmıyor bulabilirseniz bu daha iyi.
Gözaltı morluklaı içinse :Eğer böbreklerinizde bir sorun yoksa ve genetik değilse bu morluklar 2 salatalığı rendeleyip bunların suyunu çıkarın ve bir buz kalıbının içine doldurun ve her sabah buz kalıbını 1 tanesini göz çevresinde gezdirin..Akşam ise kuşburnu çayı kaynatın ve biraz ılıdıktan sonra bir pamuk yardımı ile bu çayı göz çevrenize yayın.Bu formülü kesinlikle uygulayın..kısa zamanda sorun eğer genetik değilse ortadan kalkacaktır.

Ayrıca Alix alien markasının göz altı kapatıcısını öneririrm..

Kuru ciltlerin en önemli ihtiyacı nemdir ve bu nemi öncelikle içten sağlamalısnız.Bu da bol bol su içerek sağlanabilir,kesinlikle en az 2,5 lt su içmek zorundasınız..daha sonra dıştan nem desteği vermek içinse bakım uygulamanız gerekiyor ve hergün sabah -akşam nemlendirici kullanıp haftada 1 kez de nem maskesi uygulamanız lazım..Yukarıda arkadaşınıza nem maskesi tarifi yazmıştım onu siz de uygulayabilirsiniz..Nemlendirici olarakta yaşınız kaç bilmiyorum ama 25 yaşından sonra OLAY markasının nemlendiricisini kullanabilirsiniz.Ya da Toleriana RİCHE adlı ürün sizin için birebir ama her eczane de satılmıyor bulabilirseniz bu daha iyi.
Gözaltı morluklaı içinse :Eğer böbreklerinizde bir sorun yoksa ve genetik değilse bu morluklar 2 salatalığı rendeleyip bunların suyunu çıkarın ve bir buz kalıbının içine doldurun ve her sabah buz kalıbını 1 tanesini göz çevresinde gezdirin..Akşam ise kuşburnu çayı kaynatın ve biraz ılıdıktan sonra bir pamuk yardımı ile bu çayı göz çevrenize yayın.Bu formülü kesinlikle uygulayın..kısa zamanda sorun eğer genetik değilse ortadan kalkacaktır.

Ayrıca Alix alien markasının göz altı kapatıcısını öneririrm..[/QUOTE çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz içina.s.

Merhabalar bundan 2 sene önce ankarada 10 seans kimyasal peeling yaptırdım ama tamamen güneş ve doğum lekelerim geçmedi cilt tipim karma.sizden ricamiyi bir nemlendirici lekeleriçin iyi bir kapatıcı isimleri önerirseniz sevinirim.TEŞEKKÜRLER

slm cilt tipim yağlı ve gözaltlarımda minik beyaz noktalar var bunun sebebi yağlı ciltli olmam mı yoksa gözaltına uygulanan makyajdan mı ne gbi bi çözüm önerirsiniz birde burun üstündeki siyah noktaların çözümü nedir? yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler sevgiler..yerimseniben

Merhabalar bundan 2 sene önce ankarada 10 seans kimyasal peeling yaptırdım ama tamamen güneş ve doğum lekelerim geçmedi cilt tipim karma.sizden ricamiyi bir nemlendirici lekeleriçin iyi bir kapatıcı isimleri önerirseniz sevinirim.TEŞEKKÜRLER

sizin öncelikle hergün düzenli olarak güneş koruyucu kullanmanız gerekir,cappırtone ya da vıchy 50 faktör kullanın,nemlendirici olarak ta şun kampanya da olan vıchy nemlendirici ve güneş koruyucu 45 tl ye filan satılıyodu bende bunu kullanıyorum...kapatıcı olarakta çok iyi kapatsın isterseniz size M.A.C öneririm.biraz pahalı fakat çok iyi kapatır...

