Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

kat kat sürmüyorum aslında hiç. loreal in million lashes diye bi yeni rimelini kullanıyorum çok güzel ama o da dökülüyoakannehir bde telescopic deniyim bakalm

eğer cildinizde herhangi bir problem yoksa fondöten vs.. gibi cilde zamanla zarar veren ürünleri kullanmak yerine sadece pudra kullansanız çok daha iyi olur.ne kadar da kaliteli marka ürün kullansanız dahi cildin hergün kapalı kalması,hava almamasında dolayı cilde oksijenin gitmesini engelleyip zarar vermeye başlıyacak,cilt erken yaşta kırışmaya ve zamanla lekelerin olmasına zamin hazırlayacaktır. size pudra kullanmanızı tavsiye ediyorum..sarı ya da pembe olmasını yakından bile ayırt etmek bazen güç oluyor,onu ancak cildiniz de denemeden karar veremezsiniz fakat numara ne kadar düşük olursa renk o kadar açıktır,açık oluncada ton genelde sarıdır,koyulaştıkça renk pembeye yaklaşır.ancak bu şekilde karar verip alabilirsiniz.

Biz tv de M.A.C kullanıyoruz ve fiyatı yaklaşık fondötenin 50-60 tl civarı olması gerekir.Bağdat caddesi m.a.c mağazasının 0216 411 60 18 numarasını arayın, istediğiniz rengi anlatıp 1 adet göndermelerinide söyleyebilir o şekilde de yardım alabilirsiniz..o şekilde gönderiyolar mı net bi bilgim yok o konuda..

çok teşekkürler bu tavsiyenizi denicem:içelim:

gecenlerde bu topigi okurken yagli cildler icin bi nemlerndirici onerdiginizi gormustum fakat not etmemisim
simdide baktim ama bulamadimbilmiyorumkismile
neydi tekrar soyleyebilirmisiniz?

gecenlerde bu topigi okurken yagli cildler icin bi nemlerndirici onerdiginizi gormustum fakat not etmemisim
simdide baktim ama bulamadimbilmiyorumkismile
neydi tekrar soyleyebilirmisiniz?

mrb, burada nemlendirici değilde yağlı ciltler için kil maskesi önermiştim..1 tatlı kaşığı kil ile biraz suyu karıştırıp krem kıvamına gelince cildinize sürün ve kuruyunca ılık su ile yıkayın...ayrıca size yağlı ciltler için doğal nemlendirici gece kremi önericem...

Malzemeler: Üç çorba kaşığı yoğurt bir adet yumurta sarısı , bir çorba kaşığı krema yarım çorba kaşığı sirke , yarım çorba kaşığı domates suyu, ve bir çorba kaşığı bal.

Yapılışı: Yoğurt, yumurta sarısı , krema bir kabın içinde karıştırılır.Bal ateşte ılıklaştırılır kıvama gelince karışıma katılır.Sirke ve domates suyu ilave edilip düzgün bir kıvama gelinceye kadar karıştırılır.Her yağlı cilt birbirine benzemeyebilir, bu nedenle kremi kullanıldıktan sonra üç veya dört kez bu ciltte kuruluk yapacak olursa kremayı veya sütün kaymağını biraz fazla koymalıdır.Cildi yeteri kadar kurutmuyorsa yoğurt miktarı arttırılmalıdır...

cok tsk ederim cnm
cok faydali oldu bu
bide bu sirke ne sirkesi olcak? yani ben sacimicin elma sirkei almistim onu bunun icinde kullansam olurmu?

merhaba doğal tarifler hakkında da bilginiz olduğunu görünce soramadan edemedim.ablamda leke problemi var bende biliyosunuz cilt rengimi biraz daha açmak istiyorum bunun için önerebileceğiniz gerçekten işe yarayan birşey varmı?nette braz baktım domatesli maskeler vardı ama benim domates soyarken bile ellerim kızarıp kaşınır onu yüzüme süremem.birde cildim kuru ablamınkide kuruya meyilli çünkü yaşı 36.şimdiden teşekkürler

cilt rengi açmak konusunda asyalı kadınlar acaba neler uyguluyor alabilir?özellikle japon kadınlar süt beyaz oluyorlar.tamam belki genlerle alakalı olabilir ama onlar için açık tenin çok önemli olduğunu duymuştum.bunun için yüksek koruma faktörlü ürünlerin yanında doğal maskelerde uyguluyorlarmış.bu konuda bilginiz varmı krem yada doğal ürün olabilir.

japonlarin ellerini beyaz yapmak icin ellerini bi buyuk kase sicak sonrada soguk suya batirdiklarini biliyorum ama bunu bayagi tekrarliyorlar suyun icinde yaklasik 10 sn fln beklettikten sinra diger suya snra boyle devam...

japonlarin ellerini beyaz yapmak icin ellerini bi buyuk kase sicak sonrada soguk suya batirdiklarini biliyorum ama bunu bayagi tekrarliyorlar suyun icinde yaklasik 10 sn fln beklettikten sinra diger suya snra boyle devam...

enteresanmış hiç duymamıştım.daha önce deneyip sonuç alan varmı bunu?genellikle duştan çıkmadan vücudumun daha sıkı olması için soğuk su püskürtürüm sonrada sıcak su sonra tekrar soğuk.sıkılık yönünden faydası var ama beyazlatma olayıyla ne ilgisi olabilir ben mantığını kuramadımCADIARZU:uhm:

mantik olarak arkasinda yatani bilmiyorum arastirmadim ,ben bi dizide gormustum bulabilirsem o kismi link olarak ekleyeyim

belki dizide öyle bir senaryo uydurmuşlardır canım.benim bildiğim kan dolaşımını hızlandırır cildi sıkılaştırır özellikle göğüs kalça gibi yerlerde sarkmayı önlemede yardımcıdır.estetisyen arkadaşımda gelsin belki o daha aydınlatıcı olabilir.

Ben cilt bakımı ve güzellik uzmanıyım aynı zama da.. cilt bakımı,saç bakımı,vücut bakımı yani kısaca güzellik adına her konuda yardımcı olmaya çalışırım..Yakında kısmet olursa piyasaya kitabımda çıkıcak zaten şuan yazma aşamasındayım..Ablanızdaki lekeler için öncelikle cildini her gün temiz tutmaya çalışşsın ve 2 günde bir 1 tatlı kaşığı yoğurt ile 1 çay aşığı karbonatı karıştırıp göz çevresi hariç yüzünün her yerine sürsün ve kuruyunca parmağıyla ovarak çıkarsın,sonrada yıkayıp yağlı nemlendirici sürsün ve bu işlemi gece yatmadan önce yapsın ve hergün muhakkak yaz-kış dışarı çıkmadan 30 dk önce 45 faktörlü güneş koruyucu kullansın..

sizin içinde ; cildiniz sanırım hassas ve domateste de asit olduğu için cildiniz de yanma yapması çok normal..sakın domatesi cildinize sürmeyin alerji olur.cildinizi açmak için aktarlarda satılan doğal cilt açma peelingi çıkmış piyasaya,biraz pahalıymış fakat denenmiş bi peelingmiş onu tavsiye ederim size...

ben bu uygulamayı yeni duydum fakat bence olabilir çünkü uzun süre suyun içinde kalan ellerde buruşma ile birlikte renk açılması oluyor..örneğin bi hamama gidildiğinde uzun süre kalırsak içeride rengimizde açılma görülebilmektedir..mantıklı değil fakat mümkün,denenebilir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…