Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

slmm ben sarışınım o yüzden siyah makyaj yapıyorum ve far hiç kullanamıyorum.kalın eyeliner sürüyorum ve göz kalemi rimel başkada bişey kullanamıyorum.eyelinerin bi zararı varmıdır göz kapağıma acaba?ve yüzüm çok sarı fondotende kullanmak istemiyorum.doğal bişey yokmu bu sarılığı giderici.vücudumda sarı gerçi.oriflimeden veryme diye bi fondoten aldım.aynı zamanda bakım yapıyomuş bu doğrumudur acaba?

mrb,günlük makyajda sizin yaptığınız makyaj tekniği doğru bi teknik,eyelinerin bi zararı olmaz göz kapağına,oriflameden aldığınız fondöten,içeriğinde neler var bilemiyorum ama doğal ürünlerle destekli bi ürünse eğer,aynı zamanda bakım yapabilme özelliğindedir..

mrb,günlük makyajda sizin yaptığınız makyaj tekniği doğru bi teknik,eyelinerin bi zararı olmaz göz kapağına,oriflameden aldığınız fondöten,içeriğinde neler var bilemiyorum ama doğal ürünlerle destekli bi ürünse eğer,aynı zamanda bakım yapabilme özelliğindedir..

çok teşekkürler cevabınız için.inşallah cildime bi zararı olmaz.ben makyaj ürünleri kullanırken tedirginimde.örneğin allık bile sürmem onun yerine kaliteli bi ruj sürerim yanaklarıma.kuru yanaklarım çünkü.allık dahada kurutuyo.bunu da bi makyöz önermişti.

Son düzenleme:
teşekkürler cvbınız için. yalnız şöyle bir sorun var ankarayı bilmediğim için daha çok merkezi yerlere gidebiliyorum arabayla kaybolmamak açısından:KK1: daha merkezi balgat kızılay gibi yerlerden öneriniz varmı?

yenimahalle de merkezi bi yerde aslında..kızılayda da bi tanıdığımın güzellik merkezi var fakat orası sadece merkez,kuaförlük işini yapmıyorlar..tavsiye ettiğim yerden memnun kalırsınz ve adresi kime sorsanız bulabileceğiniz kolaylıkta bi yerde..

çok teşekkürler cevabınız için.inşallah cildime bi zararı olmaz.ben makyaj ürünleri kullanırken tedirginimde.örneğin allık bile sürmem onun yerine kaliteli bi ruj sürerim yanaklarıma.kuru yanaklarım çünkü.allık dahada kurutuyo.bunu da bi makyöz önermişti.

tedirgin yaklaştığınız zaman muhakkak bi zararını görürsünüz zaten bunu hiç bir zaman unutmayın,rahat olun..çok kaliteli makyaj ürünleri var,her zaman ruj sürmenizi tavsiye etmem.m.a.c. firmasının çok güzel krem allıkları var fondötenden sonra yanaklara sürülüyor ve ardındanda dilerseniz pudra sürebilirsiniz..yanaklarınız çok kuru ise muhakkak çok fazla hem içten hemde dıştan neme ihtiyacı var o nedenle hem bol bol 2 saatte bir nemlendirici sürün makyajsızken,hem de bol bol su için..

tedirgin yaklaştığınız zaman muhakkak bi zararını görürsünüz zaten bunu hiç bir zaman unutmayın,rahat olun..çok kaliteli makyaj ürünleri var,her zaman ruj sürmenizi tavsiye etmem.m.a.c. firmasının çok güzel krem allıkları var fondötenden sonra yanaklara sürülüyor ve ardındanda dilerseniz pudra sürebilirsiniz..yanaklarınız çok kuru ise muhakkak çok fazla hem içten hemde dıştan neme ihtiyacı var o nedenle hem bol bol 2 saatte bir nemlendirici sürün makyajsızken,hem de bol bol su için..

karma bir cilt benimkisi t bölgem yağlı yanaklarım kuru.bu m.a.c. firmasının mağazası izmirde yok sanırım.arap kızı diye bir krem var duymuşsunuzdur belki gül suyu ve pudradan oluşuyormuş sanırım.onun cildime çok yararı var kurumasını engelliyo yağlı bi krem.onu kullanıyorum arko kullanıyorum bi de nemlendirici olarak

