Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

merhaba,renk tonlarını ayarlıyamıyorsunuz o zaman,öncelikle teninize uygun yada 1 ton koyu bi fondöten sürdükten sonra aynı renkte pudra sürün.yanaklarınız açık kalıyosa eğer allığı şeftali tonlarında seçmelisiniz,dudaklarınızıda tamamen pudraladıktan sonra cildinizle aynı renk tonuna geleceği için şeftal tonlarında likit ruj kullanın...

merhabaaa:119:

ben yuzume tonigimi surdukten sonra
bi yanma hissi oluyo bu normal mi?

yani mesela yuz icin sirke iyi deniliyo ya onuda surunce yanma oluyo
bu yanma iyi olduguna mi isaret anlamadim ki:26:

Son düzenleme:
sirke sürünce yanma bende de oluyo,bi de lekeler için maske tarifi almıştım burdan,yoğurt+karbonat.
onu sürünce de yanıyo,kabarıyo hemen onun için galiba

merhabaaa:119:

ben yuzume tonigimi surdukten sonra
bi yanma hissi oluyo bu normal mi?

yani mesela yuz icin sirke iyi deniliyo ya onuda surunce yanma oluyo
bu yanma iyi olduguna mi isaret anlamadim ki:26:

merhaba,ya toniğin tarihi geçmiştir ya da cildinize uygun bi tonik seçmemişsinizdir. yanma eğer 5 dk az sürerse önemli değil ama fazla sürüyosa sakın sürmeyin bu sizin cildinize ciddi anlamda zarar verir zamanla.

gozaltlarımda bı cokukluk ve morarma var herkes bıse mı kullanıosun sen dıo o kdr cok yanı neyle kapatcamı da bılmıorum fondotn flan suruorum ama bellı oluo gıbı sankı ???

5 dk dan fazla surmuyo ilk surdugum zaman yanma oluyo..
bide bu tonigin icinde alkol var , cildim yagli alkol uygun mu degil mi?
yagli ciltlere gul suyu onerirmisiniz?

gozaltlarımda bı cokukluk ve morarma var herkes bıse mı kullanıosun sen dıo o kdr cok yanı neyle kapatcamı da bılmıorum fondotn flan suruorum ama bellı oluo gıbı sankı ???

size tavsiyem oriflame de satılan kit var"Oriflame Beauty Kapatıcı Kit",3 renkli ..bi tarafı yeşil,bi tarafı sarı,diğeride pembe rengi,bunlar kamuflaj makyaj içindir yani sizin gibi morarmalardan kızarıklıklardan,sivilce izlerinden vs.. şikayetçi olanlar için bi kapatıcı..siz morarma için sarı olan kısmını kullanıcaksınız..kırmızı renk olan varsa yüzünde koperoz(kılcal damar çatlaması),sivilceleri olanlar varsa eğer,onlarda yeşil rengi kullanacaklar..diğer renkte normal kapatıcı rengi zaten..siz onu temin ederseniz rahatlıkla kapatmış olucaksınız..ayrıca çok fazla,bilgisayar,tv,çok fazla kitap okuma vs.. gibi gözü yoran şeylerden kaçının..ve kabızlık sorununuz varsa en kısa zamanda giderin ki bunlarda morarmalarda etken şeyler..bol bolda su için..

Son düzenleme:
5 dk dan fazla surmuyo ilk surdugum zaman yanma oluyo..
bide bu tonigin icinde alkol var , cildim yagli alkol uygun mu degil mi?
yagli ciltlere gul suyu onerirmisiniz?

yağlı ciltler alkollü ürün kullanıyolar zaten fakat bazı yağlı ciltler aynı zamanda hassas oluyorlar,hassaslık varsa kullanmayın..gülsuyu da kullanabilirsiniz hatta maden suyuda doğal bi tonktir..tavsiye ederim

maden suyu iyi olabilir tesekkur ederim ama gul suyu hakkinda cok celiskili yorumlar
var kimi sivilce yapti yagli cilter kullanmasin diyo, gozeneklerimi acti diyo
kimi harika diyo , denemekten biraz cekiniyorum acikcasi

