Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

çok ıslak yapılıysa ve üst üste sürüyorsanız yapışması doğal,sürerken aşağı doğru bakın ve bir elinilede gözünüzü gerdirin ve en dipten yukarı doğru fırçayı sağa sola çevirerek uca kadar getirin ve bu hareketi en fazla 2 kez yapın..çok yapşırsa kuruduktan sonra kürdan yada iğne ile ayırabilirsiniz..

evet kesik ve sert bi fırça gerekli katı eyelineri sürmek için..size M.A.C firmasınında eyeliner ve fırçasını öneririrm..kemerli burunu kapatmak çok kolay değil açıkcası ama kullandığınız fondötenin 1 yada 2 ton koyusunu kemerli bölgeye sürüp dağıttıktan sonrasında da üzerini pudra ile kamufle edebilirsiniz..

tşk ederim sorucam hemen aktardan

benimde bir sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirim.iyi bir markanın fondotenini kullanıyorum,sürdükten bi 5 dk sonra adeta kusuyor yüzümden ve pul pul bi görüntü oluşuyo.bunu önlemek için ne yapabilirim?

Cvplarınız için çok teşekkür ederim.

Size bi resmimi yolladım fondoten konusunda yardımcı olursanız cok sevinirim..

benimde bir sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirim.iyi bir markanın fondotenini kullanıyorum,sürdükten bi 5 dk sonra adeta kusuyor yüzümden ve pul pul bi görüntü oluşuyo.bunu önlemek için ne yapabilirim?

muhtemelen cildiniz yağlı yada karma,o nedenle de belli bi zaman sonra cilt yağlandığı için yüzdeki yabancı maddeyi dışarı atmaya çalışmakta.size önerim,fondöteni sürmeden önce makyaj altı bazı olarak satılan pastelin makyaj baz'ı var..öncelikle çok az bi şekilde onu sürdükten sonra fontöteni sürün ve ardından da çok hafif bi şekilde üzerinden pudra geçin..bu çok iyi işe yarayacaktır..

mrblar, yüz makyaj temizleyiciyle göz makyajı temizlenmeli mi yoksa göz makyaj temizleyici yüzden farklı mı olmalı?

aksine cildim çok kuru.pul pul dökülüyo hatta.acaba nemlendirici mi yeterli değil?bu arada cevabınız için teşekkür ederim.

çok teşekkr ederim ama burada mac hiçbiyerde satılılmıyor weya ben bulamadım ama sanırım bitek ist. ve ankarada var.önerebilceğinz başka bi marka var mı acaba??

teşekkür ettim. bi sorum daha olucak ben koyu kumralım ama kaşlarım siyah gibi, seyrek. kaş kalemi aldım, ordaki kadın grimsi bşi verdi. onu sürüncede afedersinz kimse yanlş anlamasın ama kürt kaşı gibi oluo:26: saçlarım kahverengi kaşlarım siyah çok kötü oluo,e kahverengi sürüncede alttan sırıtıyo. napmalıyım? kaş farları daha mı iyidir? önerdiğiniz ürünler var mı?

slm kaş kontürü hakkında bilginiz varmı acaba?ben 3yıl olucak yaptrdm pembemsi bi renge dönüştü lazer dışında doğal yollarla yada kozmetik ürünlerle daha kolay çıkarmayı nasıl sağlarım

çok teşekkr ederim ama burada mac hiçbiyerde satılılmıyor weya ben bulamadım ama sanırım bitek ist. ve ankarada var.önerebilceğinz başka bi marka var mı acaba??

buna benzer aynı eyelıner ve fırça net hatırlamıyorum ama ya avon da vardı ya da orıflame de vardı,hem uygundu fiyatı hemde aynı işlevi görüyor..tavsiye ederim..

kaş kaleminin rengi yanlış bi seçim olmuş,kaş farı almanız daha iyi çünkü hem doğal duruyor,hem de renk seçenekleri çok fazla..uygun rengi bulursunuz ama muhakkak deneyerek alın..

slm kaş kontürü hakkında bilginiz varmı acaba?ben 3yıl olucak yaptrdm pembemsi bi renge dönüştü lazer dışında doğal yollarla yada kozmetik ürünlerle daha kolay çıkarmayı nasıl sağlarım

kaş kontürünün ömrü en fazla 2 yada 3 yıldır zaten..yenileme zamanı gelmiş,çıkarmak içinse tekrardan yaptırdığınız yere yada kaş kontürü yapan bir yere gitmeniz gerekli ki onlar gerekli olanı yaparlar zaten..doğal yollarla yapılabilecek pek bişey yok çünkü.

selamlar
benimde bir sorum olacaktı
gözlerimin etrafı genetik olarak koyu bir renkte özellikle yorgun olunca daha da belirginleşiyor.
bu durumu kapatmak için hangi markayı ve ürünü önerirsiniz...
şimdiden teşekkürler

öncelikle haftada 2 kez patatesi rendeleyip göz etrafına yerleştirerek göz etrafındaki koyu rengi bu kürle biraz olsun hafifletebilmeniz mümkün,yalnız ilk yapmaya başladığınızda sanki daha da koyulaştığını görebilirsiniz ama korkmayın bu yavaş yavaş geçtiğinin işareti..daha sonrada kapatmak içi size alix avienin 2 yada 3 numaralı kapatıcısını öneririm(muhakkak deneyerek alın)..yalnız bu yüz kapatıcısı ama siz bunu göz etrafına sürün.kapandığını göreceksiniz..

söylemeyim dedim ama yanlış anlaşılmayacak gibi de değil ettiğiniz lafben kürt değilim ama açıkçası benim bile zoruma gittihem kürt kaşı nasıl oluyormuş çok merak ettim doğrusu:44:şu an doğu görevindeyiz etrafımda binlerce kürt var ama hiçbirinin kaşı bizimkinden farklı sayılmazbence daha doğru benzetmeler yapsanız iyi olurkimse yanlış anlamasın deyince herşeyi halletmiş olmuyosunuzzaten yanlış değil doğru anlıyoruz aslındaanlatmak istediğiniz şeyi başka kelimelerden seçin de böyle yanlış yamalak sözlere yer vermeyinkelime dağarcığınız yeterli geliyorsa tabi...

Tenimin üstü kuru fakat altı yağlı =/ Üstü sürekli soyuluyo, pudra sürdüğümde çok belli oluyo, ama cildimin kendisi yağlı ve pütür pütür sivilceler var çok az da olsa. Bunun için ne yapmam lazım?
Bi sorum daha var: Fazla sivilce problemim yok fakat lekeleri çok iyi kapattığı için imex krem kullanıyorum. İmex kremi fondötenin altına mı sürücem yoksa üstüne mi, yoksa pudranın üstüne mi?
Çok teşekkürlerr :81:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…