Merhaba Yazgül hanım. Benim bir sorum olacaktı. Aslında sorumu anlatan bir başlığı bir kaç gün önce başka bir kullanıcı açmış. http://www.kadinlarkulubu.com/goz-m.../420188-goz-pinarinda-makyaj-birikmesi-s.html Rica etsem bu soru hakkında bir fikriniz varsa bizimle paylaşırmısınız? :KK61:

merhaba,göz pınarına makyaj birikmemesi için ne yapabiliriz diye sormuşsunuz..öncelikle yumuşak uçlu kalem değil,sert uçlu kalem tercih etmeniz şart.göz pınarına birikmesinin nedeni eğer gözlerinizde çok fazla yaş birikintisi oluyorsa, yada sürekli gözlerinizi kırpıyorsanız makyajda akma yapıyor ve dolayısı ile bi tarafa birikiş oluyor..bunu önlemek için öncelikle ellerinizi hiç bir şeklde gözlerinize değdirmiyorsunuz,çünkü biz farkında olmadan ellerimiz sürekli yüzümüzde ve gözümüzde dolaşıyor.sonrasında gözlerinizin içini kuru tutmalısınız ,bunun içinde kulak çubuğu ile göz kalemi sürmeden önce oranın yaşını alıp kuruttuktan sonra sert uçlu kalemi sürün..farı sürerken kesinlikle farı göz içine sürmeyin,bu zararlı ama gözün dış kısmına sürebilirsiniz yine dediğim teknikte..işin sırrı kuru tutmaktır..başkada çözümü yok bu işin.

karma bir cilt benimkisi t bölgem yağlı yanaklarım kuru.bu m.a.c. firmasının mağazası izmirde yok sanırım.arap kızı diye bir krem var duymuşsunuzdur belki gül suyu ve pudradan oluşuyormuş sanırım.onun cildime çok yararı var kurumasını engelliyo yağlı bi krem.onu kullanıyorum arko kullanıyorum bi de nemlendirici olarak

sanırım m.a.c izmirde yok ama siz yine de araştırın büyü bir firma çünkü bu.evet arap kızı kremini duydum,kendim kullanmadım fakat güzel yorumlar alıyorum krem hakkında..kullanabilirsiniz gönül rahatlığıyla..yalnız nemlendirici olarak arko değilde daha kaliteli bi ürün tavsiye ederim size..dıadermıne krem olabilir,hatta hiç bişey bulamasanız bile eczanede satılan bephantene adlı kremi tavsiye ederim..

merhaba,göz pınarına makyaj birikmemesi için ne yapabiliriz diye sormuşsunuz..öncelikle yumuşak uçlu kalem değil,sert uçlu kalem tercih etmeniz şart.göz pınarına birikmesinin nedeni eğer gözlerinizde çok fazla yaş birikintisi oluyorsa, yada sürekli gözlerinizi kırpıyorsanız makyajda akma yapıyor ve dolayısı ile bi tarafa birikiş oluyor..bunu önlemek için öncelikle ellerinizi hiç bir şeklde gözlerinize değdirmiyorsunuz,çünkü biz farkında olmadan ellerimiz sürekli yüzümüzde ve gözümüzde dolaşıyor.sonrasında gözlerinizin içini kuru tutmalısınız ,bunun içinde kulak çubuğu ile göz kalemi sürmeden önce oranın yaşını alıp kuruttuktan sonra sert uçlu kalemi sürün..farı sürerken kesinlikle farı göz içine sürmeyin,bu zararlı ama gözün dış kısmına sürebilirsiniz yine dediğim teknikte..işin sırrı kuru tutmaktır..başkada çözümü yok bu işin.

