Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

meraba , benim de sorum var cevaplarsanız sevinirim
yüzüm oval ve yanaklarım geniş , yeni doğum yaptığım için de kiloluyum biraz
yüzümü daha ince-uzun nasıl gösterebilirim?

meraba , benim de sorum var cevaplarsanız sevinirim
yüzüm oval ve yanaklarım geniş , yeni doğum yaptığım için de kiloluyum biraz
yüzümü daha ince-uzun nasıl gösterebilirim?

Öncelikle gözünüz aydın,Allah anneli babalı büyütsün inşallah..

ince görünmesini istediğiniz yerleri gölgelemeniz gerekir,1-2 ton daha koyu renkte fondöten ve ya pudra kullanabilirsiniz fakat bunu yaparken doğal durmasına dikkat edin..

merhaba iyi günler ;
buğday tenliler için kullanabilecekleri ruj ve lipgloss tavsiyelerinizi alabilir miyim lütfen tabi biraz uygun fiyatlı markalardan...

merhabalar :) canım benim benimde sana sorularım var kenidim uzun anlatmak yerine bir fotoğrafımı koyayım sende bana makyaj tekniği ve hangi renkleri uygulamam konusunda yardımcı olurmusun canım ?? seni yorduğum için özür dilerim ama gerçekten çok sağol böyle bi sayfayla bizi bilgilendirdiğin için canım

Eklentiler

• $image201004210004.jpg
    $image201004210004.jpg
    7,4 KB · Görüntüleme: 57
  • $Görüntü0017.jpg
    $Görüntü0017.jpg
    7,4 KB · Görüntüleme: 61
  • $Fotoğraf-0035.jpg
    $Fotoğraf-0035.jpg
    17,9 KB · Görüntüleme: 55
gözümle burnumun arasında yeşil morluklar var yani burnumun yan tarafları kapatıcıyla kapatamıyorum maalesef beyaz tenliyim kapatmıyor...

o halde siz her kapatıcının en kırmızı duran ürünü var,onu ürün satıcısı bilr.herhangi bi kozmetik firmasına gitttiğinizde (örneğin tekinacar) size doğru ürünü verirler.

merhaba iyi günler ;
buğday tenliler için kullanabilecekleri ruj ve lipgloss tavsiyelerinizi alabilir miyim lütfen tabi biraz uygun fiyatlı markalardan...

"she colors lip jelly lip gloss "markasını önririm,hem renk seçenekleri çok fazla hemde fiyatı çok uygun.orada özellikle koyu pembe,yada en doğal duran tonlar hangisi ise onları dene..

merhabalar :) canım benim benimde sana sorularım var kenidim uzun anlatmak yerine bir fotoğrafımı koyayım sende bana makyaj tekniği ve hangi renkleri uygulamam konusunda yardımcı olurmusun canım ?? seni yorduğum için özür dilerim ama gerçekten çok sağol böyle bi sayfayla bizi bilgilendirdiğin için canım

rica ederim,yardımcı olabiliyosam ne mutlu,öncelikle yüz analizini yaptım,fotoğraflarını koyman iyi olmuş,dikdörtgen bir yüzün,geniş burun ve hafif düşük göz kapakların var,duadkların ne ince ne kalın yani normal.o nedenle; yüzünü oval yüz yapman için geniş tarafları normalde sürdüğün kapatıcı ve pudranın bi ton koyusunu sürmen gerekir.düşük göz kapakları için günlük makyajda far sürme,onun yerine alt kirpiklerine ince bir kalem ve bol rimel sür,burnunun geniş duran taraflarına yine 1 ton koyu pudra sür ama doğal dursun,allık olarak şeftali tonları sürebilirsin,dudaklarına da allık tonlarında ve parlatıcı tarzında bi lipgloss sürebilirsin..en son olarakta kaşlarını biraz daha belirginleştir,ve onun için füme renginde kaş kalemi alarak hafif sürüp onu fırçası ile dağıt ki doğak dursun..

ben de size özelden foto yollasam nasıl makyaj yapmam gerek söler misiniz
ben kendi çapımda bişeler yapıorum ama belki daha ii önerilerde bulunursunuz

üst dudağım alt dudağıma göre ince üst dudağımı da alt dudağımla aynı bpyuta nasıl getiririm acaba??

üst dudağınız ince ise dudak kalemi kullanmanız gerekir ve dudak kaleminin dış çizginin hmen üstünden o çizgi boyunca çizin,alt dudağınızı da iç çizgisinden çizin ki eşit olduklarını göreceksiniz.dudak kaleminin 1 ton açık rengindede ruj sürün.

X