Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

Mrb;
36 Yaşındayım.
Yüzümün ve kaşlarımın içinden pul pul döküntüler oluşuyor.
4-5 sene önce başladı. Cilt testi yaptırdım; kuruya yakın karma çıktı .
Bepanthol nemlendirici krem kullanıyorum sürekli,bi faydasını göremedim.
Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

merhabalar,pul pul döküntüler nemsiz kalmış bi cildin belirtisi,su içmek çok çok önemli bu konuda,içten nem takviye etmeniz gerekiyor.onun dışındada eğer nemlendirici sürdüğünüz takdirde hala pulluklar geçmiyosa 2-3-4 hatta 5 kez üst üste nemlendirebilirsiniz..bepanthol güzel bi nemlendirici ama ek nemlendirici de kullanmalısınız,size yağ bazlı bi nemlendirici öneririm..ayrıca muhakkak güneş koruyucu kullanın,eğer vich güneş koruyucusu kullanırsanız ayrıca bi nemlendiriciye bile gerek yok..

Merhaba size bir sorum olacak ben esmer birisiyim ve makyaj yapmayı çok seviyorum ama küçük ve düşük gözlerim olduğunu söylüyorlar acaba size resmimi göndersem nasıl bir göz yapım var nasıl makyaj yapmalıyım soyleyebilirmisiniz ve eyelineri çok seviyorum ama direniyorum bu konuda yardımcı olabilirmisimiz şimdiden çok tesekkurler

Merhaba size bir sorum olacak ben esmer birisiyim ve makyaj yapmayı çok seviyorum ama küçük ve düşük gözlerim olduğunu söylüyorlar acaba size resmimi göndersem nasıl bir göz yapım var nasıl makyaj yapmalıyım soyleyebilirmisiniz ve eyelineri çok seviyorum ama direniyorum bu konuda yardımcı olabilirmisimiz şimdiden çok tesekkurler

merhaba,öncelikle düşük gözlere eyeliner sürülmez çünkü zaten belli olmayacağı gibi daha da düşük ve küçük gösterecektir..siz yinede bana resminizi gönderin ki size daha sağlıklı bşr bilgi verebileyim..

Son düzenleme:
eyeliner i yani yapamıyorum nasıl yapıcağım çok teşekkürler.

göz yapınız uygunmudur,eyeliner sürmede bu çok önemli bi durum.eyeliner çekemeyenler için öncelikle sürmek istedikleri hat boyunca siyah göz kalemi sürmelerini ve ardındada eyeliner ile o çizilen hat boyunca üstünden geçmelerini tavsiye ederim..ellerinizi alıştırmak için sürekli gözünüzde denerseniz zamanla acemilik çekmeden ustalıkla çekebilirsiniz..

Merhaba elimde ancak bu fotoğrafım var size gönderiyorum bana bu göz için nasıl makyaj yapabilirm bilgi verebilirmisiniz gözlerim düşükmü yoksa çekikmi bana bunu söylerseniz sevinirm şimdiden çok çok teşekkür ederim $01.jpg $01.jpg

Gözünüzün mikrop kapması sanırım malzemelerin tarihinin geçmiş olması,sizin makyaj malzemelerine karşı alerjinizin olduğunu yada konjonktivit denen bi göz hastalığınızın olmasından kaynaklı olabilir..kesinlikle başkasının malzemesini özellikle de rimel ve göz kalemini kullanmayın. lor'eal teleskopik marka rimeli öneririrm..Ayrıca makyajdan sonra çok göz ve makyaj temizliğini çok iyi yapmanız şart...

yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim bi sorum daha olcaktı benim farmasi diye bi marka varmış ben yeni öğrendim hatta yüzde yüz yerli sermaye fln yazıyo sitesinde ürünleri özellikle rujları çok çekici geldi bana renk seçeneği bol bu marka hakkında bi bilginiz varmı

Merhaba elimde ancak bu fotoğrafım var size gönderiyorum bana bu göz için nasıl makyaj yapabilirm bilgi verebilirmisiniz gözlerim düşükmü yoksa çekikmi bana bunu söylerseniz sevinirm şimdiden çok çok teşekkür ederimEki Görüntüle 136250 Eki Görüntüle 136250

merhabalar,göz yapınız çekik ve sizin gözünüze çok güzel makyaj yapılabilir,öncelikle fondötenden sonra göz etrafına biraz daha açık tonda kapatıcı sürün,sonrada pudra sürdükten sonra gözünüze eyeliner ya da siyah göz kalemi sürebilirsiniz..her renkte far sürebilirsiniz ve gölgelendirebilirsiniz..alt kirpik diplerine yarım şekilde siyah kalem ya da siyah far sürün.bol bol rimelleyip,

yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim bi sorum daha olcaktı benim farmasi diye bi marka varmış ben yeni öğrendim hatta yüzde yüz yerli sermaye fln yazıyo sitesinde ürünleri özellikle rujları çok çekici geldi bana renk seçeneği bol bu marka hakkında bi bilginiz varmı

farmasi markasının güzel ürünleri var tavsiye ederim,her ürününü rahatlıkla kullanabilirsinizde.

Merhaba.
Benimde bi sorun olacaktı. Renkli gözlüyüm, eyeliner kullanmak istiyorum. Gözlerim çok da küçük değil aslında çekik de değil ama göz kapağım pek yok bu yüzden eyeliner kötü duruyor gibi hissediyorum. Eyelineri nasıl sürmeliyim?

Merhaba.
Benimde bi sorun olacaktı. Renkli gözlüyüm, eyeliner kullanmak istiyorum. Gözlerim çok da küçük değil aslında çekik de değil ama göz kapağım pek yok bu yüzden eyeliner kötü duruyor gibi hissediyorum. Eyelineri nasıl sürmeliyim?

mrb,göz kapağınız pek yok gibi demişsiniz,görmedende bişey demek istemiyorum ama düşük göz kapaklarına eyeliner sürüldüğü zaman göz kapağı daha da düşük ve daha da küçük görünecektir.o nedenle sürmemeniz daha iyi,kendinizi sürdüğünüzde iyi hissedecekseniz eğer çok ince bir şekilde önceklke göz kalemiyle sürüp sonrasında o hat boyuca üstünden geçin..

kusura bakmayın sormayı unutmuşum benim cildrengim koyu buğday ben nasıl allık kullanmalıyım pembe tonlarımı yoksa broz tonlarımı tekrar herşey için teşekkür ederim.

Merhaba;
benimde sorunum makyaj yaptığımda dudak üstü ve dudak altı daha koyu yanaklarım daha açık kalıyo sanki sarımsı bir ton gibi koyulma var nasıl dengeleyebilirim renk tonunu tenim açık renk şimdiden teşekkürler.:KK12:

X