Verdiğiniz cevap için çok teşekkürler. Hayırlı kandiller ve iyi geceler..

mrblar. mavi gözlere ne renk far yakışır ?ben gri ve kahve tonlarını yakıştırıyorum zisin bir renk tavsiyeniz varmı acaba...aynı renklerden sıkıldım.birde cildim kuru ama t bölgem normal bana krem önerebilirmisiniz..akne yapmıcak ve anti aging içeren ? şimdiden tşklr...:80:

sanırım m.a.c izmirde yok ama siz yine de araştırın büyü bir firma çünkü bu.evet arap kızı kremini duydum,kendim kullanmadım fakat güzel yorumlar alıyorum krem hakkında..kullanabilirsiniz gönül rahatlığıyla..yalnız nemlendirici olarak arko değilde daha kaliteli bi ürün tavsiye ederim size..dıadermıne krem olabilir,hatta hiç bişey bulamasanız bile eczanede satılan bephantene adlı kremi tavsiye ederim..

teşekkür ederim ilginiz için.oriflime nemlendirici kullanıyordum ama arko kadar yoğun nelendirici olmadığı için bıraktım arkonun cildime iyi geldiğini düşünüyorum diadermin yüz yıkama jelini kullanıyorum ve çok memnunum onun nemlendiricisini alıyım o zaman denemekte yarar var çok teşekkürler bilgilendirdiğiniz için.

mrblar. mavi gözlere ne renk far yakışır ?ben gri ve kahve tonlarını yakıştırıyorum zisin bir renk tavsiyeniz varmı acaba...aynı renklerden sıkıldım.birde cildim kuru ama t bölgem normal bana krem önerebilirmisiniz..akne yapmıcak ve anti aging içeren ? şimdiden tşklr...:80:

merhabalar,mavi göze gri ve kahve tonları yapılır bu doğru,size tavsiye edebileceğim renkler pembe,siyah,turkuaz mavisi,ayrıca size simli eyelinerler var,onun mavi tonunda çok güzel duranını alt kirpik diplerine ince bi şekilde sürmenizi tavsiye ederim....
karma bi cildiniz var, size clinique markasını öneririrm...karma cilt tipine uygun alırsanız akne yapmaz ve anti aging içerir..

merhaba,buğday tenliyim,hatta koyu buğday diyelim:))kuru bi cildim var o yüzden çok soluk görünüyorum hasta gibi,farmasinin ışıltılı pudraları var,arkadaşımın elinde var bi tane içinde pembe şeftali ve açık kahve tonları var,diğerleri ya açık tenliler için ya da koyu.anlattığım pudra benim yüzüme gider mi acaba,sürekli kuru ve soluk bi tenle gezince yadırgadım ışıltılı olmasını ama az da olsa bi canlılık verir mi acaba.

Merhaba, benim için en doğru makyaj tarzı nedir? Hangi renkleri (far, allık ve ruj olarak) ve nasıl bir makyaj stili kullanmamı önerirsiniz? Saçlarım mavi siyah (boya), açık kahve gözlüyüm, yüzüm yuvarlağa yakın oval, gözlerim biraz küçük ve yuvarlak ve oldukça dolgun dudaklarım var. Bir de çok beyaz tenliyim. Öneride bulunursanız sevinirim.

Ben genelde kırmızı ruj, açık renklerde far ve siyah eyeliner gibi kadınsı bir tarz yakıştırıyorum kendime, doğru mu yapıyorum?

Son düzenleme:
merhaba,buğday tenliyim,hatta koyu buğday diyelim:))kuru bi cildim var o yüzden çok soluk görünüyorum hasta gibi,farmasinin ışıltılı pudraları var,arkadaşımın elinde var bi tane içinde pembe şeftali ve açık kahve tonları var,diğerleri ya açık tenliler için ya da koyu.anlattığım pudra benim yüzüme gider mi acaba,sürekli kuru ve soluk bi tenle gezince yadırgadım ışıltılı olmasını ama az da olsa bi canlılık verir mi acaba.

merhabalar,esmer tenliler geelde kendilerini soluk bulurlar,ışıltılı pudra önermem açıkcası siz biraz canlı renkte allık (pembe,şeftali gibi) ve çok açık olmayan pembe ruj yada nar çiçeği ruj kullanabilirsiniz..gözlerinizede siyah göz kalemi ve rimelle canlı bi görüntünüz olur,birde saç renginiz nasıldır bilemiyorum ama saç renginizi değiştirin,çok fark ettiğini göreceksiniz..ayrıca kuru cildinize bol bol nemlendirici ve güneş kremi kullanın..bol su içmeyide ihmal etmeyin.

