Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

slm benim gozlerimin alti esmer yuzumde soluk beyaz tenliyim hangi goz kapatciyi kulansamda yinede resimlerde yada aynaya baktigim goz alti morlugum ortaya cikiyor ne yapmam gerkiyor

simdiden tesekurlera.s.a.s.a.s.a.s.

merhaba
bn birkaç senedir saçlarımı beslesin diye doğal yeşil kına yakıyorum.çok da memnunum.beyaz tenliyim yakışıyor aslında.saçlarımın doğal rengi koyu kahve, siyaha yakın.kına da belli olmuyor sadece güneşte parlıyor.kına saçtan kesinlikle çıkmaz diyenler var.acaba oksijenli suyla saç rengimi açabilir miyim?çok mu yıpratır?

merhaba
benim saçlarım kestane ve bugday tenliyim ama cok solgun bir yüzüm var..günlük hayatta far kullanmıyorum..pudra ve allıkta kullanmıyorum..pastel renkler mi kullanmam gerekıyor..ama yüzüm solgun oldugu için hiç belli olmuyor..sadece lila,mavi canlı renkler belli oluyor.bende canlı renkleri sevıyorum..yanlış mı tenıme göre..
kıyafetıme göre göz altıma yeşil,mavi,siyah kalem cekıyorum yanlışmı yapıyorum..far daha mi iyi olur..
cok solgun görünüyorum yüzüm cok cansız görünüyor...ne yapabılırım..cildimin diri ve canlı durmasını istıyorum..pudra ve allık sürmeden mümkünmü...

merhaba,öncelikle cildinizi canlandırmanız için bakım yapmanız gerekir.elmayı soyup iç kısmını cildinize sürün hergün..daha sonasında da saç renginizde bi değişiklik yaparak daha da canlandırabilirsiniz.saçlarınızı fındık kabuğu ya da kahve köpüğü rengine boyatmanızı tavsiye ederim..far,pudra ve allık sürmeyi sevmiyosanız,kıyafetinize uygun yeşil,mavi ve siyah renkte kalem sürebilirsiniz gözlerinize bu doğru bi teknik..devam edin..

slm benim gozlerimin alti esmer yuzumde soluk beyaz tenliyim hangi goz kapatciyi kulansamda yinede resimlerde yada aynaya baktigim goz alti morlugum ortaya cikiyor ne yapmam gerkiyor

simdiden tesekurlera.s.a.s.a.s.a.s.

mrb,gözaltı morluklarınız için patatesi rendeleyip gözaltlarına yerleştirin ve 20 dk bekleyin sonrasındada yıkayın. daha sonrasında da sarı renkte bi kapatıcı alıp onunla da parmaklarınızla hafif dokunuşlarla sürün..fakat ten rengi değil,sarı renkte olmasına dikkat edin..

merhaba
bn birkaç senedir saçlarımı beslesin diye doğal yeşil kına yakıyorum.çok da memnunum.beyaz tenliyim yakışıyor aslında.saçlarımın doğal rengi koyu kahve, siyaha yakın.kına da belli olmuyor sadece güneşte parlıyor.kına saçtan kesinlikle çıkmaz diyenler var.acaba oksijenli suyla saç rengimi açabilir miyim?çok mu yıpratır?

merhaba,kına ve siyah renkte ki boya saçtan çıkmaz bu doğru.. yalnız çıkmasının bi yöntemi var fakat bu da saçı çok fazla yıpratır,dekopaj denilen (boyalı saçların açılması )işlemi yapılması gerekir..oksijenli su ile rengi açnaya çalışsanızda açılmaz zaten o nedenle saçınızı yıpratmayın boşuna..siz en iyisi 3 ay ara ile saçınızı bi kaç kez çok açık sarıya yakın kahve rengine boyatarak saçınızın rengini biraz açmaya çalışın..ya da saçınızı uzadıkça biraz ucundan kestirin ki kına saçtan gitsin..

Merhaba, göz kapaklarım çok belirgin değil ve yaptığım göz makyajı belli olmuyor, nasıl bir makyaj önerirsiniz, bazen gözlük bazen lens kullanıyorum

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:
Merhaba, göz kapaklarım çok belirgin değil ve yaptığım göz makyajı belli olmuyor, nasıl bir makyaj önerirsiniz, bazen gözlük bazen lens kullanıyorum

mrb,göz kapaklarınız biraz düşük ama gözlerinze makyaj kolay yapılır,eğer resme çok dikkatli bakarsanız göz kapağınızda kaş altı açık renkte diğer yerler hafif bi renkle far sürülmüş gibi,işte o hat boyunca doğal kahve rengi bi far sürebilir,ve gözlerinizin içine yarım kahverengi kalem sürebilr ve ardındanda üst kirpikleri bol bol rimellerseniz göz makyajınız tamamdır..(gözlük kullandığınızda göz içerisine siyah kalem sürün..)

merhabalarr,
bende farın renginin daha belli olması daha kalıcı olması için far bazı istiyorum ama hangi markaların var fiyatları nasıldır hangisini önerirsiniz?

mrb,göz kapaklarınız biraz düşük ama gözlerinze makyaj kolay yapılır,eğer resme çok dikkatli bakarsanız göz kapağınızda kaş altı açık renkte diğer yerler hafif bi renkle far sürülmüş gibi,işte o hat boyunca doğal kahve rengi bi far sürebilir,ve gözlerinizin içine yarım kahverengi kalem sürebilr ve ardındanda üst kirpikleri bol bol rimellerseniz göz makyajınız tamamdır..(gözlük kullandığınızda göz içerisine siyah kalem sürün..)