.alt dudağımın tek tarfındaki çizgi azyamuk gibi dudak kalemini düzgün süremiyorum dudak çizgim pek belli değil ne yapmalıyım bir video felan varmı ?:44:

merhaba benim sizden öğrenmek istediğim birşey var benim yağlı bir cilt yapım var ve tabiki göz kapaklarımda yağlı ben far veya eyeliner gibi kalem ile yaptığım şeyler bir süre sonra yukarı doğru dağılıyor özellikle far sürdüğüm zaman mesela açık mavi far sürüyorum yukarı doğru göz açılıp kapandığı sürede ortada bir çizgi oluşuyor bunun için ne yapmalıyım umarım anlatabilmişimdir şimdiden çok teşekkürler.

bence pudra sürmeyi dene benimde krem farlarım vardı aynı problemi yaşıyodum.Sürünce genelde gün boyu çizgi oluşmuyodu

.alt dudağımın tek tarfındaki çizgi azyamuk gibi dudak kalemini düzgün süremiyorum dudak çizgim pek belli değil ne yapmalıyım bir video felan varmı ?:44:

dudadklarınıza yüzünüze sürdüğünüz fondöten yada pudrayı sürün ve tamamen kapattıktan sonra dudak kalemiyle yeniden şekil verin ve sonrasındada ruj sürün..

göz kapaklarınızda yağ olmaz,çünkü orada yağ bezleri yoktur ,orada dağılmasındaki neden kaşlarınız terliyodur ve o ter ister istemez göz kapaklarınızında nemlenmesine neden oluyordur..göz kapağınızı kapalı bi şekilde bi parmağınızla gerin ve oraya pudra sürebilirsiniz,pudrayı iyice yaydığından emin olun ve sonrasındada far yada eyeliner sürün..

mrb. ankaralı değilim yaklaşık 4 yıl oldu ankarada yaşıyorum. saç kesimi ve boya için bir kuaför tavsiyesi istiyorum. türbanlıyım şartları türbanlılara uygun olan erkek çalışanları olsa dahi türbanlılara ayrı yeri olan bir yer olsun istiyorum. saçıma herhangi bir işlem uygulanırken erkekler dolaşmamalı ortalıkta buna önem veren ve profesyonel boya ve kesim konusunda işin ehli bir yer??? epilasyonda olursa memnun olurum.ücretlerinin pek önemi yok. teşekkürler şimdiden

Son düzenleme:

merhabalar,benim kendi arkadaşımın kuaför dükkanı var,kendisi de tesettürlü ve erkeklerin girmelerinin yasak olduğu bi işyeri..yenimahallede,hem kuaför dükkanı hemde güzellik salonu..benim adımı söylerseniz özel bi şekilde ilgilenir sizinle..Adresi: HÜSÜN KUAFÖR Akın caddesi kerkük apt.no:3/4 Tlf:327 11 18 nurcan hanım.Kendisi işinde gerçekten profesyonel bi insandır,arkadaşım olmasaydı bile herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bi insan gerçektende..hem rahat edebileceğiniz hemde memnun kalacağınızdan ve sürekli oraya gideceğinizden eminim bu konuda..gitmeden önce randevu alırsanız daha rahat bi şekilde sıra beklemeden işinizi yaptırabilirsiniz..

slmm ben sarışınım o yüzden siyah makyaj yapıyorum ve far hiç kullanamıyorum.kalın eyeliner sürüyorum ve göz kalemi rimel başkada bişey kullanamıyorum.eyelinerin bi zararı varmıdır göz kapağıma acaba?ve yüzüm çok sarı fondotende kullanmak istemiyorum.doğal bişey yokmu bu sarılığı giderici.vücudumda sarı gerçi.oriflimeden veryme diye bi fondoten aldım.aynı zamanda bakım yapıyomuş bu doğrumudur acaba?

teşekkürler cvbınız için. yalnız şöyle bir sorun var ankarayı bilmediğim için daha çok merkezi yerlere gidebiliyorum arabayla kaybolmamak açısından daha merkezi balgat kızılay gibi yerlerden öneriniz varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…