Merhaba, benim için en doğru makyaj tarzı nedir? Hangi renkleri (far, allık ve ruj olarak) ve nasıl bir makyaj stili kullanmamı önerirsiniz? Saçlarım mavi siyah (boya), açık kahve gözlüyüm, yüzüm yuvarlağa yakın oval, gözlerim biraz küçük ve yuvarlak ve oldukça dolgun dudaklarım var. Bir de çok beyaz tenliyim. Öneride bulunursanız sevinirim.

Ben genelde kırmızı ruj, açık renklerde far ve siyah eyeliner gibi kadınsı bir tarz yakıştırıyorum kendime, doğru mu yapıyorum?

yaşınızıda yazsaydınız size yaşınıza uygun makyaj stilini daha iyi önerebilirdim...eğer yaşınız 18-20 arası ise yukarıdaki yapmış olduğunuz kadınsı makyaj sizi daha olgun gösterir,ama 25-30 arası ise olabilir..mavi-siyah saça,kahve göze,oval yüze ve küçük göze ve dolgun dudak'a alt kirpik diplerine yarım bi şekilde mavi göz kalemi sürüp ,hafif renk pembe far ile koyu renk ruj ve ruj renginde allıkla makyajınıza değişiklik katabilirsiniz..

Cildim çok kuru ve birkaç markanın fondötenini kullandım hep pul pul durdu.
Ki fondöten sürmeden önce mutlaka nemlendiricimi sürüyorum yinede ağız çevresi pul pul oluyor.
Zaten pudra falan hiç kullanamıyor gibi birşeyim bana önerebileceğiniz cildimi kurutmayacak fondöten ve pudra markası nelerdir??

selam herkez,
önümüzdeki hafta şişlide bir yere kalıcı makyaj yaptırmayı düşünüyorum. göz üstüne aylaynır yaptırıcam. yer hakkında aldığım duyumlar iyi gibi. ancak bazı tereddütlerim var. makyaj 3 sene gidiyormuş. bu benim için çok iyi bişi. her sabah o aylaynrı çekme eziyeti bi yere akşam silicemde yatıcam başka bi eziyet. zararları varmıdır, yapan kişi iyi diye düşünüyorum ama sonrasında sıkıntısı olurmu. şişme gözlerimi açamama gibi. yada renk tam siyah olmuyormuş, ne kadar süreden sonra gidiyor. örneğin 1 sene süper kaldı gözünüzde 2. 3. sene soluk silikmi kalıcak.. açıkçası şekli veremezlerse gibi korkularımda var sonuçda göz :KK70: kör kalmayalım. iyimi ediyorum kötümü bilmiyorum..

destek, gaz verin lütfen =))))))

merhabalar,ben bugüne kadar çok ünlü sanatçılara yapmış olduğum makyajlardan tecrübe ederek söyleyebilirim ki çoğu kalıcı makyajla kaşlarını belirginleştirip gözlerine de eyeliner yaptırmışlardı ve hiç bir şikayetleri yoktu,ayrıca memnuniyetlerinide çoğu kişiden duydum..sizde eğer çok tecrübeli bi uzmana yaptırırsanız hiç bir sorunla karşılaşmazsınız..eğer sterilize olmamış aletlerle yapılırsa mikrop kapma olasılığı çok fazla olur ve bu saydığınız tedirginliklerle karşılaşmanız çok fazla bi olasılık..iyi araştırın ve öyle yaptırın derim..

Cildim çok kuru ve birkaç markanın fondötenini kullandım hep pul pul durdu.
Ki fondöten sürmeden önce mutlaka nemlendiricimi sürüyorum yinede ağız çevresi pul pul oluyor.
Zaten pudra falan hiç kullanamıyor gibi birşeyim bana önerebileceğiniz cildimi kurutmayacak fondöten ve pudra markası nelerdir??

öncelikle çok kuru ciltlere ben nemlendiriciyi en az 5 kez üst üste sürmelerini öenririrm çünkü 1 kez sürülen nemlendirici çok yeterli gelmiyor ve ayrıca yağ bazlı nemlendirici kullanın..brde size önerim fondöten öncesi pastel'in makyaj altı baz'ı var onu sürerseniz yine böyle bi problemle karşılaşmazsınız..size Alix avien'in kapatıcısını ya da fondötenini öneririrm..

X