Çok teşekkürler cnmopuyorumnanaktan

merhabalarr,
bende farın renginin daha belli olması daha kalıcı olması için far bazı istiyorum ama hangi markaların var fiyatları nasıldır hangisini önerirsiniz?

mrb,farın renginin belirgin olması için krem far sürebilirsiniz ya da gözaltı kreminizi ya da bepantene kremi biraz göz kapaklarına da sürüp ardından toz far sürebilrsiniz.. o zaman farınız belirgin olur..

gözlerim büyük ve biraz baygın,kahverengi gözlüyüm.göz makyajında nelere dikkat etmeliyim,hangi renkleri seçmeliyim.birde sarı alt tonluyum.dudaklarım kalın,ruj seçiminde hangi renklere dikkat etmeliyim?

gözlerim büyük ve biraz baygın,kahverengi gözlüyüm.göz makyajında nelere dikkat etmeliyim,hangi renkleri seçmeliyim.birde sarı alt tonluyum.dudaklarım kalın,ruj seçiminde hangi renklere dikkat etmeliyim?

gözlerinizin içerisine siyah kalem çekin ama çok keskin olmasın biraz yumuşatarak doğal görünüm verin.dikkat etmeniz gereken gözün dış kısmına kalem çekmemeniz ve alt kirpiklere rimel sürmemeniz.sürerseniz daha da yorgun görünürsünüz.kıyafetinize uygun renkleri tercih edin genelde ama çok abartmayın.dudaklarınız kalınsa koyu renk ruj tercih edin ama kırmızıdan kaçının daha doğal renkler olsun.sarı tonlu iseniz hergün hafif pembe tonunda allık kullanarak renk vermiş olursunuz cildinize.

slm...benimde gözlerim iri....bende genelde ayliner ve rimel kullaniyorum ve de göz kalemi... ama bi yere ozel cikicaksam degisik tonlarda goz fari kullaniyorum ama bende makyaji gelistirmek istiyorum nasil gelistirebilirim nasil baska degisik uygulamalr yapabilirim...vede bazi videolarda baktigim kadariyla estetisyen makyözlerin kullandigi degisik sekillerde fircalar var bunlara nerden satin alabiliyorsunuz..sevgiler..

gözlerinizin içerisine siyah kalem çekin ama çok keskin olmasın biraz yumuşatarak doğal görünüm verin.dikkat etmeniz gereken gözün dış kısmına kalem çekmemeniz ve alt kirpiklere rimel sürmemeniz.sürerseniz daha da yorgun görünürsünüz.kıyafetinize uygun renkleri tercih edin genelde ama çok abartmayın.dudaklarınız kalınsa koyu renk ruj tercih edin ama kırmızıdan kaçının daha doğal renkler olsun.sarı tonlu iseniz hergün hafif pembe tonunda allık kullanarak renk vermiş olursunuz cildinize.

genelde üst göz kapağımın sadece dış kenar kısmına kalem sürüyorum,alt gözümün iç kısmınada parlak gri kalem sürüyorum.yoksa toparlıyamıorum.sizde doğru mu? teşekkürler cevapalrınız içinde şimdiden :)

slm...benimde gözlerim iri....bende genelde ayliner ve rimel kullaniyorum ve de göz kalemi... ama bi yere ozel cikicaksam degisik tonlarda goz fari kullaniyorum ama bende makyaji gelistirmek istiyorum nasil gelistirebilirim nasil baska degisik uygulamalr yapabilirim...vede bazi videolarda baktigim kadariyla estetisyen makyözlerin kullandigi degisik sekillerde fircalar var bunlara nerden satin alabiliyorsunuz..sevgiler..

mrb,değişik makyaj yapmak istiyosanız eğer gölgeli makyaj yapmayı deneyin,değişik renklerde göz kalemleri sürerekte makyajı değiştirebilirsiniz.fırçalara gelince de büyük kozmetik dükkanlarında her tür fırça set şeklinde satılmaktadır..

genelde üst göz kapağımın sadece dış kenar kısmına kalem sürüyorum,alt gözümün iç kısmınada parlak gri kalem sürüyorum.yoksa toparlıyamıorum.sizde doğru mu? teşekkürler cevapalrınız içinde şimdiden :)

dış kenar kısma kalem sürmeniz yanlış bi teknik,oraya mümkün oldukça hiç bişey sürmeyin ya da bütününe sürün.bol bol rimelleyin sadece..gözünüzün iç kısmına parlak gri kalem sürmeyin bu sizi iyice baygın bakışlı gösterir,iç kısmına siyah yada daha koyu renkler sürmelisiniz ama çok keskin olmasın.hafifleterk sürün ki sizi daha baygın ve sert göstermesin.

merhaba aysenur ben.buda benım resmım kardesım kuafor benımde ondan ogrenıyorum bıseyler.resım cok yakından degıl ama nasıl makyaj yapmam gereklı benımde

merhaba benim gözlerim açık kahve tonlarında ela gibi görünmesi için ne renk kullanmalıyım.birde ben saç rengimi değiştirip doğal saçımın üstüne platin röfle yaptırdım.ne renk fondöten bana yakışır aslında açık tenliyim ama biraz daha açık ve sarışın tenim varmış gibi görünmek istiyorum.

rimel sürmeyi çok seviyorum çok rimel denedim ama her rimelde gözlerimin altında syah siyah zerrecikler oluyo yanağma da düşüyo bazen. sürerken gayet temiz ama 1sa sonra hep gözlermin altı siyah nokta nokta rimel kalıntısı gibi..sıvı rimel de de böyle katımsı olanda da :sinifsinif: napmalıyım ya da önerebileceğnz rimel var mı

X