slm cilt tipim yağlı ve gözaltlarımda minik beyaz noktalar var bunun sebebi yağlı ciltli olmam mı yoksa gözaltına uygulanan makyajdan mı ne gbi bi çözüm önerirsiniz birde burun üstündeki siyah noktaların çözümü nedir? yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler sevgiler..yerimseniben

minik beyaz noktalar milia dediğimiz yağ bezeleri,sebebi; yağlı krem kullanmak,güneş,kolesterol,ya da makyajın iyi temizlenememesi olabilir,çözümü ise çok iyi bi güzellik uzmanına cilt bakımı yaptırarak temizletmek...siyah noktalar içinse,banyodan sonra yumuşamış cildi parmağınıza mendili dolayarak sıkmak..ve ardındanda kil maskesi yapmak ( 1 tatlı kaşığı kil ve biraz suyu karıştırıp krem kıvamına getirip göz çevresi hariç sürüp bekletmek ve kuruyunca yıkamak) sonrasında da nemlendirici sürün ve bu işlemi haftada 1 kez yapın...

Merhaba,
Ben oldukça beyaz tenliyim ve yanaklarım herzaman kırmızı.Özellikle kış aylarında soğuğunda etkisi ile dahada kızarıyorum. Fondoten kullanıyorum ama kızarıklığı yoketmem için yoğun sürünce maske gibi duruyor ve cildim çok kuru olduğu için nemlendirici kullansamda kurutuyor. Bir parfümeride bronz renk allık kullanmamı söylemişlerdi ama oda daha garip duruyor. Sizce ne yapmalıyım?Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

ben makyaj için sadece pudra kullnıyorum fondoten kalıp gbi duruyo bide alerji yapıyo bnde
bu pudrayı sürmeden önce iyice tutması için hangi nemlendiriciyi önerrsiniz
bn bikaç marka denedim ama tam istediğim gbi olmadı sizin önernz varmı

Merhaba,
Ben oldukça beyaz tenliyim ve yanaklarım herzaman kırmızı.Özellikle kış aylarında soğuğunda etkisi ile dahada kızarıyorum. Fondoten kullanıyorum ama kızarıklığı yoketmem için yoğun sürünce maske gibi duruyor ve cildim çok kuru olduğu için nemlendirici kullansamda kurutuyor. Bir parfümeride bronz renk allık kullanmamı söylemişlerdi ama oda daha garip duruyor. Sizce ne yapmalıyım?Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

merhaba,kırmızıyı yeşil tonunda kapatıcı kullanarak kapatabilirsiniz,oriflame de yeşil kapatıcı var onu alabilirsiniz.yuvarlak içerisinde sarı tonununda olduğu ufak bi görüntüsü var adını tam olarak hatırlıyamadım şuan..

ben makyaj için sadece pudra kullnıyorum fondoten kalıp gbi duruyo bide alerji yapıyo bnde
bu pudrayı sürmeden önce iyice tutması için hangi nemlendiriciyi önerrsiniz
bn bikaç marka denedim ama tam istediğim gbi olmadı sizin önernz varmı

pudrayı iyi tutması için makyaj altı bazı olarak satılan pastel markalı bazı öneririrm,hem uzun süre dayanıklı,hem de iyi tutar..

merhaba
goz cevremde yag bezeleri var bunun icin ne yapabilirim.doktora mı gitmeliyim yardımcı olursanız sevinirim

merhaba,göz çevresinde ki yağ bezeleri kolestrolden,yanlış kozmetik kullanımından yada güneşten kaynaklı oluşuyor genelde.çok yoğunsa eğer bi cilt doktoruna görünün,çok azsa işin uzmanı bi güzellik uzmanına gidip onları temizletebilirsiniz...

merhaba
benim saçlarım kestane ve bugday tenliyim ama cok solgun bir yüzüm var..günlük hayatta far kullanmıyorum..pudra ve allıkta kullanmıyorum..pastel renkler mi kullanmam gerekıyor..ama yüzüm solgun oldugu için hiç belli olmuyor..sadece lila,mavi canlı renkler belli oluyor.bende canlı renkleri sevıyorum..yanlış mı tenıme göre..
kıyafetıme göre göz altıma yeşil,mavi,siyah kalem cekıyorum yanlışmı yapıyorum..far daha mi iyi olur..
cok solgun görünüyorum yüzüm cok cansız görünüyor...ne yapabılırım..cildimin diri ve canlı durmasını istıyorum..pudra ve allık sürmeden mümkünmü...

X